В Ужгороді завершились відбіркові тури першості серед школярів із силового багатоборства (ФОТО)

В Ужгороді завершились відбіркові тури традиційної першості серед школярів із силового багатоборства, що включає підтягування на перекладині, жим штанги лежачи на рази, та армрестлінг.

9 квітня змагання четвертого відбіркового дня приймала спеціалізована школа-інтернат. Приємно, що привітати юних спортсменів і побажати їм сили фізичної і духовної завітали воїни 128-ї гірсько-піхотної бригади, котрі нещодавно повернулись із зони бойових дій.

Змагались команди ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ №3, ЗОШ № 20 та господарів майданчику.

Змагання традіційно почали із жиму штанги лежачи та підтягування на перекладині, і закічили армрестлінгом.

У жимі штанги лежачи (вага снаряду 50 кг) переможцем із результатом 49 разів став Гирба Володимир (ліцей-інтернат), другий, із результатом 38 разів, - учень ЗОШ № 1 Повханич Іван, і третім став Ніштор Михайло із ЗОШ № 2, 35 повторів.

У підтягуванні на перекладині переміг з результатом 32 рази Самсонов Леонід (ЗОШ № 3). Друге місце із результатом 25 разів поділили учень 20 школи Марченко Олексій і учень спеціалізованої школи-інтернату Шпілька Антон, із цієї ж команди і третій призер Штимак Максим (24 рази).

В армрестлінгу серед дівчат всі призові місця за командою господарів, перемогла тут Мелекесцева Анастасія. Набагато запекліша боротьба розгорнулась серед хлопців, учасники старались із усіх сил, кожен хотів перемоги, котра врешті (вже вдруге цього дня), дісталась Леоніду Самсонову. Друге і третє місця посіли учні другої школи Єшлін Даниїл та Василиндра Валентин.

В командному заліку перемогла команда господарів, спеціалізованої школи-інтернату.

Всі призери отримали подарунки від фітнес центру «Вайпер Джим».

Нагадаємо, що у загальноміському фіналі візьмуть участь команди-переможниці відбіркових турів, а також переможці і призери кожного туру в окремих вправах. Фінал відбудеться 15 квітня у ЗОШ № 3, початок о 14.00.

Команда-переможець вже традиційно отримає знаряддя для занять силовим спортом.