В Ужгороді знову труять вуличних псів – фаршем із додаванням протитуберкульозних таблеток (ФОТО)

Про чергову хвилу непоодиноких отруєнь вуличниї псів невідомими повідомляють волонтери зоозахисної організації "Барбос".

В Ужгороді знову труять вуличних псів – фаршем із додаванням протитуберкульозних таблеток (ФОТО)

Труять собак! Район "П'яного базара"- вул. Грушевського.

Ось перша жертва нелюдів, і вона не одна!

Його не вдалося врятувати, як і не вдається порятувати 99% отруєних собак, хоча пса доставили в клініку дуже швидко!

Труять чимось дуже сильним, не допомагають ні переливання крові, ні крапельниці, ні промивання!

Будьте пильні! Якщо ви не байдужі до страждання тих, хто опинився на вулиці не по своїй волі і не зі своєї вини вини! Якщо ви знайшли собаку з явними симптомами отруєння, перше що ви можете зробити - вколоти одну ампулу дексаметазон і 10 ампул вітаміну В6! А потім терміново і не зволікаючи везти до ветеринара!

І стежити за своїми домашніми вихованцями! Не спускати з повідка і Не давайте підбирати із землі!", - попереджають у "Барбосі".

У коментарях до оприлюдненого повідомлення один із користувачів зазначає, що труять собак фаршем із додаванням протитуберкульозних пігулок.

Закарпаття

25 березня 2015р.

Теги: вуличні пси, отруєння, фарш, протитуберкульозні таблетки

Коментарі

Оксана 2015-03-30 / 14:53:47
з якими ідіотами живемо в одному місті, яка дикість

ната 2015-03-26 / 15:23:27
Шановні громадяни, найкращий спосіб допомогти бездомним тваринам це взяти їх собі додому як це роблю я. Звичайно не всіх але були в мене 3 собаки з вулиці і 4 кішки. Скільки любові і віддяки вони мені віддали за це , просто не зміряти. Зараз одна з них живе в мене вдома, в неї страх що я її вижену тому ні заякі вмовляння за ворота не виходить.

Таня 2015-03-25 / 22:52:06
Ой, так, забула ще інвалідів, з ним теж можете придумати щось робити - ну там, на безлюдний острів - аби очі, як безхатьки не кололи

Таня 2015-03-25 / 22:45:01
Ознака нормального суспільства - це його здатність до цивілізованого і конструктивного вирішення проблем, найперше, вразливих особин. А це - вуличні тварини й бездомні люди, а ще, як на мене - пенсіонери. У нас же - всіх би їх, і собак, і безхатьок, і пенсіонерів, суспільство воліло б відправити на безлюдний острів. Ну, або отруїти. Пси на вулицях не беруться з неба - їх викидають люди, які потім і кричать про "спитайте, скільки людей покусали бездомні собаки". Або садистськи обирають "гуманніший спосіб" між відстрілом чи отруєнням. А це означає, на жаль, що до здорового суспільства нам ще ой як далеко

vovk 2015-03-25 / 21:01:23
Ech. Chto b pro ljudej popikluvavsja... Tvaryn, zvychajno,shkoda, ale zh i myrytysja zi zgrajamy brodjachych , holodnych , a tomu agresyvnych sobak ,takozh ne mozhna. Ce pytannja POTRIBNO vyrishuvaty. Zvychajno jakymsj cyvilizovanym sposobom, ale potribno. Za ostanni rokiv 20 NI OBNA misjka vlada ne zrobyla dlja cjoho nichoho!!! Choca u kozhnoji komandy, sco jshla na misjki vybory ce pytannja bulo v plani dij. ,ta po vyborach blahopoluchno pro njoho zabuvaly.

віктор 2015-03-25 / 18:58:05


Ну і скільки людей постраждали? У вас є дані? Чи ви собі так вирішили, що багато? Якщо ж у вас таких даних немає, то чого варті ваші слова?

Ви з'ясовували у самої собаки, чи їй кращ, коли вона загине в муках від отрути, чи чи коли шукатиме їжу по смітниках? Звідки така безапеляційність?

Собаки, "яким повішали бірки на вуха", таки перестали лякати дітей, бо стерилізовані, а значить - не агресивні. А ще - не розмножуються. А зуби в них залишилися, щоби їсти. Хоча такі нелюди, як ви, радо би позбавили їх і цього...

Вас ніхто не кусав, хоча ви апелюєте від імені начебто покусаних. Вас просто не вчили бути добрим. А можливо, і били та принижували в дитинстві. Звідси і ваші комплекси, бажання відігратися на тих, хто слабший...

Тобто, проблема не в собаках. Проблема в існуванні таких, як ви...


До Тані 2015-03-25 / 18:21:23
Поцікавтесь скільки людей постраждали від укусів бродячих собак минулого та цього року. Краще приспати тварину, аніж прирікати її на муки пошуку їжи у смітниках, страх бути побитою жорстокими підлітками та чоловіками на підпитку... Шкода собак, але й і людей шкода. Ті собачки, яким повішали бірки на вуха не перестали лякати дітей чи розносити хвороби... Та йзуби в них техж залишилися. юди повинні жити в безпечному місті. А якщо так болить душа за тварин, то поговоріть з мамою чию дитину вкусив бродячий пес.

Коля 2015-03-25 / 16:12:59
Ну дитина фарш з землі в рота не потягне, а й навіть хай тягне - ізоніазид для людей не токсичний; більше того, він не отруйний для щурів і котиків. Хоч отруєна собака виглядає моторошно, це НАБАГАТО гуманніший спосіб їх винищення, ніж відстріл. А регулювання чисельності диких тварин у міському середовищі – це вимушена міра для власної безпеки, а не "жорстоке вбивство".

Віктор 2015-03-25 / 15:52:03
Я не хотів Вас обідити ,Таня! Я просто на боці покусаних бродячими псами людей!

Таня 2015-03-25 / 15:44:24
Мамашою будете свою дружину називати. У мене ж взагалі наразі дітей немає. Риторика ж ваша - така сама огидна, як і радість від того, що псів ліки труять, тоді як люди можуть за себе не переживати

Віктор 2015-03-25 / 15:41:58
Запевняю мамашу ,типу Таня, що дані ліки загрози для людей на становлять.

Таня 2015-03-25 / 15:28:07
Щиро бажаю вам пояснювати вашій же дитинці, яка із жахом споглядатиме страшні муки скону отруєного собаки, що "місто - для людей, а не для псів". І заразом не бажаю вашій дитині по недогляду потягти отруту до рота з землі - діти ж, знаєте, за ними ж око та око. Такі, як ви - не люди, ви ще гірші від тварин, бо готові жорстоко вбивати заради власного ж комфорту

віктор 2015-03-25 / 15:14:12
Не бачу вирішення даної проблеми,як травля або відстріл бродячих тварин! Місто для людей ,а не для бродячих псів!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини