Білорусь не планує виходити з зони вільної торгівлі з Україною

Про це у своєму Твіттері написала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник Наталія Микольська за результатами зустрічі з білоруською стороною.

"На зустрічах обговорили всі наболілі торгівельні  питання. Основне - Республіка Білорусь не виходитиме з ЗВТ з Україною", - написала вона.

Раніше повідомлялося, що Державна Дума Російської Федерації призупинила дію договору про вільну торгівлю з Україною в рамках зони вільної торгівлі СНД. Пізніше аналогічне рішення схвалила і Рада Федерації.

Однак країни ЄАЕС не підтримали Росію щодо відмови від зони вільної торгівлі з Україною.

Договір про зону вільної торгівлі був підписаний державами-учасниками СНД 18 жовтня 2011 року.

28 грудня 2015р.

Теги: ЗВТ, зона вільної торгівлі, Білорусь, Росія

Коментарі

Говер 2015-12-29 / 20:46:02
Україна не є суверенною державою, оскільки не має права суверенної емісії. Це пов"язано з тим, що НБУ не є державною структурою, а філіалом ФРС США. Це призводить до того, що з країни висмоктується близько 40-50 % заробленого українцями. Це стосується більшості країн планети. У нас гарні, цілком суверенні, прапор і гімн, чого не скажеш про фінансово-економічну систему.

Степан Крук 2015-12-29 / 09:27:01
Говерам, Селеші! Логіка у вас, панове, як в опущених васал! Майдан - це не тільки очищення Украни від внутрішніх гнид, злодіїв в кабміновських та президенських кріслах! Це, в першу чергу, реалізована можливість позбавитися від імперського впливу Росії. За більш ніж 20 років після розпаду СРСР реальної незалежності Украни так і не було досягнуто. Був постійний політичний, дипломатичний та економічний тиск на незалежну державу. Путін отримав найбільшу поразку - він програв Майдан! Анексія Криму (ТИМЧАСОВА), та безлад на Донбасі - це епілептичні спроби Росії відновити статус-кво! Але цього вже ніколи не буде-історія не дишло! Нам більше ніхто і ніколи не буде диктувати, який адміністративний устрій нам потрібно, яку Конституцію нам приймати, як нам жити. Ми, не багаті, ми поки що не сильні, але ми горді! Говер, саме в цій системі координат знаходяться реалії!

Учасник 2015-12-29 / 00:04:00
Іще якби рухнула Україна за "чистой как родник Беларуссю" можна було упити погар студеної води , а за єдно і за Казахстаном ,Туркменістаном і др

Учасник 2015-12-28 / 23:51:51
Говер і селеші це один і той самий промосковський бот .котрий як мантру повторяє про велике " нещастя майдан"
Тільки цей бот старанно обходить мотиви агресії путінської московії
А це ключове ! Якби не війна і цієї влади вже б не було ,і запевняю вас небо би на землю не впало ! А щодо Білорусі ,то тільки завдяки Мадану ця країна має шанс на реальну незалежність
І завдяки Майдану цю країну ще побачили як державу ...У Лукашенка якщо є мозги він мав би молитися на Майдан ...Майдан то величезне явище ,просто відсотків 80℅ того навряд чи зррозуміють .

Говер 2015-12-28 / 23:22:29
Я зворушений вашою сентиментальністю, але реалії знаходяться в іншій системі координат, ніж суперпатріотичні гасла. Всі відомі "революції" здійснювались під найгарнішими гаслами. Потрібно зрозуміти, що "революцій" не існує в природі, а існують спецоперації. На якій підставі ви вирішили, що Україна в цьому ряді виняток? Тільки тому, що ви патріот? Цього замало. Я сам колись був таким. Потрібно займатися самоосвітою і не вестися на інформацію ЗМІ, або тих, кого ви помилково вважаєте авторитетом.

... 2015-12-28 / 22:58:06
Григоріанський, Юліанський, аріанський, все це не вичерпує змісту тієї події про яку йдеться. Скільки вам потрібно грошей, щоб ви стали людиною, щоб полюбили власну землю, народ, його мову, культуру, настільки, щоб за це віддати життя? Бо за ті 30 копійок, які ви свідомо чи не свідомо відробляєте можна тільки завіситися. Відчуваєте, в яких паралельних світах ми з вами живемо?

Говер 2015-12-28 / 22:51:01
Який новий рік маєте на увазі? Українці, як і інші слов"яни, розуміючи реалії, святкують декілька нових років. Не лише за Юліанським та Григоріанським календарем, але і за слов"янським (нині ми живемо у 7525 році). А ось майдан дійсно не тягне на початок "нової ери", оскільки організували та профінансували його не українці, хоч масовку зробили з обдурених людей.

... 2015-12-28 / 22:38:23
А що в слові "сука" поганого. Це слово просто повністю вичерпує і "дружбу з логікою та здоровим глуздом" і "запроданство". Тому все логічно. А щодо Нового року, то він в Україні настав, тоді коли відбувся такий ненависний вам Майдан.

Говер 2015-12-28 / 22:32:48
Навіщо мене називати сукою? Це якось нетолерантно, не по-європейськи. Я просто дружу з логікою та здоровим глуздом, чого і вам бажаю, принаймні в Новому Році.

... 2015-12-28 / 22:24:58
ТИ, суко Говере, такий розумний. Аргументи такі ненав'язливі. Як вчили класики чекізма, так тут і бухтиш. Суко, запам'тай, українці вільні, розумні, толерантні люди, але дуже таких шкур як ти не полюбляють. Бери свої 30 іудених копійок, але знай все-рівно проколешся.

Говер 2015-12-28 / 21:38:25
Патріоте, війни РФ з Україною не існує, оскільки не розірвані дипломатичні відносини і не оголошено війни. Якби так сталося, нас би окупували протягом тижня (ось до якого стану армію довів пейсатий олігархічний режим).
Холодна інформаційна війна існує, можна довго розповідати.
Але, на хєра нам потрібен був отой майдан, в результаті якого ми втратили Крим, отримали війну, а 95% людей стало жити утричі гірше.
Патріоте, може ще поскачете і покричите кричалки про клятих москалів? Воно українцям допоможе?

патріот 2015-12-28 / 21:26:47
Говер, а ви собі уявляєте, щоби на території СРСР працювали журналісти Геббелься із нацистської Німеччини? :)

Росія - агресор і захопила частину території України. Тому все "а ля ґер ком а ля ґер" - "на війні як на війні".

Може вам і жилося в умовах СРСР добре, а тому ви і молитеся тепер на Путіна (хоча й заперечуєте це формально), але мені там точно не подобалося. Тому, якщо вже так подобається Путін (або, хай буде, Росія), вибір є, класичний "чємадан-вакзал-Рассія". А у мою країну кров і лихо, будь ласка, не кличте. Бо пошлю...

Говер 2015-12-28 / 21:15:36
Щодо свободи слова. Хоч я і не прихильник Путіна, але на території РФ вільно працюють власкори більшості українських ЗМІ; на території України - лише "Ехо Москви" та "Дождь". Де тут свобода слова?
Щодо білорусів. Побачивши "демократичний" бардак в Україні, вони ще довго голосуватимуть за Бацьку. Події у нашій Вітчизні стали для них щепленням, у т. ч. і для росіян.
До речі, життя в "совковому" СРСР за усіма параметрами було значно кращим та щасливішим для переважної більшості людей, ніж нині.

патріот 2015-12-28 / 20:56:45
Гріш ціна тому здоров'ю, якщо законсервована в совковості і авторитаризмі ця країна не здатна розвиватися тоно так, як і колишній СРСР.

Так, там нема пейсатих дегенератів. Але у нас є свобода слова і ми знаємо свої проблеми, з якими, відповідно, мажємо справитися, якщо будемо мати таке бажанння і всенародну волю. А білоруси через відсутність свободи слова не знають, де перебувають і куди прямують.

Говер 2015-12-28 / 20:38:25
Білорусь хоч і не найбагатша країна, але духовно і генетично найздоровіша. Там немає пейсатих олігархів та педерастів-дегенератів у вищих ешелонах влади та ЗМІ. Там немає чужорідної арабсько-негритянсько-турецької навали та космополітичної мультикультурщини в царині культури.
А все тому, що там правлять нормальні слов"яни.
Порівняйте з Україною, з якої гаркаві креатури ФРС США зробили справжню руїну!

патріот 2015-12-28 / 20:16:52
Вона була б загроженою і загниваючою, як і Білорусь тепер. Високі зарплати ще не є показником перспективи, а відсутність агресії - здатністю оборонятися

Говер 2015-12-28 / 20:12:34
Якби Україна на початку 1990-х років пішла шляхом Білорусі, нині вона була би мирною і процвітаючою державою.

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини