Першим заступником Москаля стане "футболіст" Блюка Дуран, помічником Петіка – його радник, помічником Рівіса – "регіонал"

В органи влади Закарпаття активно вмонтовуються бандити і екс-"регіонали".

Першим заступником Москаля стане "футболіст" Блюка Дуран, помічником Петіка – його радник, помічником Рівіса – "регіонал"

Першим заступником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля стане Іван Дуран.

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн в Закарпатській ОДА, відповідне подання вже затверджено в Києві.

І.Дуран є людиною народного депутата Михайла Ланя (кримінальна кличка "Блюк") і рік тому, 24 січня 2015 року, його обрали головою Федерації футболу Закарпаття – після того, як цю посаду звільнив М.Ланьо, який обіймав її з грудня 2006 року.

До того І.Дуран тривалий час працював в Управлінні СБУ в Закарпатській області.

Натомість, помічником заступника голови ОДА Олександра Петіка стане Іван Мартин.

Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті Закарпатської ОДА, що містить відомості про стан проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", чиновниками облдержадміністрації.

Що суттєво, І.Мартин є помічником-консультантом все того ж народного депутата М.Ланя на громадських засадах. Про це свідчить інформація на офіційному сайті Верховної Ради України.

При цьому, судячи з усього, І.Мартин є справді довіреною особою М.Ланя, оскільки  був помічником цього нардепа також і у парламенті попереднього, 7-го скликання.

Крым того, як свідчить офіційний сайт Закарпатської обласної ради, перевірку на посаду радника голови облради Михайла Рівіса проходить Василь Маковський, якого було звільнено з Закарпатської ОДА щойно у березні минулого року.

В.Маковський був активним членом Партії регіонів і пропрацював на посаді начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Закарпатської ОДА майже 5 років. За списками Партії регіонів В.Маковський був обраний депутатом Мукачівської райради.

В.Маковський 14 років працював в органах внутрішніх справ, був начальником обласного УБОЗу. Після Революції Гідності протримався на посаді в ОДА більше року. Нині отримує спецпенсію як співробітник органів внутрішніх справ.

Усі ці кадрові призначення стали результатом політичної неперебірливості Г.Москаля і кулуарних домовленостей в процесі створення за його  ініціативою "широкої" коаліції в Закарпатській обласній раді за участі "Блоку Петра Порошенка "Солідарність", "Відродження", "Опозиційного блоку" та депутатів-угорців.

Остання, в свою чергу, стала можливою в результати масованого підкупу виборців партією "Відродження" (куратором якої на Закарпатті є М.Ланьо), що відбувся на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, під політичним кураторством Г.Москаля.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, тривалий час радниками нардепа і «губернатора» Г.Москаля були екс-"регіонал" Мошак з донькою, а посаду начальника Закарпатського облуправління юстиції "зачистили" під екс-"регіонала" і учасника АнтиМайдану Петра Ільницького.

11 січня 2016р.

Теги: Геннадій Москаль, Михайло Ланьо, Іван Дуран, Олександр Петік

Коментарі

Другу 2016-01-18 / 10:27:11
Андрусь на вибори йшов разом із Блюком. Тому Чорнаку (зятю Андруся) ідадуть красти, щоб відбив гроші , за які купляв виборців. Акрасти він знає. Подивіться лише у його декларацію- скільки там зем.ділянок,які набрав будучи гол.адміністраціЇ в Ужгородському районі. А скільки продав. Крім того за вкрадені 24 га на батька записав 17 процентів у фірміпо сонячних батареях с. андріївка. І де тільки дивиться прокуратура.


Друг 2016-01-17 / 16:48:48
Я Ваню знаю порядний пацан,побільше би таких людей в Команді Блюка,держися,може ходь не дадуть Андрусям красти.

ольга 2016-01-16 / 08:03:40
маскалі - тото ушиткі пацканы, повтікавуть нараз до китайця, лем най ся тут укаже. За яку державу говорите, панове, тадь тоті не лем державу, матір свою за купійку продадуть.

ГУЦУЛ 2016-01-14 / 17:10:52
ЛЮДИ НЕ СПЕРЕЧАЙТЕСЯ! ДРАГОБРАТ, МУКАЧЕВО, ДАЛІ ЩЕ ДЕСЬ ВИБУХНЕ СТРІЛЯНИНА, РІЗАНИНА. А НАМ ПРОСТИМ СМЕРТНИМ ЩО КАЗАТИ? КОЛИ МЕЖДУ СОБОЮ НЕ МОЖУТЬ ДАТИ СОБІ РАДИ, КОРДОНИ ДІЛЯТЬ, БЮДЖЕТ ДІЛЯТЬ, ЗЕМЛІ ДІЛЯТЬ, ПИКИ БЮТЬ, ГОЛОВИ СТРІЛЯЮТЬ, ОДНИМ СЛОВОМ ГРАБУЮТЬ НАС, А МИ ЩЕ КОМУСЬ ВІРИМО?
ТА ЧИ НЕ ОДИН ВИБАЧТЕ, ХРЕН, БЛЮК, БАЛОГИ, МОСКАЛЬ, ЛЕДИДА,ДУРАНИ, РІВІСИ,ЧИ ЩЕ ХТО ТАМ СЛІДУЮЧИЙ,ВОНИ УСІ ТАКІ СТАЮТЬ ЯК ЇХ ПОПЕРЕДНИКИ, А ВИНА ВСЬОМУ МИ, НАРОД, ЯКИЙ ТЕРПИТЬ, СКИГЛИТЬ, НО ТЕРПИТЬ, ТА ЩЕ Й ОБИРАЄ ЦЮ НАВОЛОЧ НАМИ КЕРУВАТИ І ВІД ІМЕНІ НАС, НАРОДУ УКРАЇНИ, В НАС НОГИ ВИТИРАТИ. МИ МАБУТЬ ЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ, ЗА СЛІПУ ЛЮБОВ ДО СВОЇХ ФЕОДІЛВ....

корупція! 2016-01-14 / 15:33:34
най тот Маковський іде в АТО, такі аси пропадають даром, або пахати.Пенсію собі уже заробив, таких "ценних" кадрів пруд пруди!
Нічого на шару далі до годівниці державної лізти, ще мало? не вдавитеся?

україна не для українців 2016-01-12 / 16:56:32
""В ДЕРЖАВІ УКРАЇНА ТАК НІЧОГО І НЕ ЗМІНИЛОСЯ, ШКОДА ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ЗАГИБЛИХ А КРАЙНІХ НЕМА ЗА ЦІ СМЕРТІ! В РОСІЇ ОДНА БАНДА НА ЧОЛІ З ПУТЛЄРОМ, А ТУТ В УКРАЇНІ ІНША ЖИДО-ОЛІГАРХІЧНА БАНДА, ЯКА ПРИЙШЛА НА КРОВІ ПРОСТИХ ПАТРІОТІВ І ПРОВОДИТЬ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЯКА ПОСТІЙНО БРЕШЕ І КРАДЕ!!! ЦЯ БАНДА З УКРАЇНИ ЗРОБИЛА КОЛОНІЮ, А ПРОСТИХ УКРАЇНЦІ РАБАМИ!!!""

сом 2016-01-12 / 15:42:42
найбільш правдивий "карась", але бідний електорат пойме це лим через пару десятків років, що один клан, що інший обоє є ворогами простого народу.

pfr 2016-01-12 / 10:55:20
нагадало анекдот: Херулькін?! Я! Мандулькін?! Я! Шо за фамілії, Єдріть-вашу-мать?! Я!

арчи 2016-01-12 / 02:23:45
Шо ревете? Ачей сьте вже потратили вшиткі гроші за які вас на виборах купували?

форестер 2016-01-12 / 01:06:53
Ну добре, бо я вже думав, що це хтось з москалят чи блюченят своїх шефів вигороджує... :)

карась 2016-01-12 / 00:52:16
Після Революції Гідності жоден з таких, як Москаль, Блюк, Балога не мали права на будь-яке політичне майбутнє. Всі вони разом грабували Україну десятиріччями. А хто кому там у вовчій стаї опонує - нікому вже не цікаво.

форестер 2016-01-12 / 00:47:37
Це все не має значення, бо відбулася Революція Гідності. І вона є точкою відліку. А Москаль повернув до влади ригів. А Балога їм опонує. І це факт

карась 2016-01-12 / 00:23:01
Блюк був у Балоги членом фракції ЄЦ в облраді. Всі вони одного поля ягоди.

форестер 2016-01-12 / 00:03:24
А Балога тут взагалі до чого? Стрілки від Москаля з Блюком відвести?

Карась 2016-01-11 / 23:54:39
Балога зі своїм ЄЦ в 2010 працював на Янека - отримав посаду міністра МНС. А Порох - взагалі засновник партії регіонів.)

Тарасу 2016-01-11 / 22:30:24
А я вважаю, що "екс-регіонал" точно значить негідник.

П.Балога був у фракції ПР один день, виключно з тактичних міркувань, аби в нього не забрали мандат. Виконав, так би мовити, умову - вступив. І зразу ж вийшов.

В.Балогою в уряді Азарова прикрилися, коли хотіли надати йому європейського обличчя. Був він там недовго. Ні в Партії регіонів, ні у відповідній фракції ніколи не був.

Те ж саме з Порохом.

Тарас 2016-01-11 / 22:11:55
Павло Іванович був у фракції регіонів:) А Віктор Іванович був в уряді:)

Я не проти Майдану, я про те, що "екс-регіонал" ще не значить негідник. А якщо займав якісь посади, то є ж люстраційна перевірка.

Тарасу 2016-01-11 / 21:08:18
Балога був регіоналом? Це щось нове :)

Ну і, може ти не помітив, але недавно була Революція Гідності

Тарас 2016-01-11 / 20:59:38
Ну екс-регіоналів у нас купа. І Балоги, і Порошенко були регіоналами. Це щось міняє?

Гораціо 2016-01-11 / 18:07:08
to: Нижнянину
Далекий ти товарисч, або "з'їзжаєш" оправдуючи старого маразматіка включаючи окуня:-( Розумію, йому по.., він пенсіонер за пару місяців. Гра в менше-більше зло - помилкова, як і гра в самий кращий з тих, кого ми знаємо. Є багато в місті, та й області порядних, політ. шарящих, принципових людей, з "яйцями" і не замазані ні з ким. А то, що мацкаль обклався ригами, контрабандистами-таможниками до Драгобрату відношення не має. Та й офіційна "турист. складова" надходження до бюджетів відносно мізерна. Пазор старому маразматіку. Завидовський у ролі апозіціонєра аплодує стоячи і потирає руки)))

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку