ФОТОФАКТ. Кортеж циганського весілля у Рахові склали 5 Mercedes-Benz Gelandewagen

Відповідне фото, розповідаючи про весілля в циганській сім'ї, розмістили у соціальних мережах місцеві мешканці.

ФОТОФАКТ. Кортеж циганського весілля у Рахові склали 5 Mercedes-Benz Gelandewagen

Світлину зроблено під час урочистостей, які відувалися у неділю, 10 січня. Весільний кортеж вразив розкішшю, оскільки до його складу входили 5 Mercedes-Benz Gelandewagen.

11 січня 2016р.

Теги: цигани, весілля, Рахів, Mercedes-Benz Gelandewagen

Коментарі

Роман 2016-07-17 / 11:18:38
Стріляти всіх без винятку,вони вори,ледарі,і в Україні не потрібні.Своїх продажніх,вбивць,та ледарів досить.

чіта 2016-07-12 / 16:38:45
тварі на себе дивіться не судіть і не будете судимі

Иван 2016-06-28 / 18:44:32
Власть на местах вся прогнила!!! Все повязаны преступными путами! И полиция, и суды, и СБУ, и т.н. губернаторы - ВОРЬЕ.. Всех надо СТРЕЛЯТЬ, только тогда можно будет в этой пи...доватой стране что-то сделать для ПРОСТЫХ украинцев! А эти черножопые ленивые цыгане (хотя не все они ублюдки), прыщи на теле Украины, которые может вырезать только один патриот - Надя Савченко! Дрожите ублюдки-ворюги, придет и наше время, время честных простых УКРАИНЦЕВ!!!

дзядзьо 2016-06-28 / 12:03:39
цигани смердюче,немите,злодійське болото,яке тримати подальше від цивілізованих людей.гнати до їхнії сородичів мадяри,румуни,молдавани=там їхня територія

Роза 2016-06-14 / 13:40:24
Будь ласка наведiть приклали про ромiв якi працюють офiцiйно в наш час в Украiнi ?

НАТА 2016-05-30 / 02:17:45
У НАС В ПОСЕЛКЕ ( ЛУГАНСКАЯ ОБЛ) ЖИВУТ 5 СЕМЕЙ ЦЫГАН все работящие , порядочные люди . Дети их , ровесники моего сына - учились после школы в университете .А если появлялись попрошайки -то только на рынке и заезжие ...разве можно так огульно обвинять какую нибудь нацию ? Люди везде одинаковые - есть хорошие , и не очень ...Когда то мы в молодости отдыхали в Берегово на турбазе компанией - так ведь нам тоже там разные люди встречались - и хорошие ( с которыми мы подружились ) ... и не очень ( о которых и вспоминать не хочется ) . Относиться к людям нужно так , как хочешь что бы относились к тебе .Будете больше уважать других - будут уважать и вас . Мира вам .

Сена 2016-05-23 / 15:34:03
Крім того, щo красти та видурювати нічого не роблять.. Дуже гарні психологи, тим і користуються. У мене циганка вкрала все до копійки..тому жодного гарного слова про них сказати не можу.

без прикрас 2016-05-07 / 08:49:20
Таке враження що Ви пан "Зморений" 2016-02-19 / 12:54:21 про циган тільки з гугла знаєте. Шкода йому.... А не шкода тих людей в яких цигани вдень і вночі все щось крадуть???? В тебе ж мабуть нічого не поцупили. Лазить та чума і тирить все що бачить, все що можна і не можна. І причому нагло так. Впевнений що автори позитивних відгуків ЖОДНОГО разу не мали справ з циганами. Я мав. І не один раз. Згідний що не всі цигани такі, але нормальних набереться не більше 1%. Доречі раніше завжди пропоонував тим попрошайкам виконати якусь легку роботу (помити машину, підмести двір,полити газон) - Ж О Д Н О Г О !!!! разу не погодились !!!!! Прикладів ще є багато, проте жодного позитивного не знаю.

Прохожий 2016-04-30 / 02:30:50
Ну не говоріть дурниці. Дармоідів серед украінців не менше ніж у циган. Ужгород підмітають одні цигани. Пройдись ранком містом і відкрий очі. Інша справа як їх до цього організувати і контролювати.

Иван 2016-04-28 / 17:05:30
В одно время ко мне подошел цыган просить денег, я ему предложил перенести 1т. песка во двор даю 100гр., на что он ответил я же с Рахова, на что я ответил, если ты с Рахова то что тебе нельзя работать.

габор-бачі 2016-04-03 / 01:03:13
А недавно шокували розкішним св"яткуванням 50-ти річчя одного з неробів у найдорожчому ресторані Берегова.Очевидці були приголомшені сим пиром під час чуми!Воно б нічого,якби весь сей форс влаштував Біл Гейтс або Цукерберг! Але ж це неграмотний циганин! І де та влада!

Сусід 2016-04-01 / 21:05:49
Воно то так Калинко , але скажи скільки ромів добровольців воює на Сході за Україну ? Також скажи чи хоч один відсоток ромів платить податки до Бюджету , з якого вони всі стовідсотково витягують пенсії та виплати на дітей ? Чув як сварилася циганка з сусідкою :" .. ти цілий день горбатишся на роботі за тисячу гривень , а я на шістьох дітей маю виплат яких досить і мені і чоловікові ". Такий собі метод ,в Бюджет нічого , але звідти все до копійки . Паразитують за рахунок тих хто працює. А торгівля наркотою , а бомжі з ламаними ногами та не циганські діти які зимою стоячи на колінах просять милостиню ,після здаючи її циганам . А стільки людей , особливо пенсіонерів , по Україні постраждали від їхнього гіпнозу та обману? Звичайно серед них є і чудові люди , але це зникаючи мала величина.

Калинка 2016-03-30 / 19:30:57
Немприємно вражена деякими висловами про циган.Вони люди,божі створіння,як всі ми.
Моя бабуся,царство їй небесне,мала подругу циганку.Було це на Чернігівщині ще за часів СРСР.Там в одному селі жили цигани,вони заробляли на життя тим,що ходили по селах і продавали різний крам,якого в ті часи в магазинах не було.Так одного вечора побачила бабуся двох циганок з дітьми і великими сумками,які поволі брели по дорозі в темряві.Автобус вже давно від'їхав,вони запізнились,і мандрували до домівки,яка знаходилась за 50км від села моєї бабулі.
Бабця моя тоді ще доволі молода жінка жила одна-чоловіка поховала,діти роз'їхались.Ось і покликала вона тих циган на нічліг,нагодувала,спати простелила.А вранці,коли встала,то на застеленій постелі лежала новенька гарна хустка,а цигани вже пішли.
Через деякий час ті циганки знову приїхали в село зі своїм крамом,бабуся побачила їх,і говорить,що ви хустку забули в моїй хаті,коли ночували.На що циганка сказала,що то подарунок тобі за добре серце і за люське відношення,за те що діточок пожаліла.Так і подружилися моя бабуся і та циганка
До людей треба по людськи відноситись,якої б вони національності не були

рома 2016-03-27 / 15:49:03
пять машин гумонітарок з прибалтики на цих авто вже 10 років ніхно неїздить а цигани просто замовили по оголошенню 2000 грн 5 годин і все що тут дивного журналісти взагалі зрозуму зійшли

БУДУЛАЙ 2016-03-16 / 23:06:15
цигани у всі часи мали найкращих коней...і ті коні завжди були крадені дуже гарно виглядае німецький табун

Нераб 2016-03-10 / 01:13:19
Такое поведение и такая жизнь цыган - результат нашей продажной власти.А вся их показуха - от низкой культуры. А чтобы вас, ромы, людьми считали, ведите себя как люди...

Українець 2016-02-28 / 12:44:43
90 роки. Відрядження в Московській області. Біля Київського вокзалу спостерігаю картину. Молоді циганки снують по площі, одна циганка щось кинула в урну..На 2 день в автобусі на чоловік 6 ромів (так вони себе величають) дядько на весь голос хвалиться в Києві 2 пальцями 2 мішки макової соломки несу і нічого...Питаю а що ще робите "А нам цього достатньо!"

петро 2016-02-25 / 17:07:03
Коментарів більше в рази ніж статті.

Дама 2016-02-24 / 09:55:01
Оці два речення і є стаття?

Організація весілль 2016-02-22 / 19:53:57
Оренда такого кортежу коштує в середньому 500-700дол. Нічого особливого.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини