Обшук у квартирі майора Зотова у Мукачеві здійснювали за заявою кримінальника "Клоуна"

Шукали гранати, вибухові речовини, одяг з частинками від тих речовин. Нічого не знайшли, повідомляє лідер спортивно-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

Обшук у квартирі майора Зотова у Мукачеві здійснювали за заявою кримінальника "Клоуна"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні до ветерана АТО, офіцера ЗСУ Дмитра Зотова у Мукачеві міліція навідалися до хати з обшуком. Як пояснили правоохоронці, санкціонований обшук здійснювався через заяву мукачівця, на подвір'ї якого наприкінці січня вибухнула граната РГД-5.

Нині ж з'ясовується: заяву до міліції подав кримінальний елемент Я. Козманко, відомий на прізвисько "Клоун", який торік у листопаді здійснив напад на майора Дмитра Зотова, зламавши йому щелепу. При цьому, як повідомляє лідер СПО "Карпатська Січ" Тарас Деяк, із обшуком до Дмитра Зотова навідалися надоперативно: санкцію суд видав лише учора, тоді як до квартири Зотових міліція навідалася вже нині зранку, ще затемно.

"У рамках кримінального провадження по УВАГА! - "потерпілому" Козманко Я.Г. ("Клоуну") на подання клопотання слідчого Нацполіції Мукачівський суд видав дозвіл на проведення обшуку будинку Зотова Д.Д.. 

Так, за заявою того самого Клоуна, який три місяці тому напав на добровольця, ветерана війни майора Зотова Дмитра. Нашого бойового побратима представляють громаді, як головного "бомбіста" Мукачева, грозу кримінального авторитету і нацполіції, які, прикриваючись власноруч написаними заявами, намагаються натиснути на Зотова і націоналістічний рух Закарпаття в цілому (в майбутньому заяви та обшуки збільшаться на патріотів краю).

Варто відмітити, наскільки оперативно це все було зроблено (суд дозволив общук лише вчора ввечері), навідміну від відкриття кримінального провадження у справі Козманка "Клоуна", слідчі дії якого тривають уже третій місяць.

Менти, напряму пов'язані з криміналітетом, діють спільно і єднаються з метою придушити рух спротиву. Продажні правоохоронні органи, продажні суди, продажні прокурори, слідчі, бандити - звертаємось до вас. Запам'ятайте : нас не знищити. І за кожну дію на вас чекає розплата.

По обшуку пару слів - прийшли зрання, ніхто їх не впускав доки не посвітліло на вулиці, доки не приїхала патрільна поліція, адвокат та поняті. Шукали гранати, зривчаті речовини, одяг з частинками від тих речовин - не знайшли", - повідомляє Тарас Деяк.

А тепер найцікавіше по обшуку Зотова. РЕПОСТ вітається.В рамках кримінального провадження по УВАГА! - "потерпілому" Коз...

Опубліковано Тарасом Деяком 11 лютого 2016 р.

 

11 лютого 2016р.

Теги: обшук, Зотов, кримінальник, Клоун, заява

Коментарі

Укр 2016-02-12 / 12:07:51


Поясніть мені, як може людина, пов"язана з криміналом робити такі речі? Та ти вже не бандит, а сука, яка побігла із заявою до мусорів. На іншій мові - стукач! П***здец, який зараз кримінальний світ пішов ссучений


R L 2016-02-11 / 22:34:11
ШАНОВНІ
ЗАПАМЯТАЙТЕ
БАЛОГА БУВ Є І БУДЕ, МОСКАЛЬ ПРИЙШОВ І ПІДЕ...
БАЛОГУ ЩЕ НІКОМУ НЕ ВДАВАЛОСЬ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ НАГНУТИ, ХОЧ ВІН НЕ ІДЕЛЬНИЙ.
НЕ СМІШІТЬ МОЄ "ПОЛО"

565 2016-02-11 / 21:00:30
Ти махно великий фешак, язиком як помелом махати. А люди просто розум мають і не роблять того, до чого чи підбиваеш.

махно 2016-02-11 / 20:53:16
ейсі патріоти лем бла-бла знауть та уже мали закидати гранатами пів мукачева і ода і суди і прокуратуру айбо незакидууть бо ссикуни

Михайло 2016-02-11 / 20:07:53


Коментар видалено. Адмін


питьо 2016-02-11 / 16:16:54
петьовка сам нагнувся, а АТОшникам треба робити висновок - не промахуватися.

Степан Крук- учаснику 2016-02-11 / 14:46:29
Балогу нагнути не можливо! Не буде він голосувати за "статус". А Питьовку вже нагнули...

Учасник 2016-02-11 / 13:54:13
Ви тут смієтеся , а вже відбувся
конкретний НАЇЗД на Семенченка ,на жаль не без "допомоги"(зради) однополчан .Матіос сам себе видав що
замовлення пішло від ложкіна .
Співпрацює з матіосом боєць "Донбасу"
костанчук ,може памятаєте ,був зпмішаний у грязних виборах на Чернігівщині,був у команді березенка ,
кореша кондитера .Я думаю через Семенченка наїзд іде на "Самопоміч"
Як будуть нагинати Балогу ,щоб голосував за "асабливый статус" Можна
лишь гадати.

Стара курва 2016-02-11 / 13:41:40
п. Г. Москалю
та у його прокуратуру
Заява
Добровільно повідомляву, што чула"м про те, што гражданін О. зберігає атомную підводну лодку "Генерал Грант". Зазначеная натовская лодка, путьом потаканія консула Буряновой, контрабандним путьом била завезена Дибі із заграниці, вона має крилаті ракети. За лічним наказом амеріцького конгресмена Маккейна її капітаном призначено Зотова, обиск у якого уже сделано. Як мені случайно сказав муй любовник (вун є істочніком інформації) планіруєтся сделать удар крилатув ракетов із атомной бомбов по помещению закарпатськуй ОДА, де сидете ви, глубокоуважаїмий пане генерале Москаль. Утправте проти Диби беркут. Прошу прійнять мери, чтоби не допустити Третью міровую войеу. Она, нам многонаціональним закарпатцям - не нужна.

О.Д. 2016-02-11 / 13:25:55
Не п'ю, не курю (бамбуки теж не курю :) ), не ширяюся, зброю не люблю і готовий взяти до рук виключно на захист своєї Батьківщини. Тому мусять хіба що підкидати ))

А якщо серйозно, то цей режим вже зайшов значно далі, ніж режим Януковича. І що найгірше - за спиною Москаля чітко видно сірий силует Медведчука.

??? 2016-02-11 / 13:19:39
Господи, звільни наш край від бандюків на чолі з паханом - москалем. Сомалі - відпочиває.

Степан Крук 2016-02-11 / 13:12:00
Бамбуки! Бамбуки повинні бути мішенью для дослідження правоохоронних органів! Де взяв, чому ростуть в Закарпатті, чому не мерзнуть? Що в бамбуках? Бамбуки Диби і міжнародний тероризм: посаджено спеціально, як прихисток бійців "Ісламської держави"? Хто фінансує цю бамбукову хащу? Не так все просто з Дибою, як видається!

ІВАН 2016-02-11 / 12:39:18
А ще (це я вже підсказую Москалю): у кафе у Диби в акваріумах, під маскуванням змій, насправді може зберігатися військовий підводний човен.

ІВАН 2016-02-11 / 12:33:29
Та ви про що? О. Дибі, гадаю, слід очікувати обшуку у приміщенні редвкції сайту (а може - і вдома) за підозрою якогось "громадянина" про зберігання Дибою гранатометів (а чого і не танків), героїну, чи, на крайній випадок - мігрантів. Саме такого ходу, мабуть слід очікувати від Москаля.

Учасник 2016-02-11 / 12:27:06
Невстигаємо відслідковувати МАРАЗМ
нинішньої "влади"-банди ...

Степан Крук 2016-02-11 / 12:26:00
Зверніть увагу! Заяву проти Зотова подає не громадянин, котрому кинули гранату у двір, а сторонній в цій справі "Клоун". Це не завадило міліції провести санкціонований обшук в квартирі Зотових. Чи не видається вам це дивним? За зумисний наклеп "Клоун" повинен понести покарання... Якщо, звичайно, Москаль не буде проти. Я впевнений, що в цій справі без щупальців цього "останнього ( посліднього) москаля" нічого не відбувається.

ІВАН 2016-02-11 / 12:12:30
Що тут не зрозуміло. При владі у Закарпатті - агентура ФСБ Росії. Їх завдання - робити все, щоб послабити Україну, послабити патріотичний рух, постаратися взагалі його винищити, з цілеспрямованою метою - знищення обороноздатності України. Питання лише чому ця агентура діє так нахабно і відверто? Невже її резидент - Москаль втратив елементарні почуття переляку? Чи гадає, що встигне втекти? Чи просто повне шизо?

Дід Микола 2016-02-11 / 12:06:02
а як прізвище того слідчого, що надав санкцію на обшук?

Степан Крук 2016-02-11 / 12:01:46
Маразм! Місцева влада на чолі з координатором Москалем наривається на міжнародний скандал! "Клоуна" визнали потерпілою особою (особою, а не людиною), хоч щелепа зламана в Діми. "Клоун" - член збройної кримінальної групи, а обшук роблять в оселі Зотових. Очевидно, що співпраця Зотових (Наталка - начальник відділу соціального захисту населення Мукачівської міської ради) з "кланом Балогів" та явна співпраця Москаля з криміналітетом "Блюка" породила упереджену та провокативну позицію правоохоронців до Дмитра. Але, запевняю всіх песимістів, свавілля не пройде!!!

Йовжі з Мункача 2016-02-11 / 11:57:43
бандюк Клоун через якого роблять шмон у Патріота АТо Зотова і який його побив а АЗС кожен день сидить в Мішова Блюка в його резиденціі в Антаресі і тре там делюги з Блюком тому й така криша у нього велика

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком