Серед переможців національних змагань з гірських автоперегонів та ралі є і закарпатець

12 - 14 червня 2015 року на території Львівської та Закарпатської областей відбулися етапи чемпіонатів України з гірських автоперегонів та ралі.

Змагання відбувалися під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів, які відбувались 12 червня на Ужоцькому перевалі, взяли участь 21 екіпаж кращих українських спортсменів-автомобілістів, які демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

У заліковій групі А1 перше місце виборов Кравців Микола (м. Самбір, Львівська обл.), друге місце здобув Михайленко Олександр (м. Кременчук, Полтавська обл.), третє місце посів Сич Іван (м. Житомир).

У заліковій групі А3 перше місце виборов Слезінський Олег (м. Львів), друге місце здобув Єрохін Вадим (м. Київ), третє місце посів Німець Степан (с. Великі Лази, Закарпатська обл.).

Залікова група А4 (абсолютна категорія): перше місце виборов Петренко Володимир (м. Київ), другемісце отримав Кочмар Юрій (м. Одеса), третє місце посів Корзун Антон (м. Київ).

У заліковій групі А9Кпереможцем виявився Німченко Дмитро (м. Ірпінь, Київська обл.), друге місце посів Рудьковський Сергій (м. Київ), повідомляють у Міністерстві молоді та спорту України.