В Ужгороді міліція блокувала виїзд з офісу екс-мера Ратушняка (ФОТО)

У середу, 16 грудня, два міліцейські УАЗи стояли при в'їзді до парку "Підзамковий", де розташований офіс колишнього міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка.

В Ужгороді міліція блокувала виїзд з офісу екс-мера Ратушняка (ФОТО)

Відповідне фото у соціальній мережі Фейсбук розмістив сам С.Ратушняк.

Станом на 15.30 цього дня в керівництві патрульної поліції Ужгорода-Мукачева про мету перебування цих автомобілів біля місця, де часто буває С.Ратушняк, нічого не знали. Однак можна припустити, що це пов'язано з інцидентом, що стався за участі С.Ратушняка і патрульної поліції в Ужгороді 10 грудня. Як повідомили у поліції, за його наслідками особовий склад поліції отримав орієнтування на встановлення місця перебування автомобіля Mercedes-Benz, що належить С.Ратушняка. Після встановлення місця перебування транспортного засобу, його водія буде притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки (ст. 122. ч.1), відмову пред’явити будь-які документи (ст. 126. ч. 1), невиконання водієм вимог про зупинку транспортного засобу (ст. 122-2).

17 грудня 2015р.

Теги: поліція, Ратушняк

Коментарі

иво бобул 2016-01-06 / 16:26:37
с.л.о.н

штраф 2015-12-17 / 16:26:35
штрафують по адмінкодексу, а там зміни не внесено і слова поліція не має, тому все то понти для бідних, результат поліції нульовий, а понтів море і показухи. Типир їхав знайомий на машині в Київ та був в шоці, бо каже, що іномарки по трасі в межах населених пунктів гасають по 150 км в час і всім пофіг, бо ГАЇ не має, а поліція в підвішеному стані і постів не має. Тоєсть, хотіли як краще, а получилось як завжди.

Степан Крук 2015-12-17 / 14:35:36
Дійсно 04.08.20015 року Президент України підписав Закон України "Про національну поліцію Украни". Але ми живемо в Україні - країні чудес. Він міг сьогодні вночі передумати і заветувати цей закон. Народ тут таку інформацію виклав. Якщо б це було правдою ніхто б не здивувався. Україна!

юрист 2015-12-17 / 14:13:29
Ни чорта не розумію про що ви пишете. Поліція не має права, поліція нелегітимна.

Барани, Закон України "Про національну поліцію" уже набрав законної сили, тому молоді поліцейські і складають адмінпротоколи по всій країні, а ви ніяк не можеже забути міліцію і ДАІ. Просніться люди.

профсоюз 2015-12-17 / 13:33:00
неважливо хто як відноситься до рати, але правда в тому що він не звик жити по законом і тому він неадекватно реагує на мілцію, йому по барабану і революція і зміни і нові поліцейські він живе у свому світі де він пахан і може послати будького, а по факту видно на фото шо ніякий виїзд не заблдокований в парк

Лоці кум 2015-12-17 / 13:25:21
Сцить рата, вот і пише дурню. І взагалі він уже третій день пє віскарь на 555 з братвов і народ бидлом обзиває з фейсбука

вуйко полонина 2015-12-17 / 13:21:06
Народ уважно подивіться на фото,ніякий виїзд не заблоковано і якщо мені память неізміняє то пяниці ратушняка збираються на трьох пятьорках. звичайний вкид. Цікаво а що ратушняка так пугає боїться шо складуть на нього протокол?????? в нього вже манія преслідування і вобще чого він боїться ???? не розумію.

Степан Крук 2015-12-17 / 11:14:38
Згідний з попереднім коментарем! Але краще, коли правопорядок на наших вулицях буде контролювати нелегітимна поліція, чим це буде робити сумнівний загін самооборони. Наше велике горе в тому, що вся Україна опинилася поза правовим полем. Тому крок за кроком треба це суспільство повертати лицем до закону. І ми не повинні сподіватися на владу, яка своїми діями, поведінкою ганьбить наших дітей і нас на весь світ.

Віка 2015-12-17 / 11:08:18
ВЧОРА в ТСН новинах казали, шо поліція немає жодного законного права видавати штрафи і підозри(адже цим займаються уповноважені внутр.органи ) крім того так ,Як президент ветував закон про поліцію ,а розглядатимуть його у вт -то поліція юридично та і законно немає права пресувати громадян...хібат тільки усно. і сказано було шо навіть поліція уього не знає....така от країна у нас

Для Крука 2015-12-17 / 10:45:02
В останній час ви розміщаєте достатньо аргументовані коменти. Не хочу вас образити. Правда що перед Законом всі громадяни рівні, я не прихильник Рати. Але поліція зараз діє в неправовому полі. Закон з цього приводу Президентом заветований, коли його пропозиції розгляне ВР, схвалить чи відхилить, а там зараз чорт ногу вломить. Недарма люди її вже називають не Верховною а СИГНАЛЬНОЮ. А Закону нема, писати протоколи, ганяти містом може виключно міліція, а ДАІ Рату незатримувало. А хто з міліціянтів зараз буде спорити з Ратушняком, тільки дурний, наперед знаючи що через пару місяців вони стануть беззахисними і безробітними. Вони через це й збирались в Києві біля МВД.

Степан Крук 2015-12-17 / 10:02:13
Люди гинули на Майдані за те, щоб в їх країні працювали закони, щоб перед законом були всі рівні, щоб не було недоторканих. Саме тому стільки шуму із-за рядового на перший погляд правопорушення. І справа не в тому Ратушняк порушує, радванський ром, відомий волонтер, професор, артист! Елементарна повага до українських законів - це повага до України, за свободу та незалежність якої загинула "Небесна сотня", гинуть на Донбасі молоді пацани.

Правда 2015-12-17 / 09:51:36
А за те, що декілька разів на х.й послав нічого ? Тепер всім так можна ? :)))

питання 2015-12-17 / 09:39:39
Ніколи не був прихилиником Ратушняка, але тут в мене питання. Чому піднався такий "шум" ? Поліція ж, на сьогоднішній день немає повноважень. Зараз вони звичайні спостерігачі. Він повівся грубо, з однієї сторони. Але з іншої...

Степан Крук 2015-12-17 / 09:33:01
Це дуже добре, що Рата та Москаль дружбани! Буде йому передачі на "свіданки" носити. А це певна економія для державного бюджету! Я взагалі за те, щоб колонії в Україні утримувалися за рахунок "дружбанів" та "братанів".

Петро 2015-12-17 / 09:21:12
Ніхрена не буде. Москаль у дружбанах Рати ходить. Спільно контрабанду пілили. Про що ви говорите?

Cтепан Крук 2015-12-17 / 09:00:13
Зафіксовано аж три пункти порушення. А це мінімум пожиттєвий термін увязнення в колонії сурового режиму для почесних громадян!

Антон 2015-12-17 / 08:31:33
Це Беркути. Ті що вставили правосекам у Мукачеві. Серйозні пацана на желізних УАЗАх, а не смолоші поліцаї на пласмасових Пріусах.

Учасник 2015-12-17 / 06:37:07
Операция"Ы"---а почему "Ы"? - чтоб никто не догадался ."

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 5
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу