Прокурор Ужгорода Іван Зарева, "кришуючи" кримінал і корупцію першого заступника міського голови Івана Волошина, перед телекамерами збрехав громадськості та журналістам

Матеріали щодо корупційної складової в діях заступника мера Ужгорода Івана Волошина в УБОЗ направили тільки 19 березня, і лише під тиском ЗМІ, громадських активістів і прокуратури Закарпатської області.

Іван Волошин
Іван Волошин

12 березня 2015 року, в ході громадських слухань на тему дотримання законодавства працівниками Ужгородської міської ради, прокурор міста Ужгорода Іван Зарева у відповідь на запитання журналістів повідомив, що прокуратурою міста до УБОЗ УМВС України в Закарпатській області направлені матеріали, які стали доступні з інтернет-ЗМІ, щодо наявності складу корупційного правопорушення в діях першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина.

При цьому правник Роман Богуславський додатково надав І.Зареві оригінали ряду витягів щодо юридичних осіб, які засвідчували, що корпоративні права І.Волошина станом на 12 березня 2015 року не припинені.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, стверджуючи, що матеріали по І.Волошину передано ним до УБОЗ УМВС України в Закарпатській області прокурор Ужгорода І.Зарева публічно, перед камерами телевізійних каналів і під запис журналістських диктофонів відверто збрехав громадськості обласного центру Закарпаття.

Саме через відсутність інформації щодо реальних дій прокуратури Ужгорода з зазначеного питання, 19 березня 2015 року громадські активісти Віталій Грегор , Олександр Пересоляк та Євген Рахімов подали до прокуратури Закарпатської області повідомлення про кримінальні  та корупційні правопорушення Івана Волошина. Прокуратура Закарпатської області того ж дня направила  матеріали для встановлення  факту до прокуратури міста Ужгорода та зобов’язала прокурора міста Ужгорода І.Зареву за результатами їх розгляду доповісти до 17 години 20 березня 2015 року.

За інформацією Закарпаття онлайн, прокуратурою міста Ужгорода вказані матеріали щодо корупційних дій Івана Волошина направлено до УБОЗ УМВС України в Закарпатській області лише 19 березня 2015 року, про що наголошено у відповіді підрозділу УМВС на доручення І.Зареви. Тобто, на тиждень пізніше, ніж вказав І.Зарева. І лише під тиском громадськості, ЗМІ і, що варто відзначити, прокурора Закарпатської області Володимира Янка.

20 березня 2015р.

Теги: Іван Волошин, Іван Зарева, корупція

Коментарі

Іван 2015-03-24 / 14:18:45
Зареву до звіту, нехай звітує що він зробив доброго для громади у цьому житті і защо отримує зарплатню понад 10 тис. грн. Якщо несправляється замітити по конкурсу

До Танюхи 2015-03-24 / 07:23:37
Хто такі Ткачики???

Малинич 2015-03-22 / 14:45:55
Ваня, я тобі говорив треба акуратно в Ужгороді. А ти ? Сразу спалив всю кантору. Не буде тепер бабок ні у Янка, ні у нас. Шо я йому скажу???

??? 2015-03-22 / 14:38:25
А всього лише треба ДІЯТИ ПОЗАКОНУ по відношенню до бандюка Волошина. Хто прояснить, чого вони всі тримаються за цього корупціонера і злочинця? Чого так покривають ціною навіть власних іміджевих втрат? Бо самі корупціонери і злочинці?

танюха 2015-03-22 / 08:17:05
Волошина кришують Міха і Рамаха Ткачики.

Вуйко Славко 2015-03-22 / 00:12:17
УВАГА! ТЕРМІНОВО! ДУЖЕ ВАЖЛИВО! РЕПОСТ!
ДРУЗІ! КОЛЕГИ! ТОВАРИШІ ПОБРАТИМИ! АКТИВІСТИ! ПАТРІОТИ! НАЦІОНАЛІСТИ!
ЗАРАЗ В ЗЛОЧИННИЙ СПОСІБ, ПІД КЕРІВНИЦТВОМ РЕГІОНАЛІВ, КІВАЛОВИХ ТА ДЕЯКИХ ПСЕВДОПАТРІОТІВ В ПАРЛАМЕНТІ, ВІДБУВАЄТЬСЯ СПРОБА ЗАХОПИТИ СУДОВУ ГІЛКУ ВЛАДИ ТА ПРИЗНАЧИТИ У НЕЗАКОННИЙ СПОСІБ 400 СУДДІВ РІЗНИХ РІВНІВ, БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛЮСТРАЦІЇ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ЇХ ПОЖИТТЄВО.
НАДСИЛАЮ ІНФОРМАЦІЮ І ВЕСЬ СПИСОК.
ПРОХАННЯ ДО ВСІХ, КОМУ НЕБАЙДУЖЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ, ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЦИХ СУДДІВ.
ВИБИРАЙТЕ СВІЙ РЕГІОН І ШУКАЙТЕ.
ПОТРІБНА ІНФА ПРО НЕЗАКОННОВИНЕСЕННІ РІШЕННЯ, РІШЕННЯ З ПОРУШЕННЯМ, СТАТКИ ЇХНІ, ФОТО БУДИНКІВ, АВТО, БІЗНЕСІВ, КОХАНОК, ДРУЖИН, РОДИННІ ЗВЯ’ЗКИ, ЗВЯ’ЗКИ З КРИМІНАЛОМ, ФОТО ДІТЕЙ-МАЖОРІВ, ІХНІ ВІДПОЧИНКИ НА «БАГАМАХ».
ПОШУК ТРЕБА РОБИТИ В СОЦМЕРЕЖАХ, ІНТЕРНЕТІ, В РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ (http://www.reyestr.court.gov.ua/),
ТАМ ТРЕБА ДОБРЕ ПОКОПАТИСЬ.
ОСОБЛИВУ УВАГУ ПРИВЕРТАЮ КОЛИШНІХ СПІВРОБІТНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР, ЯКІ БУЛИ РЕПРЕСОВАНІ ЗЛОЧИННОЮ СИСТЕМОЮ, ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЦЬОГО ПРОЦЕСУ.
ТАКОЖ БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ, БО Є ІНФОРМАЦІЯ ПРО «ДОГОВОРНЯКИ» МІЖ КІВАЛОВИМИ І ДЕЯКИМИ ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ДЛЯ УЗГОДЖЕННЯ ПЕВНИХ ОДІОЗНИХ КАНДИДАТУР.
ПОКЛАДАЙТЕСЯ НА ВЛАСНЕ РОЗСЛІДУВАННЯ.

ІНФОРМАЦІЮ НАДСИЛАЙТЕ НА:
e-mail: oseredku@gmail.com (в темі вказати ПІБ та номер в списку судді)
https://www.facebook.com/lustrationua
https://vk.com/lustrationua
тел. (066) 583-98-61
тел. (063) 439-99-88

Зарева 2015-03-21 / 21:00:41


*ля, радили мені мудрі люди сидіти тихо на гузиці в Берегові


Шмонька Грмотник 2015-03-21 / 18:11:53
Штефанюк рулит!

Зарева (міняю шапку) 2015-03-21 / 16:38:10
Так, ви всі бидло, котре лише вміє коменти на диванах писати і поки ви бидло я щодня збагачуюсь, хавайте бидло.

Ужгород 2015-03-21 / 10:58:27
А чому вони всі не в АТО? Поки хлопці гинуть, щотижня привозять тіла загиблих, вони кришують, дерибанять, ремонтують власні кабінети на десятки тисяч, зараз доречно робити ремонт у прокуратурі? Так нам і треба, це ми таке бидло і ціна усім майданам - нуль.

Ужгород 2015-03-20 / 22:48:30
Яке їхало, таке надибало. Шкода, що у прокуратурі працюють такі покидьки і керівництво це не хоче бачити, а більше того приймає в цьому участь за подачки примітивногоВолошина. Ганьба Янку, який за пару копійок зрадив честь офіцера-афганця.

Конарша 2015-03-20 / 22:35:53
Зайшла в Google в пошук за словами "Іван Зарева" - там ця публікація відтепер на першому місці. І всі приглажені інтерв'ю з позитивом - коту під хвіст. Пішло формування нового іміджу І.Зареви - того, що веде в нікуди. А все тому, що зв'язався з Волошиним.

лелик 2015-03-20 / 22:33:35
МлЯ, ну и ИБЛО у заммера.

Кума 2015-03-20 / 22:32:09
дурачок цей прокурорчик. Иван Иванович його вже зливае

Бенца 2015-03-20 / 22:21:58
Хлопці роблят, а Янко най дає пресконференціі то його робота, за то му племяша Братюк квартиру платит в Ужгороді тай свої пару купійок на пензіі все має оби щоки дув файли. Уже і Погорелов розчехлився.

??? 2015-03-20 / 21:51:13
Коли Зареву і йому подібних у минулому місяці представляв Янко на місцях, жоден не вийшов з протестом, хіба вже тоді не зрозуміло було хто і для чого їх просував на ці посади? Скупили оптом всю прокуратуру в області, притягнути собі за вуха Янка керовником і кришують те, що і кришували до цих пір.

ха-ха 2015-03-20 / 20:29:49
А шо ви хотіли, щоб Зарева перед камерами зявився з явкою з повинною та зіз щиросердечним зізнанням?

Робі 2015-03-20 / 19:15:14
Волошин, Янко, Зарева - однопартійці, всі троє представляють в області одну партію, разом з міліцією.

ось так 2015-03-20 / 19:01:08
Зарева з Волошиним заробив на малому, а втратить тепер по-великому.
Видно, що народ в Ужгороді справді організувався проти цього беспредєлу. Молодці!!!

малина 2015-03-20 / 18:21:16
Громадськості. кажете? Та ж Зарева і Янкові з цього приводу відверто брехав. :)))))

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ