Головою Свалявської райради стала "відродженка" Мирослава Ливч, заступниця – від "Солідарності" (ФОТО)

У представницькій владі району сформувалася "ширка" "Відродження" і "Солідарності"

Головою Свалявської райради стала "відродженка" Мирослава Ливч, заступниця – від "Солідарності" (ФОТО)

Сьогодні, 26 листопада, відбулася установча сесія Свалявської районної ради VII скликання, на котрій новообрані депутати склали присягу, отримали відповідні посвідчення та нагрудні значки.

Окрім того, народні обранці обирали й голову Свалявської райради. На цю посаду претендували представниця партії "Відродження" Мирослава Ливч та Іван Микульця ("Єдиний Центр").

За результатами таємного голосування посаду голови райради обійняла Мирослава Ливч, котру підтримав 21 депутат з 31.

Разом з тим, районні депутати обрали заступника голови райради. Нею стала Клара Стегура ("Солідарність").

Порядок денний також передбачав затвердження складу постійних комісій, однак депутати вирішили перенести розгляд даного питання, відтак, друге засідання першої сесії Свалявської районної ради сьомого скликання відбудеться 3 грудня.

Нагадаємо, що до Свалявської районної ради увійшли такі політичні партії:

Політична Партія "Опозиційний блок" - 8 депутатів (23.53%)
Політична партія "Єдиний Центр" - 8 депутатів (23.53%)
Партія "Відродження" - 8 депутатів (23.53%)
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 5 депутатів (14.71%)
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 5 депутатів (14.71%)

26 листопада 2015р.

Теги: Мирослава Ливч, Відродження, Солідарність, ширка

Коментарі

віра 2020-04-18 / 15:16:29
Стегура то ще та штучка. Мама у неї хороша жінка ,а Кларія з студенки у начальники на мамкино місто у РаВО. Там займалася кадрами. Робіть висновок.

Неля 2016-01-14 / 21:24:42
Стегура,мабудь,не погано.А гуня тибавська із кримінальним минулим -повна ЖОПА !!!

шонька 2015-12-06 / 21:38:21
Недавно на гіді скупляла прострочку,а вже на посаді .ото чудеса.
Дремуча файта управлінням займатиметься,браво!

дівка 2015-12-06 / 19:26:40
пишуть що її вибрали із 31 депутата ,а депутатів є 34 от і виходить,що
рахувати не знавуть або так треба.От вам і ВІДРА пусті

Виборець 2015-12-01 / 10:43:50
Це вже ідіотизм. Людину яка має умовну судимість, яка не знає слова внятно сказати, яка заяву не знає грамотно написати ставити головою Ради.Хоча тим хто її ставив на посаду таку і треба. Де одна судимість там і друга буде. Хоч би вид мала людський а то "чудовище".

до ха - ха 2015-11-29 / 23:09:40


Видалено ряд коментарів, написаних з однієї ай-пі під різними ніками. Адмін


Ххх 2015-11-29 / 15:12:38
Най Бог ухилить од такого табла.

Іван 2015-11-29 / 13:22:59
Люди се шо шутка? Ко ся так жостко поіздєвав над Свалявов?

Вадим 2015-11-29 / 09:48:39
Было бы смешно, если б не было так грустно.

Відродженню 2015-11-29 / 01:10:35
Відродження пишетьсмя з великої літери,а "відродженка" - з малої. Грамотєї ви великі у вашому Відродженні. Краще не в суди поспішайте, а в школу, учитися, щоб не демонстрували свою безграмотність.

ха-ха 2015-11-29 / 01:03:29
А у Стегури шо за рюші на блузі? Она майже не знає шо на офіційні зібрання одівають офіційний одяг а не бантики.

свалявчанин 2015-11-29 / 00:59:53
На посаду у райраду обирають з тих депутатів, яких вибрав народ. А народ у нас ослячий, то вже стало видно з виборів на посаду мера. Ослів у Сваляві більше, то й вибрали осла, а нормальні люди через них мають страждати.
Чи справляться з своїми посадами новопризначені - час покаже, але те, що вони теж кандидатури осла, вже прикро і зрозуміло, що нічого доброго з цього не може бути!

МАЙДАН 2015-11-28 / 21:32:16
ДУЖЕ ПРИКРО ЩО НА ПОСАДИ ОБИРАЮТЬСЯ НЕ КОМПЕТЕНТНІ ЛЮДИ БЕЗ БУДЬ ЯКОГО ДОСВІДУ УПРАВЛІНЬСЬКОЇ РОБОТИ.А САМЕ СТРАШНЕ ЩО СЛУЖИТИ ВОНИ БУДУТЬ НЕ ГРОМАДІ СВАЛЯВЩИНИ А БЛЮКОВИ ЯКИЙ ЇХ НА ЦІ ПОСАДИ ПРИВІВ.ТОМУ МИ ВИСТУПАЄМО ПРОТИ БУТЬ ЯКОЇ МУКАЧІВСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ.СЛАВА ПАТРІОТАМ СВАЛЯВЩИНИ.

вк. 2015-11-28 / 20:00:28
Нетреба засуджувати а просити треба Бога про допомогу на любих посадах тих посадах які обирають наші люди!!!

до тато 2015-11-27 / 22:28:08
я так зрозумів що ви захищаєте політичну силу ЄЦ ! Тому і така реакція ! А я скажу правду що у Свалявському районі уже ситі тима єциками і балоганами ! Боли у владі більше 5 років чортові злодії які крали безбожно !

ВІДРОДЖЕННЯ 2015-11-27 / 22:12:14
Звертаємось до редактора даної статті Відроження пишеться із великої букви ! Якщо у вам було на меті принизити цю політичну силу то вас чекають судові процеси ! надіємось ви помилися і виправите свою помилку !

тато 2015-11-27 / 17:01:28


Клара Олександрівна так, хороша. А отой контекст блюків-ослів, у якому вона опинилася...


Молодь 2015-11-27 / 16:40:12
Клара Олександрівна найчудовіша людина моя колишня вчителька, дуже розумна, мудра, зважлива і взагалі вона дуже файна як людина я дуже рада за неї !

Тибава 2015-11-27 / 13:55:26
Щиро Вітаємо Ливч Мирославу нашу землячку з новою посадою ! Нехай всі задумані плани здійсняться ! Бажаємо плідно попрацювати на розбудову Свалявського району ! побільше добрих справ ! Нехай Вам у всьому допомагає Бог !

до ара 2015-11-27 / 13:51:28
Назвись так як є не "ара" а правильно Грабар Едіта ! копиця це ти ! яка то бігала за Партію Регіонів та Ульгіном, а тепер бистро шапку перевділа і стала Єдиноцентристкою ! яка ходить і розказує який Микульця розумний кандидат наук ! такий кандидат наук як і ти жополиз Балогів !

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ