На Закарпаття делегували Семенченка, за якого взялася ГПУ, аби взяти під контроль закарпатські ліси?

Сьогодні на Закарпаття прибув скандально відомий народний депутат Семен Семенченко.

На Закарпаття делегували Семенченка, за якого взялася ГПУ, аби взяти під контроль закарпатські ліси?

Як раніше повідомляли загальноукраїнські ЗМІ, через проблеми в діяльності ГПУ підготувала щодо нього і ще трьох нардепів документи про зняття депутатської недоторканності.

Ті, хто стоять за Семенченком, мають на меті зняти начальника Закарпатського обласного управління лісового господарства Михайла Липчея, а замість нього повернути Василя Пукмана, який допомагав "регіоналам" розкрадати лісові ресурси Закарпаття при "губернаторстві" Олександра Ледиди, повідомляють джерела Мукачево.нет. У Києві цією структурою управляє людина за квотою "Самопомочі", тому Андрієві Садовому би дуже хотілося взяти під контроль і закарпатські ліси.

З цією специфічною метою на Закарпаття і відрядили С.Семенченка. Що показово, допомогу на місці йому повинен надати голова кишенькової Громадської ради при Закарпатському УМВС Микола Желізняк - особа, що є кумом начальника закарпатської міліції Сергія Шаранича і членом псевдолюстраційного комітету Закарпаття. Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, М.Желізняк вперше проявився в резонансній історії, коли намагався врятувати від правосуддя і камери журналіста Закарпаття онлайн трьох п'яних митників в авто. 

Зараз В.Пукман і М.Желізняк за підтримки міліці зупиняють машини на Перечинщинії, а завтра їдуть на Тячівщину і Рахівщину робити "картинку", яка погана влада Закарпаття.  Чому міліція під керівництвом С.Шаранича не займалася цією роботою досі, не запитання риторичне.

Тобто, йдеться про виразні приватні інтереси, а також політичну складову і боротьбу за впливи напередодні запланованих на осінь місцевих виборів.

08 липня 2015р.

Теги: Семенченко, Пукман, Садовий

Коментарі

до знаючого 2015-07-09 / 12:37:27
Ти в лісовому господапрстві нічрго не розумієш!Всі рубки як ти кажеш'переформатування' погодження підписує лісопатологічна служба і специ з облісгоспу(в основному Рейпаші ябо Палінкаш) при цьому знімають
непогані гроші (звичайно діляться з верхами)а лісники полоскають гроші
на відведенні погоджених лісосік (розряди висот та сортиментна структура)

Свалявець 2015-07-09 / 12:21:16
то всідіти проти злодія Дуфинця О.О.директора Свалявськрго лісгоспу!Він
встигає і ліс крастьи і нелегалів за кордон перевозити і роігам допомогати для перемоги на місцевих виборах

Кабаль 2015-07-09 / 11:12:43
Напевне цій злодійській банді не буде кінця. Приступа в Рахові має свій лісгосп працюють лише угодні йому люди,На Говерляеському лісництві Фамілія Папарига шість штук тобто ціла сім"я! В лісгоспі Лойчі нач.відділу син гол.економіст,дочка секретар! Виробничий відділ так само.Де дивиться Державне Агенство Лісових Ресурсів? Ну нічого думаю пару скандальних скарг до агенства Приступі перед контрактом не завадять

питання 2015-07-09 / 10:09:10
відомо всім, що ніхто так беспощадно не нищить закарпатські ліси як балога! І кишеньклвий липчей (всажений у крісло землячком-ПТУшником губалем) тільки як ширма закриває все балогівське беззаконня! і пукман тут винен тільки тим, що мусив закривати очі не тільки на балогу, а на ледиду! все це одна банда і ніхто не припинить це знущання над лісами, бо занадто великі там ставки (як і на митниці)! а семенченко просто чергова спроба всадити до нас чергового "смотрящого", вже не перша і далеко не остання! а тому "наші" пацкуни і горвати мали б краще захищати "свої" окурги і бізнеси від зазіхань всякого кримінального непотрібу під майжанними знаменами і лозунгами! Але нажаль вони і самі такі ж самі!

знаючий 2015-07-09 / 09:45:22
Усім, доброго дня!
Шановні друзі, я дуже радий, що у нас відбувається дискусія на тему лісове господарство, це дуже добре.
Наша, Закарпатська область покрита лісом 56% і жителі, грамада повинна вирішувати як далі газдувави.
На мою думку перше, що потрібно зробити (ТЕРМІНОВО), зупинити шаленні гонки за доларами і припинити рубати наш ліс. Я хочу сказати, що за останні 6-7 рокув наш закарпатський ліс почали рубати в 5-6 разів біьше дозволеного. Що це значить? За ЦІ 6-7 років зрубали те, що планувальсь рубати за 50-60 років. Ось тут трагедія…. Це потрібно терміново зупинити. Що, саме цікаво? Головне користування не рубають, іде неосвоєння, а рубають інші рубки (перефоматування, Суцільно санітарні , прохідні і.т.д.), це значит те, що безбожно крадуть! Уже рубають 40-50 річний ліс. Це катастрофа!

порядок1153 2015-07-09 / 00:27:33
А машину кобата-депутата з лицем покемона бачли?

Степан Крук 2015-07-08 / 22:08:19
І для Семенченко місце в притулку для ведмедів в Синевіру знайдеться...

землемір 2015-07-08 / 21:33:29
Якщо будуть проводити так конкурси як в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастрі - коли в онлайн- режимі проходять одні і люди а назначають інших .Тобто тих які дали гроші.

*** 2015-07-08 / 20:09:16
кукурикін, ця посада не виборна

До кукурикіна 2015-07-08 / 19:54:59


Де ти виводок злодійський бачив правду при проведенні конкурсів? Що ти верзеш корупціонер медведчука садового ?

Попередній коментар видалено як тролінг. Адмін


лісник 2015-07-08 / 18:49:42
Справді, де були Шаранич, Желізняк і Ко до тепер? Кришували в області лісовий бізнес Сєні Кулявлоба?

констатація 2015-07-08 / 18:34:25
У Львові в Садового дуже низький рейтинг. Експлуатуючи потяг суспільства до змін, йому вдалося зачарувати лише решту України витонченим популізмом, за суттю співвідносним з радикальним словоблуддям Ляшка