Затримано митника, який взяв 2 тис грн хабара за 30 блоків сигарет

Затримано митника, який взяв 2 тис.грн. хабара за дозвіл провезти в Угорщину 30 блоків сигарет

Затримано митника, який взяв 2 тис грн хабара за 30 блоків сигарет

Сьогодні, працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками УСБУ в області, затримано старшого інспектора митного посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС України при одержанні ним 2 000 грн неправомірної вигоди.

За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури області Івана Бітляна, попередньо встановлено, цю суму старший інспектор митниці взяв за надання дозволу на вивезення з України в Угорщину 30 блоків сигарет. Після вчинення вказаного правопорушення митник був викритий на місці злочину.

Наразі вирішується питання про затримання працівника митниці в порядку ст. 208 КПК України. Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання неправомірної вигоди.

Санкція ч. 3 ст.368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляє прес-група УСБУ в Закарпатській області, старший інспектор митного посту Закарпатської митниці "запровадив механізм систематичних поборів за контрабанду сигарет".

31 січня 2016р.

Теги: сигарети, митник

Коментарі

СБУ 2016-02-05 / 20:34:06
Михайло, так дай інформацію про таких хапуг, приймальня СБУ відкрита.

Михайло 2016-02-01 / 20:14:25
Показуха! Ловлять податківців, митників, прикордонників за 2-5 тис. грн., ... і закривають очі на контрабас і хабарі вищого керівництва Закарпатської митниці, начальників постів, які гребуть бабло лопатами, по 5 тис, кожні півгодини

Cтепан Крук 2016-02-01 / 12:44:02
Не було ніякого факту дачі хабаря! Була благодійна акція в знак подяки митнику за професійне, культурне, швидке та усміхнене обслуговування клієнта. Цей інспектор може стати номінантом на конкурсі "Митник року", започаткованого видатним міценатом, депутатом Верховної Ради України Михайлом Ланьом, відомого в колах благодійників, як Блюк.

Дьяболик 2016-01-31 / 22:24:25
При умножении нечестивых умножается беззаконие;
но праведники увидят падение их.
(Притч. XXIX, 18)

Гецянину 2016-01-31 / 21:39:36
Дорогий, іди собі в сільське господарство і не позорь фамілію. Нормальна служба буде якшо аас із семеном отправиии на ферму бикам хвости крутити. А ще треба згадати як ти з банком дохторів імав, бо той лікар по сумісництву ще й контробандистом бов

Сліпий 2016-01-31 / 21:22:11
Давайте пригадаємо потужного митника-ґвалтівника Гнатика, який своїх колег ґвалтував за те щоб вони долю більшу мали. А зараз фірму відкрив і податки забуває платити. Натомість не забуває заборонені речі в Україну ввозити і дітей труїти. Куди дивиться ВБ на чолі з хабарниками Гецянином Руслан Іванович колишнім борцем з "тінню" і його замом не хабарником Касинцем Семеном. Що тут скажеш.... Де люстрація!!!!!.... Митники за гроші точно нічого не бачать, а як борці з корупцією в ДФС. Машини міняють регулярно. Звідки у чесних ВБ 100000$ Гнатик!!!!! Стаття хороша але ти можеш краще.

Ашот 2016-01-31 / 20:33:08
А што пересоляка кришуют у прокуратурі, кажіт фамілію того прокурорсика

Шімон 2016-01-31 / 20:20:22
Ун не ділився і не слухав Пересоляка

Тиран 2016-01-31 / 19:55:30
Опять махнець, мокрянин і штефанюк з косейом, коментарі не втомлюючись пишуть

бога му 2016-01-31 / 19:48:20
чиста підстава від СБУ!!тепер треба людину судити яка хотіла контрабанду свідомо возити, але тіпа від неї митник взятку вимагав!!!товариші "Німі" дуже тупо звучить!!!

Бітлян 2016-01-31 / 19:42:43
Упало ми ги сліпуй курці зерня!

кумисько 2016-01-31 / 19:16:36
Но типирьки іршавська маржина Бітлян здере шкуру з того митника того хабарника з прокуратури гнати в шию треба..мерзота кулько людей обчистила та хижу собі достроює.

Вісім клоунам-коментаторам 2016-01-31 / 18:25:57
Ви ублю....дки сидите і втихаря строчите коментарі, а самі є конченими елементами корумпованої правоохоронної системи. Ви спочатку на себе кожен гляньте, перед тим як грязними від гавна руками строчити по клаві

Соня 2016-01-31 / 18:17:56
А зарплата у митника близько 2 тис.грн - якраз хотыв собі мало заробити

777 2016-01-31 / 18:16:35
Бітлян би краще про свої хабарі розповів. Воняк мерзкий

Сбу 2016-01-31 / 17:59:21
Опять провокація микити, ст. 370 кк це його життєве кредо

Цинік 2016-01-31 / 17:18:52
Було б радісно , якби не так сумно ... СБУ викрило грандіозного хабарника , який взяв 2000 грн. з жінок , які в двох кульках несли по пішоходному коридору 30 блоків ... А те що Микита , Пересоляк , Плавайко та інші фактично зосередили на собі всю контрабанду , підкреслюю всю (!!!) не хочуть в СБУ розповісти ??? До речі Микита в компаніях часто хизується як дурить Головаша , по сумах відкатів , називаючи при цьому Головаша "ботаніком" . Але це все так , лірика , просто гидко читати такі новини про подвиги гнилоі контори ...

Степан Крук - попередньому коментарю (паперєдніку) 2016-01-31 / 15:51:48
Шановний! Вибири собі нік, а не користуйся моїм! В тебе що, дефіцит фантазії і жанру?

Степан крук 2016-01-31 / 15:15:53