До складу Громадської ради при Закарпатській ОДА увійшло понад 120 осіб, очолив ГР Михайло Греньо

Таке сьогодні вирішено під час установчих зборів громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації.

Так, у ході установчих зборів стало відомо, що до остаточного складу ГР увійшло 121 осіб, які попередньо подавали визначені пакети документів. 

Керівником громадської ради відкритим голосуванням був обраний Михайло Греньо: саме між ним та Олегом Лукшею обирали члени ГР.

Олега Лукшу, натомість, було обрано першим заступником. Заступниками стали Борис Кузьма - голова Закарпатського обласного осередку Національної спілки художників України, Ярослав Афтанас – голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, Іван Булеца – волонтер, представник Спілки Чехословацьких легіонерів, Олексій Кіндрат – голова Регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області та Вікторія Ланьо – голова громадської організації «Товариства медичних працівників Мукачівського району.

Відтак, громадська рада проголосувала і за положення, яким керуватиметься у своїй діяльності. Згідно із ним, за обов’язки громрада визначила собі підготовку пропозицій ОДА до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю; проведення антикорупційних експертиз проектів нормативно-правових актів; проведення громадського контролю за відкритістю діяльності Закарпатської ОДА; організацію публічних заходів тощо.

 
26 березня 2015р.

Теги: громадська рада, Греньо

Коментарі

Муковоз Іван Андрійович 2015-05-13 / 11:56:41
Шановні громадські активісти , представники громадської ради !
В даний час в Україні активно ведеться робота по внесенню змін до конституцію України. Я пропоную Вам прийняти активну участь в цій роботі. Мої пропозиції до конституції України Ви можете прослухати на https://www.facebook.com/Іван Муковоз . Основні тези: Владу народу.
Влада народу – конституційно закріплена можливість народу обирати та переобирати владу без дозволу на те обраної влади.
Не влада повинна говорити народу , що і як робити , а народ повинен ставити завдання владі . І якщо влада їх не виконує , народ просто переобирає владу.
Я пропоную Вам обговорити це питання на Вашому засіданні . Час не чекає.
З повагою , Муковоз Іван Андрійович.

Час 2015-03-27 / 14:29:14
Громадська рада, в дійсності, дієвий інститут налагодження співпраці влади і громадянського суспільства. Це у випадку, якщо влада налаштована на таку співпрацю, і в раді є активні, компетентні люди. У цьому ж випадку все відбулось для галочки. Як по суті, так і по формі. Рада та ж, що і при Ледиді. Профанація.

майже байдужий 2015-03-27 / 14:08:36
Громадська рада - чемодан без ручки, нікому не потрібен, а кинути шкода. Жодної корисної справи від них не видно було. Хіба вони підтримали тих, кого безправно звільняв з адміністрації Губаль... Хоча Михайло Греньо людина ініціативна і діяльна, може тепер Громадську раду будемо відчувати.

чин 2015-03-27 / 13:46:08
ЯКА РАДА?, ХТО ПРО НЕЇ ЩОСЬ ЧУВ? КИМ ВОНА ОБИРАЛАСЬ? ЧОМУ НАПРИКЛАД Я ТУДИ НЕ ЗАПРОШЕНИЙ ХОЧ ДУЖЕ РОЗУМНИЙ, ЮРИСТ, ЗНАВУ ВСІХ ЧИНОВНИКІВ -ХАПУГ, БОРЕЦЬ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІДНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПЕНСІОНЕР І ПРИТОМУ ПАТРІОТ УКРАЇНИ ?. ОТ ВАМ І БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.ЧЕРГОВЕ ЛЕГАЛІЗОВАНЕ БАНДФОРМУВАННЯ БУДЕ ЗНУЩАТИСЬ НАД ЗАКАРПАТСЬКИМ ЛЮДОМ ТА НИЩИТИ ВІРУ У КРАЩЕ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ!!!!

П-ЄЦ 2015-03-27 / 10:24:37
Ну, да, пане Іване - "я не я, корова не моя". Губаль, звичайно, ні до чого - не Губаль визначав ініціативну групу по створенню ради, не Губаля підлеглі займалися всіма організаційними питаннями, починаючи від визначення складу ради і іі керівництва...
Хоча, в цілому, пане Іване, маєте рацію - Губаль ні на що не впливає. Що він є, що його нема. Ну, здатен, хіба що , з касиршею на вокзалі посваритися.

ІВАН 2015-03-27 / 08:52:57
Наскільки зрозумів, голову громадської ради при ОДА обирали ті, хто забажав до неї ввійти,а не призначав Губаль. Тож до чого тут Губаль? Кого собі захотіли, того і обрали, подобається це Губалю, чи комусь із коментаторів, що нижче, чи ні.

Птріот 2015-03-26 / 23:59:05
На думку Губаля фаворит Устича Греньо - сучасне обличчя співпраці обласноі влади з громадянським суспільством? І куди дивиться Балога?

се діло 2015-03-26 / 21:43:15
При Ледидові та горе-рада мала аж 120 регіональних дуполизів. Ушитких іх Губаль взяв і в нову. Брешу, оновив - додався єден чулувік. За таку ганьбу мерзли люди на Майдані.

весна 2015-03-26 / 21:29:54
Лунченко полишав у владі вчорашніх ригів. Губаль добрався до есдеків сивої давнини. Все по Майдану.

стоп 2015-03-26 / 19:51:44
Що за фігня? Лукша з Гриньом (працював ще за Устича), тобто обидва позавчорашні дні, конкурують за керування ГР? Губале, Чубірко і Хаятова де молодь чи ви тільки корупціонерів типу Шандора і Семаля можете призначи, а тепер ще й Гриня для повної картинки додали???

П-ЄЦ 2015-03-26 / 19:32:58
Після Речолюціі потужно заявило про себе багато яскравих молодих людей: активістів, волонтерів. А тут обирали між позавчорашніми- нафталіновими Лукшею і Греньом. От це і є жити по- новому. Губаль виявився повністю нездатним згуртувати навколо себе молоде покоління. Йшов би собі дядько і далі фермою керувати.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му