Під гаслом боротьби з кланами і контрабандою з Закарпаття зробили Сицилію – Балога

"Хотіли Сицилію на Закарпатті? Отримали! Влада так багато говорила про клани на Закарпатті, про контрабанду, що врешті-решт добилася свого. Зараз на Закарпатті виростає справжня мафіозна структура. Тобто, влади на Закарпатті в класичному розумінні цього слова більше не існує. Є криміналітет, який представлений у владі, яка водночас захищає його інтереси і отримує зиск від співпраці з ним", – пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Під гаслом боротьби з кланами і контрабандою з Закарпаття зробили Сицилію – Балога

На думку політика, "важко навіть уявити, які наслідки для Закарпаття матиме такий союз. Можна лише здогадуватися, які апетити у тих, хто витратив мільйони доларів на скупку голосів на Закарпатті і купівлю державних чиновників на місцях, і як вони тепер будуть повертати свої «інвестиції». З іншого боку, влада, яка уклала союз з криміналом, також мабуть розуміє, що довго дружити з мафією не вийде, бо це квиток у один кінець. Можна один раз закрити очі, коли представники мафіозного клану заберуть у когось бізнес і майно, можна приховати чийсь злочин. Але постійно прикривати безлад не вдасться, і коли зірве кришку, а її таки зірве, то я не знаю, хто втікатиме швидше – влада, чи бандити".

"Закликаю громадськість, особливо журналістів, не закривати очі на те, що відбувається на Закарпатті, і на те, що ще буде відбуватися. Бо це небезпечний прецедент для всієї держави.

Говорю це для того, щоб потім ніхто не сказав, що я не попереджав", – пише В.Балога.

03 грудня 2015р.

Теги: Сицилія, бандити

Коментарі

Преторіанець 2015-12-05 / 17:57:15
Все тече все минається, тільки музика вічна

сицилія 2015-12-04 / 09:50:17
Який за 18,такий без 2 не двадцять.Мало відпала цицька,то вже всі винні!

іван гузиця 2015-12-04 / 09:20:39
А у В.Березному тоже кров лієся. Копчова банда нападає,убиває. Чого нейе справедливості?

Юда 2015-12-03 / 23:09:25
Закарпаття, на превеликий жаль, дуже відсталий край у межах України. Думаву, що я туй не одинокий! Ко - за мене?

Історії 2015-12-03 / 21:09:26
так і серед ангелів були іуди

Михайло 2015-12-03 / 21:03:40
Каже сова воробкови ош тот має великі очі,...

Історія 2015-12-03 / 19:57:35
У вьому є мінуси. Балога - далеко не ангел. Просто в порівнянні - однозначно ліпший від всього іншого.

історія - історії 2015-12-03 / 19:01:09 2015-12-03 / 19:08:10
так погоджуюся, але є один момент, що це все дано було і є власністю того же як Ви пишете Балоаги, а де інші інвестори чи підприємці на ринку у Мукачеві, ті же торгові комплекси про які Ви згадуєте? Думаю у Вас відповідь теж буде своя, але іншим інвесторам та підприємцям за усі роки було ЗЯСЬ! монополія Барви тотальна панове!

історія - історії 2015-12-03 / 19:01:09
Все, що ви описали, має відношення до держави в цілому, а не є провиною Балоги. Підприємства в силу певних економічних свого закривалися по всій країні. От тільки, якщо ви хочете порівнювати, скажу вам, що в Ужгороді, на відміну від Мукачева, справді був повний дерибан майна і землі. При чому, лише крали, нічого не повертаючи і не вкладаючи. Можете порівняти, як виглядає нині балогівське Мукачево і ратушняківсько-погореловський Ужгород. Чи ви в Ужгороді не буваєте?

А щодо підприємств, то згадайте хоча б цегельний завод в Іванівцях - найпотужніший на Зах. Україні. Або масштабний свинокомплекс у Завидові. Про торгові комплекси вже мовчу.

історії 2015-12-03 / 18:42:13
який в біса балога патріот, вкладав гроші в які підприємства, які колись знищив у Мукачеві при своєму восході у політику.назвіть хоч одне виробництво нове в Мукачеві, створене балогом? жодного,окрім того, що на місці старих, вкрадених в свій час від трудових колективів фабрик, комбінатів, заводів, баз повиростали як дурні гриба бовти, офіси, кантори, ювелірні бовти...а народ виживає на мінімальні пенсіі і виплати. Схаменіться, не дай бог, щоб ви колись опинилися на місці тих звільнених в один день без права на існування.

Дон Корлеоне 2015-12-03 / 18:35:56
Я против кровопролития. Оно приносит лишние расходы.

історія 2015-12-03 / 18:04:27
Якщо вже, справді, порівнювати Балогу і Москаля-Блюка, то насправді нема що порівнювати: Балога патріот, реально вкладав свої гроші в підприємства в краї, довів до ладу, а не розграбував Мукачево. Про Москаля що говорити? Мусор, брехун, неврастенік, слуга всіх режимів. Ланьо - бандит, риг і наркоторгівець.

Яке тут порівняння?

слава 2015-12-03 / 17:35:16
з двох бід для краю, мож вибрати меншу і лиш в цьому напрямку мож вести дискусію, бо оба клани, минулий (Балог) і теперішній є великою бідою і позором для Закарпаття, бо мета у них одна - власне збагачення за рахунок краян.

цензор 2015-12-03 / 17:32:45
До клановості в закарпатському політикуму причетний, або навіть є його творцем саме Балога Віктор Іванович.Можливо назвати його політиком з великою натяжкою, він не несе політичноі відповідальності за політичні заяви. Я думаю це ніхто не заперечить. А що до клановості то 3 брати у ВР Украіни, жінка, син та всі інші родичі це хіба не клановість? Але альтернативи йому немає.

ось так 2015-12-03 / 16:36:50
А хто політик? Москаль? Пацкан? Горват? Лунченко? Блюк? Рата?

Не смішіть. Балога, з усіма його мінусами, таки політик. Гравець загальноукраїнського масштабу. А все решта - шушера. З ще гіршими, ніж у Балоги, якостями.

варош 2015-12-03 / 15:58:00
балога політик? не смішіть - поступово перетворюється в справжнього рату - всі гівно, а я ангел

патріоту 2015-12-03 / 15:34:36
1. А коли Балога керував контрабандою в області? І в чому це проявлялося?
2. Ти робиш різницю між контрабандистами і бандитами-наркоторгівцями?

Янко 2015-12-03 / 14:45:21
Дайте гроші

Степан Крук 2015-12-03 / 14:29:49
Згідний з політиком повністю! Боляче те, що це закарпатці голосували за Сицилію.

патріот 2015-12-03 / 14:29:40
коли Балога керував контрабандою в Закарпатті, тоді все було добрн, це він називав законом, і т.д., а коли його посунули від корита - це вже Сицилія

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая