Через Щура, що очолив райраду, Міжгір’я залишилося без голови

За підсумками виборів селище Міжгір’я Закарпатської області залишилося без голови, хоча результати голосування за переможця відомі. Останній – Василь Щур – оголошений депутатом районної ради і його обрано її головою.

Через Щура, що очолив райраду, Міжгір’я залишилося без голови

Як повідомляла ОПОРА, за підсумками голосування на посаду Міжгірського селищного голови перемогу здобув чинний голова Василь Щур. Однак селищна виборча комісія не оголосила офіційно результати виборів. Пізніше оголосити результати виборів селищного голови зобов’язав суд, однак цього не було зроблено.

Як наслідок Центральна виборча комісія розпустила селищну виборчу комісію і зобов’язала Міжгірську районну виборчу комісію створити нову селищну комісію. У підсумку і нова комісія не зібралася, аби оголосити Василя Щура селищним головою Міжгір’я.

Тим часом районна виборча комісія визнала Василя Щура депутатом Міжгірської районної ради як представника партії «Наш край», котра подолала 5-відсотковий бар’єр.

Згідно з вимогами частини 11 статті 86 Закону України «Про місцеві вибори», Василь Щур не мав права обирати – бути депутатом районної ради чи головою селищної ради. У Законі прописана чітка вимога – він повинен зайняти саме посаду селищного голови.

Утім, оскільки виборча комісія не оголосила його головою селища, формально у районної виборчої комісії не було підстав відмовити Василеві Щуру у отриманні мандата депутата районної ради.

Як повідомив ОПОРІ кандидат на посаду Міжгірського селищного голови від ВО «Свобода» Василь Баран, у четвер, 19 листопада, Василя Шура обрано головою Міжгірської районної ради.

Відтак станом на 19 листопада селище Міжгір’я єдине на Закарпаття, де пройшли вибори однак немає селищного голови.

Варто відзначити, що Василь Щур був обраний селищним головою у 2010 році. Втім після призначення його головою райдержадміністрації, він не здав свого мандату і у селищі не були оголошені нові вибори. Після втечі Віктора Януковича з України, Василя Щура було звільнено з посади голови РДА і він повернувся у крісло голови селища.

У таких фактах ОПОРА вбачає ознаки маніпуляції законодавством України. ОПОРА закликає Центральну виборчу комісію та правоохоронні органи детально розібратися у ситуації, що склалася та вжити заходів у межах своєї компетенції.

Володимир Феськов, координатор ОПОРИ у Закарпатській області

19 листопада 2015р.

Теги: Міжгір'я, Василь Щур, Наш край

Коментарі

баран 2015-11-21 / 10:41:00
вибори показали рівень народной довіри до вівчаря яреми та хощокрада буришина. якби не роздавали гроші на виборах то мели б і цих крох голосів що набрали. вітаю їх із вступом в команду даунів чиї кабінети на алей в центрі міжгіря котру построїв щур.

йван 2015-11-20 / 20:34:32
злі коментарі пишуть невдахи ьуришиновці-бютовці. ЯКІ лише за рік перебування при владі зрадили майдан і всіх людей, тільки крали як очманілі хащу і набивали свій карман, а до людей простих їм не було ніякого діла..ганьба. но з приходом нового голови райради більш не будуть красти (бо гори вже зовсім облисіли від їх бурхливого хащокрадства)

правда 2015-11-20 / 17:50:37
З Днем Гідності василю.Ти і гідність дві різні речі.

міжгіря 2015-11-20 / 09:35:27
Щуре роби вже роботу до кінця вертай олексієнканю та пшеничного на посади, бо вже за два роки що сиділи без роботи розтратили запаси грошей, що набрали від простих людей. Роби вже до кінця свою грязну роботу, щись не всі землі прихватизував, щись не всі обєкти забрав, що будеш дальше робит? ТИ ВАРТИЙ СВОГО ПАПИ ЯНУКОВИЧА І ЙОГО БАНДИ ТИ ТАКИЙ ЖЕ ЯК ВОНИ ЯК БИСЬ СЯ НЕ ВІДМИВАВ ПАТРІОТИЗМОМ. Ти ни совісти, ни чести, ни розуму не маєш. Противно на тя дивити.

вввв 2015-11-20 / 09:30:02
щура вибрало 26 придурків за яких ми віддали голоси. таких продажних депутатів ми собі вибрали, які на першій же сесії лягли під щура

людина 2015-11-20 / 09:13:02
люди збирайме майдан проти щура, гет женім депутатів які його вибрали. До яких пір ми будеме мовчати а щур буде робити в районі безпредел. Терпінню приходит кониць. Якщо ми люди, то наводім у своїм районі самі порядок!

Санепідемстанція 2015-11-19 / 23:11:24
Як вже ця криса всіх достала.Безпрєдєл продувжується

істина 2015-11-19 / 20:30:23
баран мером не хоче бути, но по справедливості мером мав стати щур і сиіти на єднім місти в селищі а не переступати закон і й пертися в районну раду. його з курвов олексієнчихов відроджених регіонами чекає третий МАЙДАН

верблюд 2015-11-19 / 19:51:16
та тот б аран направдц впертий як ишак набрав на виборах бирова межгирського ноль 2 процента та неяк не може успокоитися хоче бути мером

Едік 2015-11-19 / 19:48:35
Іваниниху і Щурів кришує заступник прокурора області Русняк, тому вони і ведуться як хочуть.

правда 2015-11-19 / 19:39:29
та як буде правда в міжгірю, коли і в области ниє від коли прийшов москаль. гнати москалюгю та щурятину вон!!!!!1

Цяйлик 2015-11-19 / 19:24:23
Не оголосили результати виборів селищного голови, бо голова комісії Анця Іваниниха не може ніяк вилічити свою голову(або совість) у коргазі.Другий раз перед призначенням виборчих комісій відправляйте кандидатів на медогляд.

123 2015-11-19 / 18:58:26
Щур знову буде сидіти в двох кріслах. Не було у нас правди , нема і не буде. Одні Попандопали кругом і щур -один з них. А кругом нього- жополизи і слуги.

правда 2015-11-19 / 18:16:07
щур як усе йде до влади нечесно і в нашій країні нема кому зупинити одного нахабного, безчесного, самовпевненого бандюка!!!!!!!!!!!!!!!

ледыда 2015-11-19 / 15:28:17
щур регыонал каже что його кришуэ москаль ыз шкиртов ы йому все похрен

Блюк і Щур 2015-11-19 / 14:47:12
Москаль наше всьо!!!

нпп 2015-11-19 / 14:46:08
Слава Украіні!

іван 2015-11-19 / 14:17:42
Яка біда, нормальний розумний чоловік очолив райраду, дурням спати спокійно

міжгірці 2015-11-19 / 13:46:13
Нічого,прийде час,оберемо і достойного голову селищної ради.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ