В Ужгороді за участі міністра Клімкіна відкрили пам’ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді за участі міністра закордонних справ Павла Клімкіна урочисто відкрили та освятили сквер і пам'ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії.

В Ужгороді за участі міністра Клімкіна відкрили пам’ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії (ФОТО, ВІДЕО)

Ця постать безпосередньо пов’язана з  історією Закарпаття – адже саме за часів правління Марії Терезії розпочався духовний та освітній розвиток Ужгорода та Закарпаття.

На урочисте відкриття пам’ятника прибув міністр закордонних справ України Павло Клімкін. За його словами, ця подія втілює європейські цінності, головна серед  яких – свобода.

Відео - Тиса-1, фото- Мукачівська греко-католицька єпархія

05 січня 2015р.

Теги: імператриця Марія Терезія, Павло Клімкін

Коментарі

Балог 2015-01-15 / 11:17:45
.. та вони ся всі всрали)))))).. еру продажних журналюг

свої 2015-01-08 / 19:06:56
Чому не Ромжа? Чому не єпископ Бачинський? Чому не творці Храму? Чому не розстріляні священники-патріоти-карпатоукраїнці??? Чому мовчать патріоти , інтелігенція Закарпаття, чмо Панов? Боже прости, славить "благородну" "Катерину - 2 " закарпатсського пошиву, яка "благородно била нас по голові" руками своїх сатрапів й запроданців... чому мовчать історики??????? Де ви, панове Федаки????? Ай -яй! Мені ганьба за вас. Але ж ми бидло ....

свої 2015-01-08 / 18:53:07
де ви викопали гуно клоуна панова - чмо послідньой

Балог 2015-01-08 / 12:50:32
.. уже маємо корчму притулену у рві до моста в Ужгородському замку, маємо приліплену ЗЛОЧИННО уродливу бетонну тумбу до одного за бастіонів на Мукачівському замкові( зовсім не проти ,, торула,,))... ги)) голвні архітектори міст постаралися. один ппц. який заслужений))... Боже. защо караеш Закарпаття???????????????

Балог 2015-01-08 / 12:38:20
... поіхав подивився((((.. хочеться ... матом.... поверніть стару огорожу на зад . як було.. просрали Народну. зараз взялися далі нищити Ужгород.. чорт,, мі тупіемо. деградуемо , дурніемо(((.. а стілько навколо,, о... уенних,, митців..звідки у людей така самовпевненність, що вони в чомуь тямлять, до чого не мають зовсім відношення??. не апнови, ПАнови!!!!, перенесіть статую жіночки, в якесь в тепле місце.. й верніть огорожу так , як була, ЦЕ НАКАЗ!!!!!!!!!... ІНШИМ РАЗОМ НАДУМАЄТЕ, щось подібне... думайте,,,головою, а не ж...

Галина 2015-01-07 / 16:04:16
До Максима:
Освячення споруди і канонізація... нічого спільного у даному випадку немають....Ви на Водохреща чи після нього, для чого запрошуєте священика чи батюшку додому? Чому біжите до священнослужителів з проханням освятити нову машину, золоті прикраси чи на тому ж Красному Полі священики освячують стелу? Гімназисти канонізовані?

magyar ember 2015-01-07 / 11:23:42
Sanovna redakcija.Radzhu vivchiti istoriju.Mária Terézia nikoli ne bula imperatriceju Avstro-Uhorscini,adzhe vona prozhivala u 18-mu stolitti.Avstro-Uhorscina vinikla u 1867 poci.Maria Terézia bula avstrijskoju imperatriceju ta uhorskju korolevoju.Ce dvi rizni rechi.

Максим 2015-01-06 / 21:03:28
При освяченні говориться молитва, в якій звучать слова "хай ця річ буде корисною для кожного, хто вживатиме її". Коли йдеться про заводи, то їх освячують, очевидно, для безпеки праці тощо. Хати освячують тому, що вони є місцем постійного проживання. А памятник Марії Терезії? Для чого його освячувати?

Це я 2015-01-06 / 17:45:42
до Максима

Я не розуміюся на канонах, але мені здається, освячувати можно що завгодно.Освячують же і промислові об"єкти при відкритті, і часні дома на водохреще.

Це я 2015-01-06 / 17:41:17
Грекокатоликів зрозуміти можно. Адже отримали від Марії-Терезії і замок і кафедральний собор. А край - шкільницьтво.

Максим 2015-01-06 / 13:12:29
Я не проти памятника. Але для чого його освячувати. Вона ж не канонізована Церквою. То для чого освячувати?

Довбуш 2015-01-06 / 12:34:12
Що то за міністр ЗС, котрий у воєнний час на приватні шоу до клоунів панових їздить. Може тут вирішуються конче важливі проблеми України?! Ганьда!!! Логічно виникає питання про те, чим так зуміли пройдисвіти панови зацікавити пана міністра, що той покинув усі державницькі справи і почимчикував та цю тусовку. До відома, цей памятник, що має сумнівну цінність з погляду історії та і монументального мистецтва, споруджений на мізерну долю тих грошей, що малий панов заробив на контрабанді цигарок, будучи на дипломатичній службі. Пан міністр навіть і не здогадується, як його підставили, хоч присутні там працівники угорського консульства добре про це поінформовані. Ось так панови репрезентують Україну у світі!

111 2015-01-06 / 08:02:10
Клімкін, а це не попахує сепаратимзмом? А може лижете гузицю мадярам оби газ давали?

Антоні 2015-01-06 / 07:04:19
це розбудова майбутнього ??? не смішіть...в такий час...

Читач 2015-01-06 / 05:41:18
Дуже хороша ініціатива. Родина Панових просто молодці. Зараз всі зазомбовані політикою, а коли будувати майбутнє?

Gobi 2015-01-06 / 01:25:00
Коли в країні війна і в Закарпатті уже біля 50 загиблих в АТо такий собі Клоун Панов відкриває не монумент полеглим а імператриці Австо Угорщини??? І що цей Клоун хоче себе до дворян приписати і файту панових ??

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади