Закарпатці здобули низку перемог на традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування "Кубок Лева" (ФОТО)

Протягом трьох днів у Сколівських Бескидах проходили традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Лева 2015». Цього року участь в них взяли 361 учасник – посланці п’яти держав: України, Австрії, Білорусі, Польщі та Швейцарії. Закарпаття представляла команда обласного центру туризму і спорту учнівської молоді.

Кращих результатів з наших краян досягли учень Ужгородської ЗОШ №2 Андрій Василина, який переміг у комплексному заліку серед юнаків не старших 14 років та викладач Мукачівського ВПУ №3 Ольга Рижкова, що фінішувала першою в категорії OPEN. Друге місце у комплексному заліку по групі Ж-21А зайняла тренер Мукачівського СК «Товариш» Ніна Расчупкіна та випускник ЗОШ №11 з міста над Латорицею Владислав Французов – в категорії юніорів. Бронзову нагороду за успіх в абсолютній першості серед дівчат не старших 12 років вручено мукачівській гімназистці Ніні Цепурдей.

У підсумку до десятки найсильніших у своїх вікових категоріях увійшли також мукачівці Андрій Расчупкін, Карина Сватко та Дмитро Терпай (четверті місця), Катерина та Владислав Цепурдеї (шості), Ірина Пренделович (сьоме) та Ірина Розман  (восьме місце).

Своєю участю у змаганнях спортсмени завдячують Закарпатському ЦТКЕСум (директор Володимир Чепа) та Раді спортивних товариств Мукачева (голова Сергій Кучінка).

Під час нагородження переможців Кубку Лева радісне повідомлення надійшло із Шотландії, де проходить чемпіонат світу зі спортивного орієнтування: львів’янка Надія Волинська стала віце-чемпіонкою на спринтерській дистанції.