Функціонери Партії регіонів взяли під контроль закарпатський футбол (ФОТО)

Політична складова спортивного дійства, що відбулося цієї неділі, 24 січня, у Мукачеві, оминула увагу закарпатських журналістів. А даремно. Поряд з церквою і впливом на працівників бюджетної сфери спорт – один з тих ключових важелів, завдяки яким здобуваються політичні перемоги.

Функціонери Партії регіонів взяли під контроль закарпатський футбол (ФОТО)

Насамперед, знаковою був склад президії на звітно-виборчій конференції Федерації футболу Закарпаття. Як свідчать фото з цього заходу, на почесному місці в центрі столу сидів Олександр Ледида – почесний президент гандбольного клубу «Карпати», який не має жодного, навіть формального відношення до футбольного врядування Закарпаття. І така невідповідність могла видатися дивною, якщо, тільки, не пам’ятати, що О.Ледида в недавньому минулому – голова обласної організації Партії регіонів і керівник ОДА у владній вертикалі Віктора Януковича. Тоді як ще чинний на той момент голова ФФЗ Михайло Ланьо на той час був народним депутатом від ПР.

Тоді як відставлений О.Ледида був в епіцентрі дійства, чинним керівникам області – голові ОДА Василеві Губалю та голові обласної ради Володимиру Чубірку виділили місця на маргінесі президії. Взагалі складно зрозуміти, хто порадив їм взяти участь у цьому «святі життя» екс-регіоналів і отримати порцію зневаги від представників політичної сили, що її народ України викинув на смітник історії. Ймовірно, причиною стала політична неперебірливість В.Чубірка, котрий не має чітких політичних переконань, а лише - бізнесові інтереси.

Позірно, для тих, хто не в курсі, могло видатися, що екс-«регіонал», один із закарпатських голосувальників за «закони 16 січня» М.Ланьо здає владу в ФФЗ політично незаангажованим людям. Однак, тільки на перший погляд...

Як повідомляють закарпатські ЗМІ, головою Федерації на наступний строк обрано колишнього СБУшника, другата  родича О.Ледиди Івана Дурана. Допомагати керувати закарпатським футболом в ранзі його перших заступників конференція, за за режисованим сценарієм, довірила екс-«регіоналу», голові Іршавської районної ради при режимі В.Януковича Станіславу Сухану та іншому колишньому членові ПР, дачному сусідові "Ведмежої берлоги" В.Медведчука та її охоронцеві, досі чинному очільнику У ДСНС України в Закарпатській області Мирославу Щербею. Ще один з новообраних заступників – недавно активний «регіонал», опора М.Ланя на Свалявщині і керівник його виборчого штабу, сільський голова Поляни і екс-голова Свалявської РДА Іван Дрогобецький. Інші заступники – голова Федерації футболу Ужгорода Віктор Качур, який за гроші екс-«регіонала» і нереалізованого кандидата в мери Ужгорода від Партії регіонів, учасника ужгородського АнтиМайдану в лютому 2014-го року, а нині – заступника мера від ПР Віктора Погорєлова Богдана Андріїва останнім часом без жодних дозволів і документів допомагає останньому спільно з І.Дураном прибрати до рук територію міського стадіону «Автомобіліст». Того самого, що раніше належав колись ще не приватизованому Б.Андріївим Ужгородському комунальному АТП.

Ось такий політичний футбол.

Таке собі командне «спортивне» свято закарпатських «регіоналів» у день розстрілу Маріуполя...

З владною «підтримкою» на «гальорці» президії...

27 січня 2015р.

Теги: Партія регіонів, Федерація футболу Закарпаття

Коментарі

ВБЗ 2015-01-31 / 22:54:37
Ледида с братками считает,что закрыл все вопросы наворованными деньгами на сходках на Золотой горе с г.Лун., г.Пац. и другими. Но ты не торжествуй! Есть еще патриоты для которых справедливость выше выгоды. Мы знаем твою биографию и твой вклад за невинно пролитую кров украинских дочерей и сыновей!

ЯЯЯ із берегова 2015-01-30 / 17:09:32
Вікторе Івановичу! Де Ви? Чому лишили все на самоплив! Без Вас туй знову риги сідають нам на голови. До купи збирають усіх -Ледидів, Ланів, Щербеїв, Суханів... У Берегові - Гайдошів,Медвідів, Бабяків, Ковачів,Папішів, Гарапків... аж до покидьків

пітю 2015-01-28 / 16:08:49
Ні , він його двоюродний лем брат

Йонко 2015-01-28 / 10:32:41
А ко такий Вітьо Качур ? Це рідний брат Іванка Качура?

Василь з довгого 2015-01-28 / 08:33:32
Невже все такі Регіонали повертавуться

ара 2015-01-27 / 21:35:39
до мобілізованого пенсіонера 1966 р.н.
правду кажете, всі служили. мішко блюк майдовго - 7 чи 8 років.

нико 2 2015-01-27 / 19:39:12
типиря видко ко заправлять в обпасти ко вцинрі сись головний фатюв а ко з боку тоти злажині домів

Фатьов 2015-01-27 / 13:47:06
Губаль думаю ліпше най іде Сири дале робити собі в Хуст! А те що Ледида з Ланьом сі два кончені ригги Янека всіх Удримбали по глухому і показали де місто Губаля і Чубірко се добре дуже. футболісти були всі тітушками котрі ганяли майдан в Ужгороді, і якраз Ланьо і Щербей з Ледидов, Дрогобецький і Андріів сі всі що на фотках там парадні красуюються і собі якісь нагороди вручавуть і се ГАНЬБА і Позорище

ужгородець 2015-01-27 / 13:17:43
Блін, точно самі риги. Губалю би справді треба бути перебірливішим і поважати себе. Про Чубірка мовчу - всі все знають

мобілізований пенсіонер 1966 р.н. 2015-01-27 / 13:14:12

І ще.
Так що, полковнику І.Васильцюн, своїх колишніх і теперішніх шефів «кивати» слабо?

Вони ж всі, крім можливо сопляків В.Чубірка та В.Качура, служили у Радянській армії та мають військову спеціальність?

Чи мобілізація стосується лише простих людей?

мобілізований пенсіонер 1966 р.н. 2015-01-27 / 13:05:46

У мене лише одне питання: хто з цих присутніх отримав повістку про мобілізацію? Чи вони всі «білобілетники» чи інваліди?
Якщо це так, то хто тоді керує закарпатським футболом?

Якщо ні, то на мою думку, такі заходи мають відвідувати ще й представники військкомату з повістками та міліцейським автобусом.

Це ж практично готовий цілий взвод: відгодований, здоровий, і нічим особливо не занятий під час війни!

ЗвіздЄЦ ПР 2015-01-27 / 13:00:23
Здається, дехто дещо упустив: замість Ерфана Губаль дав наверх подання на ударівця Мана. Тобто, УДАР Пацкана мочить Балогу, а тим часом в ОДА призначають їх кадрів.

А в іншому, насправді, на посадах, крім освіти і медицини залишилися всі риги.

Антоні 2015-01-27 / 12:34:21
і ще : неймовірно шкода загиблих хлопців... Світла їм память ! Герої не вмирають !

Антоні 2015-01-27 / 12:30:30
початкова " принциповість" Губаля це були понти для лохів...і не більше.

Антоні 2015-01-27 / 12:27:18
ну а Балога рухається в руслі цього бардака , в руслі безпринципоості.

Антоні 2015-01-27 / 12:24:21
Хлопці : риба гниє з голови , і цей бардак від порошенка і яценюка .

Місцевий 2015-01-27 / 11:54:49
Видно неозброєним оком, що Віктор Балога промахнувся з губернатором. В.І., з глубокою повагою до Вас, але прийшов час в області робити Динь Газди. Міняйте їх - хуже вже просто не може бути. Да і ще й братик Вам кумика - Чубірку підкинув. Те що областю й далі керують регіонали, народ не просто шепочеся, а вже говорить вголос. Програєте осінь 2015-го. В ОДА не тільки один Ерфан регіонал, там їх більшість. А що робиться в районах, більшість голів Рад ще за старого режиму, не тратьте силу в затвердженні т.в.о. голів РДА,- а срочно перепризначайте інших. А те ноа-хоу, запроваджене в призначенні працівників прокуратури, взагалі заслуговує на окреме корупційне складове. А головне все-це пов"язують з Вашим прізвищем, не кожному обяснимш що до Кайлових 300 тис доларів ви не маєте нічого.

громада 2015-01-27 / 11:31:52
У день, коли під ча війни, фінансованої покидьками-регіоналами, гинули жителі Маріуполя Губаль і Чубірко на підтанцьовках у регіоналів на їхньому святі!.. І ці люди щось там патякали про ідеали Майдану?!!

Василь 2015-01-27 / 10:40:59
Що дійсно в Закарпатті спортом ще досі керує голова " Молодих Регіонів" пан Ерффан? Це що насмішка над " Небеснлю Сотнею"? не грайтеся паскуди буде гріх вам

Спарта 2015-01-27 / 10:38:49
Губаль і Чубірко - аморальні і безпринципні лохи...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ