Ужгородський активіст оприлюднив інформацію про нерухомість і рухомість закарпатського "надзвичайника" Мирослава Щербея (ФОТО)

Ужгородський активіст Роман Богуславський оприлюднив інформацію про ужгородську нерухомість та автомобілі екс-"регіонала", начальника У ДСНС України в Закарпатській області Мирослава Щербея.

Ужгородський активіст оприлюднив інформацію про нерухомість і рухомість закарпатського "надзвичайника" Мирослава Щербея (ФОТО)

"Продовжую знайомити вас з умовами життя наших чинуш. Це «будиночок» головного МНСника області Мирослава Щербея по вул.Сріблястій в мкр.Червениця, м.Ужгород. Володіння складається з декількох будівель, які на фото приховані за фасадом основної будівлі. Будинок, що належить одному з найвірніших послідовників Медведчука, найбільший на вулиці. Площу дізнатися не представилося можливим, оскольку її посадова особа просто не потрудилося вписати його в декларацію, але тренованим поглядом можна приблизно оцінити його в 250-300 кв.м. Вартість аналогічного за розміром і розташуванням житла, згідно з сайтом dom.ria.ua, становить не менше 250 тис. доларів", - інформує Р.Богуславський.

"Заслуговує уваги і автопарк «чиновника». У гаражі у Мирослава Щербея стоять: Skoda Octavia, д/н АТ 0048 ВЕ, зареєстрована на Щербея Михайла Васильовича, Pajerо д/н АТ 0048 АК, зареєстрований на його дружину Вербовець Людмилу, і Mercedes S-class д/н АТ 0010 ВС, зареєстрований на Гешур Андрія Федоровича. Останній автомобіль, відповідно до будь-якої оцінки, коштує не менше 170 тис євро", - пише активіст на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Щербей досі є чинним членом Партії регіонів, не вийшов з неї навіть після її саморозпуску. Шанує як Бога В.Медведчука, навіть відбудував собі по сусідству з ним в с.Жденієво туристичну базу «Лісова казка» ціною в 1 млн. доларів США, щоб, як кажуть, бути ближче до тіла.

Все перераховане Мирослав нажив чесною працею, про що свідчить сума доходів, зазначена в декларації: 55900,00 грн річного прибутку.

У світлі арешту Бочковського наступним з системи МНС повинен бути Мирослав Щербей. У нього, щоправда, з грошима на заставу проблем точно не виникне", - іронізує Р.Богуславський.

10 квітня 2015р.

Теги: Мирослав Щербей, Роман Богуславський

Коментарі

ник 2015-04-14 / 16:57:16
мирко ходит і чеше шо все порішано дале буде за щот робітників районних мнс робити ремонти та даже бензин скидуються купують бо в нього мерс 5 літрів много жре і джип тоже а син в 20 років мільйонер замість брата в лісгоспі малильо бувший регіанал сосак щербеїв тепер маштабніше рубають як рубали

Щербовець 2015-04-13 / 22:10:52
Неборак Гешур, хоч би раз у своїй машині ся провіз

ваня 2015-04-13 / 18:20:55
щербей задекларировал 55 000 гривен дохода за год.к примеру его жена заработала 100 000 гривен за год. доход и расходы никак не стыкуются.значит есть левый доход ( взятки, откаты). прокуратура должна сразу отреагировать на это.....

Роман 2015-04-13 / 16:58:48
Автомобілі відібрати для потреб АТО, будинки і квартири - для проживання біженців зі сходу. Самого в мусорці прокотити до самого Жденієва...

ДСНС 2015-04-11 / 19:45:41
Вiдповiдно до роздiлу X глави 24 статтi 116 пунктiв 1 та 2 Кодексу цивiльного захисту - особи рядового та начальницького складу не можуть бути членами полiтичних партiй та на перiод проходження такоi службы повинен вийти iз партii - це коротенько.

Читач 2015-04-11 / 17:18:29
Чи лише в цього держслужбовця така хатинка і авто? Фотографуйте та показуйте усіх! А 55 тис.грн. потрібно лише на утримання цього будинку протягом року! А інших витрат на авто, харчування, відпочинок наче немає? Приміром у німців цей "службовець" з такою декларацією про доходи вже був за гратами! Там чітко контролюють доходи та витрати УСІХ громадян! І біда тому у кого витрати не співпадуть з доходами! От і боротьба з корупцією!

смішно 2015-04-11 / 16:42:34
Хто за зад імає? Ці лохи що пишуть? Розмішило! До с*аки ця писанина.

До жителі 2015-04-11 / 16:28:07
Молодець мужик!!!Який дурить народ розкрадає державу перевищує службовим становищем,підкупом і обманом фальсифікацією прийшов до влади- за це молодець!Я бачу ви одного поля ягоди, гниди регіонали.Страшно коли за зад їмають.

коперфільд 2015-04-11 / 15:46:27
молодець на зарплату в 55 тис просто коперфільд

Фронтовик 2015-04-11 / 13:34:05
Народ розслабте булки, який Шкіряк звільнить Славка: кролики своїх не чіпають, Славко вже давно тре шкуру з фронтовиками, а гарантом безпеки є Валерка Лунтік, який отримав шматок "надзвичайного" пирога від Славка)))

васман 2015-04-11 / 13:27:28
а чого б нашому славному депкорпусу у ВР не зробити запит у прокуратуру про походження власності цьго цімбора.га, Вікторе Івановичу?

Кремінка 2015-04-11 / 12:34:00
Цьому неборакові далеко до директора держлісгоспу костіва, за 1 млн грн. Поцупити 100га заповідного лісу і 1000м кв будівель треба мати неабиякий талант

ужгородець 2015-04-11 / 12:03:42
Шкiряк може й не бачить що робиться в далекому Закарпаттi або не хоче бачити.
Але губернатор куди дивиться?Невже пан Губаль,Який прийшов на цю посаду пiд лозунгом майдану та революцii, може терпiти в себе пiд боком такого виродка.Невже вiн не може в своiй областi навести порядок?

Михайло 2015-04-11 / 11:16:27
Цікаво як на цю публікацію відреагують в ДСНС. Щербей може стати таким собі лакмусовим папірцем на перевірку Зоряна Шкіряка - адже саме йому вирішувати чи продовжуватиме цей "недомайор" розвалювати закарпатську систему рятування і "дерибанити" бюджет. Чи все ж занесли?

Шкіряку 2015-04-11 / 10:24:16
Зрозуміло, що Закарпаття територіально не найближча до Києва область, але невже недостатньо хоча б того, що це член ПАРТІЇ РЕГІОНІВ! ПАРТІЇ РЕГІОНІВ!!!
Наче і голова родом з Ужгорода - має трохи звертати увагу на рідну область.
Невже Медведчук досі має досить влади щоб таких своїх шісток тримати на посадах?
Перебування на керівній посаді РЕГІОНАЛА - це плювок в лице майдану та всієї області!

майданівцю 2015-04-11 / 09:01:48
ти напевно із тих "майданівців", що зробили селфі на майдані після його завершення або із цієї нової-старої псевдоеліти або дурік. Нікому ніщо не вривається в Україні як куплялися самі дорогі машини так і купляються, на тендерах як пилялись десятки, сотні міліонів так і тендеряться через свої фірми. Назви мені хоч одну країну Європи де б премєра звинуватили в міліонних взятках і міліардних зловживаннях-розкраданнях, а йому пох...де президент заробив сотні міліонів, хоча по конституції бізнесом заборонено займатись. У людей уже нема рожевих окулярів, як в голодні 90-ті, хоча зарас народ знову заганяють у жебрачество. Куди йдуть міліардні кредити? Фірташ і Курченко довжні Нафтогазу 15 міліардів гривень, а народу підвищують тарифи у 6 разів ? як казав яценюк Україна видобуває 18 млрд куб газу по ціні 50 дол, а олігархи продають його на свої заводи по 300 а різницю в офшори. А що зараз не так? На його друга Мартиненка вже порушили справи у Швейцарії і у Чехії, але це чомусь замовчується... урветься коли прийде зима а людям нічим буде платити за газ за світло . Як це у зама МВС Чеботаря найшли міхи грошей і золоті злитки у кабінеті і що шось нічого не чутно? а людям лапшу вішають. Ми вже наїлися хватить

рятівник 2015-04-11 / 06:34:44
що позерат пан шкіряк .як він хоче очистити дснс від корупціонерів.щербей безпалько крицкий дібіл бурковський
найбільші корупціонери у закарпатській областіу дснс.якщо після
такої очищенння влади вони зістануть на посадах то шкіряк такий самий як вони хуйло.

майданівець 2015-04-11 / 00:32:44
Сам ти афера...
Ти на Майдані певно і не був. А то, що крадуть ще всякі паскуди, то це вже вривається. І їм урветься...

за що полягла небесна сотня 2015-04-11 / 00:07:27
коли бачиш це то розумієш, що євромайдан це афера як і у 2004,бо бандюги як були так і залишаються при владі,а у нас правоохоронних органів нема як таких, вони самі як щербеї-після мене хоч потоп. Стрьомно жити в такій державі, коли люди інтелектуально рівнем як баобаб займають такі великі посади. У вас на сайті вже була стаття про крадіжки з нафтопроводу дружба у промислових маштабах і там фігурував якраз Щербей із Свищем і шо... це не завадило утриматися на посаді.Що там кажете военкома взяли, з 500 дол, не стидно. Поїдьте у Воловецький район і спитайте про їхню родину, а краще подивіться на лисі гори і все стане зрозуміло...бардак

morgulis 2015-04-10 / 23:47:53
Цих підарюг потрібно відстрілювати, бо більше нічого не допоможе. Є ще в Щербея брат молодший, був головним лісником Воловецького району, весь ліс уебок продав.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая