З Новим Роком!

Закарпатський Новий Рік вже в будь-якому разі добрий, бо на нашому клаптику української землі немає війни. Тому і цього року "Закарпаття онлайн" всупереч раніше усталеній традиції акцентовано хоче привітати насамперед тих, завдяки кому ми зараз можемо насолоджуватися реаліями мирного часу і пити шампанське у сподіванні на краще майбутнє.

З Новим Роком!

Адже в той час, коли ми живемо і радіємо життю, ті, кому ми завдячуємо цією неоціненною можливістю, зараз мерзнуть на донецьких блок-постах, туляться в сирих бліндажах і загалом ризикують собою заради нашого спокою.

Щастя вам, хлопці! Здоров’я. Залишитися живими і з перемогою повернутися додому.
Разом ми таки збудуємо ту нову Україну, появі якої опирається закордонне ***ЛО і наші, доморощені олігархічні ***лята!

З Новим Роком, Герої!..

Вічна пам'ять полеглим!..

Слава Україні!..

Героям слава!..

31 грудня 2015р.

Теги: Новий рік, герої, Слава Україні!

Коментарі

Адмін 2016-01-03 / 23:11:25


Читачу, дякуємо за добрі слова і загалом доброзичливу критику.

Але, банили, банимо і будемо банити.)

Ми не можемо допустити, аби рівень коментування на сайті Закарпаття онлайн опустився до того рівня, який є на більшості закарпатських ресурсів - з поливанням брудом, зведенням політичних рахунків, сепаратизмом і кремлівською пропагандою.

І для цього на сайті існує Адміністрація - аби задавати "політику" сайту (бо довкола цих політик занадто багато і кожен вважає правильною виключно свою) і коригувати рівень публічних дискусій. Ну і, звичайно, змушувати поважати Адміністрацію сайту, яка робить цей продукт.

Безумовно, це подобається не всім. Але іншого варіанту нема і не може бути. І в поточній політичній ситуації вибір полягає не в праві читати на сайті те, що хочеться кожному, і коментувати в той спосіб, який хочеться, а у виборі різних за якістю і політичним спрямуванням ресурсів. Сприйміть це як факт, дотримуйтеся відповідних правил і буде вам щастя, зокрема у Новому, 2016-му році... :)

З Новим роком вас, читачу! :)


читач 2016-01-03 / 17:59:22
Приєднуюсь до багатьох тут добрих побажань від читачів.Будьте більш відкритими та правдивими, не заангажованими.
Часи міняються, до влади приходять нові обличчя та політики, міняйте пріоритети, будьте ближчими до простих смертних, які намагаються достучатися до глухої а інколи і до сліпої влади.А коли їх не чують люди починають увесь свій гнів виливати у коментарях, які інколи не влаштовують політику вашого сайту. Більше того, я завжди читаю майже усі видання як друковані так і інтернет.
Отже, щоб в майбутьому ви менше банили користувачів і не погрожували блокуванням ІП адрес.
А так щастя вашому усьому колективу однодумців, взагалі вас читатють і читатимуть!

Адмін 2016-01-02 / 14:11:05
Дякуємо на доброму слові, юристе! )

Намагатимемось і в цьому році не зрадити очікування наших читачів!..

З Новим Роком вас і вашу родину!..

юрист 2016-01-02 / 09:35:49
Побажання на 2016 рік.

Побільше патріотичних статей.

Побільше викривальних статей про корупціонерів в органах влади та правоохоронній системі.

В минулому році ви були молодці.

Адмін 2016-01-02 / 01:23:33


Дай Бог вам, пане Миколо у новому році здоров'я і ще довгої-довгої можливості читати "Закарпаття онлайн". А ми будемо намагатися витримувати високі стандарти, аби це читання справді приносило вам задоволення.

З Новим роком!


Микола Б. 2016-01-01 / 23:42:37


Ви-Герої. Слава Героям!


Адмін 2016-01-01 / 20:43:28
Знайти шлях до мудрості не похибить нікому з нас, Слов"янине. Тому, і вам того ж, навзаєм! )
З Новим Роком!..

Слов"янин 2016-01-01 / 20:08:31
Вітаю працівників редакції сайту та його читачів з Новим Роком. Окрім доброго здоров"я, бажаю шляху до мудрості.

Адмін 2016-01-01 / 12:58:50
Обов'язково напишемо, Аню, якщо ви нам надасте такі достовірні факти. З Новим Роком! :)

Аня 2016-01-01 / 12:37:51
З новим роком Олег Романович. Щиро віримо, що ви допоможете вчителям у боротьбі з хабарництвом ЗІППО і напишете про те, як займаються здирництвом з учителів його працівники.

Адмін 2016-01-01 / 01:47:24
Ну, тоді і вам від нас окреме вітання, R L ))
Щастя вам і у нашому дворику, і у всіх інших, куди будете заходити цього року! ))

R L 2016-01-01 / 01:27:15
З Новим Роком Шановні
окреме вітання редакції сайту.
насправді я у вашому дворику дуже часто буваю )))

Адмін 2016-01-01 / 01:00:13
Добра в Новому Році вам, ужгородцю, і всім ужгородцям Ужгорода! ))

ужгородець 2015-12-31 / 23:39:21
Хай у Новому році буде все нове, - старі лиш вина, істини і друзі.
З Новим роком колектив Закарпаття онлайн.

Адмін 2015-12-31 / 22:22:11
Гарного Нового Року, АнтоніК!

АнтоніК 2015-12-31 / 22:15:03
З Новим Роком Воїни! З Новим Роком волонтери ,фронтові лікарі і сестрички
З Новим Роком Краяни !всім всього як найкращого ,доброго здоров'я і вдачі!

Адмін 2015-12-31 / 21:59:31
Того ж тобі, Тарасе, і всій "Карпатській Січі"!

Тарас Деяк 2015-12-31 / 21:50:48
Здоров'я колективу, успіху та перемог!

Адмін 2015-12-31 / 21:42:37
Навзаєм, пане Володимире!..

В. Піпаш 2015-12-31 / 21:30:46
Вже рік старий за обрій пливе.
Уже й Новий стоїть на виднокрузі.
Хай у Новому буде все нове, –
Старі лиш вина, істини і друзі!

З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі друзі!

Тримаймося, а "вони" (як звучить у четвертому гуцульському тост): "хай виздихають! "

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн