У справі киянина, що вбив закарпатця в Шаяні, вже почалося "рішалово" – активіст

Киянин, що битою жорстоко забив до смерті прибиральника у санаторії в селі Шаян Хустського району, вже за "відпрацьованою" правоохоронцями схемою може уникнути відповідальності за скоєне.

У справі киянина, що вбив закарпатця в Шаяні, вже почалося "рішалово" – активіст

Так вважає активіст з Хуста Роман Келемен, який першим повідомив у соціальних мережах про цю подію, а потім розмістив у них відео, у якому донька вбитого розповідає про додаткові, приховувані від громадськості обставини цього злочину.

"Ну що, друзі, як ви думаєте, чи уникне вбивця покарання? Думаю, що так і ось цьому доказ. Затримання відбулось і СВ Хустського МРВ УМВС порушено кримінальне провадження за ст. 115 ч.2 (умисне вбивство) - санкція карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років, або довічним позбавленням волі. Далі пішло "рішалово" і Хустською міжрайонною прокуратурою оголошено про підозру 34-річному киянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Також, за поданням прокуратури судом обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але вже санкція за цей злочин вже зовсім інша - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Потім далі підуть пом’якшуючі обставини і він дійде до умовного засудження або років так до 5-ти реального і через два роки вийде на волю і знову приїде відпочивати на Закарпаття з битою", - пише Р.Келемен.

Тому Роман Келемен закликає народних депутатів Верховної Ради від Закарпаття написати відповідні заяви на Генерального прокурора України.

18 серпня 2015р.

Теги: вбивство, Шаян, Роман Келемен

Коментарі

!!!! 2015-08-20 / 22:37:18
обвинувачення можна поміняти ще хоч 10 разів, слідство лиш почалося, та не робіть із попередньої підозри таку суєту головне що цей покидьок за ґратами!

VWT4 2015-08-20 / 18:37:50
А хто був такий ДУЖЕ РОЗУМНИЙ та ЛОЯЛЬНИЙ ПРОКУРОР ? Напишить данні про СКОТИНУ .

Юристу 2015-08-19 / 10:21:36
З якого дерева впав ти друже? У яку міліцію треба заявляти про злочин?
У Хустську? Чи може в районну прокуратуру?
Хіба не видно,що попереднє слідство ведеться не місцевими правоохоронцями, а з Києва, де впливові родичі мажорів-дебілів "контролюють ситуацію", щоб спустити її в потрубне русло - до умовного засудження. Не вірите? Час підтвердить. Тільки активна та рішуча позиція громадськості, в першу чергу села Шаян, може недопустити уникнення покарання ублюдками.
Крім того, ні слова не сказано кому належить цей заклад. Чому селяни повинні наражатися на небезпеку з боку звірів?

Прокурор 2015-08-18 / 22:30:38
Немає значення ким він був чи сторж чи прибиральник,нема людини, а скотина залишилась жити біля сімї, но вдругій сімї немає Батька і дідуся.

О.Д. 2015-08-18 / 18:30:56
Генек, бо він не охоронець, а прибиральник. Максимум - сторож. А оформлений офіційно не був, це правда.

мент 2015-08-18 / 18:12:45
Там в міліції зразу всім і вручать повістки в армію, хто дуже хоче бути розумний це вони вже бабки взяли

Генек 2015-08-18 / 18:12:21
Чого у охоронця не було ні кийка, ні балончика, ні травмата, шоб відбиватися? Керівництво санаторію як завжди не при ділах..

Юрист 2015-08-18 / 17:55:37
А я рахую, шо от такі як "Житель Шаян", та інші люди, які були свідками події, най не пишуть туй, а най ідуть в міліцію, і проходять свідками по справі. А от якшо міліція чи прокурори їм відмовлять, а у них дійсно є вагомі для справи свідчення, тоді треба йти їх провчати. А так, це лиш пуста переписка. Будьте людьми, наберіться мужності і рушайте до міліції!!!

я в шоці 2015-08-18 / 17:49:19
невже серед відпочиваючих не було мужчин,які би тому падлі-мажору так дали по яйцям,що біжав би аж у Київ з повними штанами,чому міліцію не викликали...шкода чоловіка)))тепер най і Маскаль засучить рукава і візьме це вбиство на свій контроль і про хід справи най нас закарпатців інформує постійно)))а родичі най добються того,щоб того звіря посадили довічно!!!

житель Шаян 2015-08-18 / 17:20:42
Так все зрозуміло була група осіб яка била його три рази бідлаха два рази втрачав свідомість , а третій раз цей урод прйшов з бітою забив дідуся на смерть . При огляді трупа було повно корові вибите око , розломатий череп та чисельні розриви внутрішніх органів . Штани дідуся були повні фекалій . Ніхто з відплчиваючих та адмінстрація санаторію не зупинила це триваюче вбивство . Також на послідок дідусь за 12 років роботи не був працевлаштований офіційно .

ось так 2015-08-18 / 17:01:31
Вася, так може ти поясниш, через яку мотивацію, без слідства, прокуратура пом'якшила статтю в підозрі?

Вася 2015-08-18 / 16:52:02
То лише підозра, а не обвинувальний висновок! ТА кщо слідство ще попереду!!!

Прокурор 2015-08-18 / 16:07:01
Тоє вмисне вбивство і стаття моє бути 115КК якщо злочинець після драки умисно знайшов потерпілого та навмисно наніс йому смертельний удар який привів до лотального ісходу вважається умисне вбивство, 121КК відсутня і прокурор має нести відповідальність за перекваліфікацію.

Келемену 2015-08-18 / 15:48:23
Не депутатам писати треба, то є така сама марга як і вбивця. Чому ще хижа не згоріла того прокурора, що перекваліфікував справу? Чому? Незнаєте де живе? Інакше в цій державі правди добится неможливо. З одним так люди зроблять - дисятий боятися буде.

Шайтан 2015-08-18 / 15:47:15
Згідно нового КПК України, судити повинні там де був скоєний злочин, тобто, таке право має лише Хустський районний суд, оскільки це входить до його юрисдикції. В Закарпатті МВС ця злочинна організація спільно з такими органами як прокуратура, суд включаючи апеляційний, які отримавши грошову фінансову винагороду, прикривають злочини, навіть такі, як очевидне вбивство людини. Тому якщо винна особа добре заплатить, то вона не буде засуджена, а справа беде перекваліфікована як нещасний випадок і за відсутністю складу злочину буде закрита. В державі України справедливість правосуддя не існує. Чи має громадянин україни право на захит, теоретично так, практично НІ. Так що теоретично і практично велика різниця, це шо обід по телевізору. Успокойтесь правда в того в кого більше Доларів, влади. Ось така тут панує справедливість, законність.

Хуст 2015-08-18 / 14:52:25
А што в шаяні ниє никого обися зобрати та вичистити село від мацкальської нехарі

читач 2015-08-18 / 14:51:58
Якщо це звіряче вбивство не буде покарано, то народ Закарпаття зробить відповідні висновки. Судити вбивцю не в Києві, а в Хусті привселюдно.
Смерть нашого земляка не простимо.

НОВИНИ: Кримінал

15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини