У Розтоках на Рахівщині утворять монастир УПЦ МП

У селі Розтоки Рахівського району Закарпатської області буде утворено чоловічий монастир на честь святого пророка Іоанна Предтечі Хустської єпархії Української Православної Церкви (Московського патріархату).

Таке рішеня було прийнято відповідно до рапорт митрополита Хустського і Виноградівського Марка на першому у поточному році засіданні Священного Синоду УПЦ МП,  що відбулося 29 січня на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На засіданні, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, були присутні постійні члени Священного Синоду, зокрема митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Відповідно до Журналу №2 Священного Синоду, на його засіданні було прийнято та зареєстровано Статут чоловічого монастиря на честь святого пророка Іоанна Предтечі Хустської єпархії УПЦ МП.

На посаду намісника (ігумена) чоловічого монастиря вирішено призначити ієромонаха Мефодія (Щербака) з возведенням його у сан архімандрита.

Як повідомлялося раніше, в  в с.Розтоки в урочищі Тишора розташовано монастир Преподобного Серафима Саровського УПЦ МП.

 

30 січня 2016р.

Теги: синод, монастир, Марк

Коментарі

Підтримка 2016-01-30 / 23:15:39
Повністю підтримую Груня, бо він пише святу правду.Люди рахівщини просніться-це найсвідоміший, патріотичний куток Закарпаття, подивіться за перевал, бо скоро ці москвофіли кордон у Лазіщині поставлять а ви будете казати і ВО ВЕКІ ВЕКОВ, так вони по руськи моляться, а ви руські чи які?

якої біди 2016-01-30 / 21:47:07
Чи ці гуцули подуріли повністю, чи яка їм біда є? На яке вам сись батальйон ФСБешних "монахів" потрібен? Чи думаєте, шо сисі жирні, масні, волосаті дармоїди створять вам робочі місця? Клецок уд сих анцихрестів тай геморой від них будете мати!!!

сват 2016-01-30 / 19:02:13
Добрі люди! Не допустіть цього ганебного випадку!Вони не повинні бути на нашій землі.Це зрадники!!!

фері 2016-01-30 / 17:17:10
до Василь 2016-01-30 / 10:31:07
там, у московському православлю є християнська мораль? там, де відмовляються відспівувати наших хлопців загиблих в АТО? ті , шо не встають коли треба віддати їм шану? у тих, шо моляться на хуйла? ти там бачиш християнську мораль? чоловіче, спамятайся

ГРУНЬ 2016-01-30 / 16:02:06
Слава Ісусу Христу! Хочу нагадати всім православним вірникам, що в 1929 році, дату можна уточнювати, найвище духовенство Московської православної церкви разом з патріархом було розстріляне, замість них НКВД призначило своїх агентів для керування нею, тому ЦМП не легітимна, не справжня, просто філіал КГБ. Тепер церква Московського патріархату продовжує бути політичним органом впливу КГБ на мирян з України, які фінансово підтримуючи цю церкву від лукавого, фактично допомагають агресору нищити нашу державу, наш цвіт, синів, братів та чоловіків. Вірники, задумайтесь над цим!

Мiшови 2016-01-30 / 15:04:33
Секти їм давуть мнiму свободу де можно всьо, а христянська мораль вводить свої чiткi правила та обмеження на поведiнку яка суперечить прийнятим нормам. Тi що кричать де турбота про бiдних та калiк - це матерiально. Вiра дає духовний продукт обєднавши духовноє з матерiальним тiльки так можна побудувати гармонiю у суспiльствi. Стоячи на позицiях тiльки одного з цих приоритетiв щастя не буде, в чому ми вже пересвiдчилися. Простий приклад дивлячись на новозбагатликiв, грошi їм не приносять то що вони очiкували вiд них, багато нещасних родин де дiти пяницi чи наркомани, де шлюби не довговiчнi, де ненаходять порозумiння батько та син, мати та донька, де старiсть закiнчують в повнiй самотi i де постйно щось дiлять та вгамовують. Вболiвальники хоспiсiв побiжать першi вiддати туди своїх стареньких, та чи це очiкували вiд них їх родичi. Чи це не є чергове гонiня на вiру як було за комунiштiв де розстрiлювали священникiв та грабували та нищили храми, це саме дiти та внуки тих комунiштiв якi збагатилися на руйнуваннi держави тепер кричать про не потрiбнiсть спокою та миру у державi який їм мiшать жити по новому.

міша 2016-01-30 / 13:06:16
Не хочуть люди свої душі спасати...ой як нехочуть...Зате закордоні секти сприймають на ура.

Андрій 2016-01-30 / 12:39:56
Тут вся відповідь навіщо стільки монастирів на Закарпатті. http://tsn.ua/video/video-novini/boyoviki-v-ryasah-navischo-cerkvi-moskovskogo-patriarhatu-vlasna-armiya-v-ukrayini.html

Знову??? 2016-01-30 / 11:34:18
Скільки тих московських монастирів понабудували? А де в них турбота про бідних та калік? Де притулки для безхатченків? Хоча б один хоспіс є при таких монастирях? Тільки попи собі череви понаїдали та золоті куполи понавиставляли. Раніше монахи жили у печерах, а не у кімнатах з інтернетом (знаю, що говорю). Богу не потрібні ці храми. Богу потрібні чисті серцем і душею, а цих нероб - в АТО!

Учасник 2016-01-30 / 11:04:03
Йся московська мужлота лиш і то може
шо паразитувати на грошах сердобільних
Жінок .Нема там Віри ...

Василь 2016-01-30 / 10:31:07
Йсе добре що буде новий монастирь, виховувати людей потрiбно не через майдан, не через телебачення де одна брехня та насильство, а через христянську мораль. Зрозумiло що найдуться такi яким цей монастирь стане поперек горла, адже свою отруту лити в голови молодого поколiння стане їм важче. Потрiбно дбати i захищати свою вiру в противному її мiсце займе iнша, яка нiчого спiльного не має не з нашими традицiями, не культуров, a не з нашими людьми. Гопота внизу бiснується а чого би, це тi яким вже отруїли мозг i вони працюють на iнших, многi з них це а нi не усвiдомлюють.

Копча 2016-01-30 / 10:00:15
Оце вже заживемо так заживемо, даєш монастир у кожному селі. З такими темпами наступу церковників у скорому часі ризикуємо перетворитися на європейську подобу Ірану. Без погодження попів будь якої конфесії скоро навіть до туалету ніхто не ходитиме скочуємося у середньовіччя коли церковники вмішуватимуться до кожного аспекту життя громадянина а найприкріше що представники т. зв "влади" сприяють цій повзучій деградації суспільства. Таким чином легше тримати стадо в покорі.

Закарпаття 2016-01-30 / 09:21:05
Пітьовка пообіцяв допомогти побудувати гуцулам монастир. Добрий чоловік, путіна з порошенком поважає.

Ужгород 2016-01-30 / 08:52:27
Ще на Гуцульщині московських агентів не було

Андрій 2016-01-30 / 08:23:41
Потроху росія перекидує сюди своїх чекістів ховаючи їх в рясу та створені для цього штаб квартири, тобто монастирі.

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
» Всі новини