На Закарпатті розпочато слідство за фактом погроз керівництву УжНУ

Заява зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, слідство ведеться за статтею "Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, учора із заяви керівництва УжНУ, опублікованої на сайті вишу, стало відомо про критичну ситуацію, що виникла у стінах університету довкола розслідування кримінальної справи щодо колишнього складу ректорату.

У заяві йшлося про те, що "2 грудня 2014 р. один зі співробітників університету від імені Правого Сектора Закарпаття вимагав від керівництва вишу не допускати в приміщення на пл. Народна, 3, не надавати документи і, взагалі, перешкоджати роботі слідчої групи Головного слідчого управління МВС України, яка приїхала в рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом підробки документів колишнім складом ректорату. Була озвучена погроза щодо фізичної розправи над керівництвом університету".

З цього приводу керівницто УжНУ звернулось із відповідною заявою до правоохоронних органів.

Як повідомили сьогодні в УМВС у Закарпатській області, заява т.в.о. ректора зареєстрована ЄРДР, розпочате досудове слідство СУ УМВС України в Закарпатській області за ст. 350 ч.1 КК України - "Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок".

04 грудня 2014р.

Теги: слідство, погрози, керівництво УжНУ

Коментарі

**** 2015-01-04 / 17:28:46
Спустилися із ЗакДУ кадри, їх дуже багато, але компетенція слаба!Керувати дуже хочуть,а виходить смішно.

колега 2014-12-08 / 13:10:59
Викладачі університету дивуються, чому в ректораті і в багатьох підрозділах УжНУ дотепер сидять ващущенята - п"ята колона, а також "віддані" декани історичного, філологічного, фізкультурного, один з проректорів. Чого ми чекаємо? Повернення колишньої команди з їх замашками 37-го року? І знову більшість буде мовчати і чекати, хто осмілиться назвати речі своїми іменами? Питання не лише до керівництва, але й до усього колективу. Хаос в УжНУ, в Ужгороді, в області - найзахіднішій в Україні. Кому це вигідно? Хто за цим ховається?

Андрій Федорішко 2014-12-07 / 21:22:56
А чому б не погнати "одного із співробітників університету" поганою мітлою?

Небайдужий 2014-12-06 / 17:18:24
Тут довго думати хто замовник не потрібно, висновок напрошується сам - Ващук & Ко. Тому звертаюся до чинного ректора п. Смоланки чому до цього часу не змінені ващуківські прибічники - начальниця відділу кадрів (недалека особа), канцелярія, деякі проректори (зокрема Шандор), всі декани, начальники відділів,які були назначені Ващуком і до сьогоднішнього дня на своїх місцях (їм при любій владі буде комфортно, бо вони є продажні). Поки Ви п. Смоланко не "прооперуєте" цей гнійник ефективної роботи не буде.

Суддя Дредд 2014-12-06 / 16:24:02
Стаття 296. Хуліганство

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, -

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Степан Крук 2014-12-06 / 16:11:33
Повний безпрєдєл!!!! "Правий сектор", котрий показав свою активну громадську позицію на Майдані, перетворився в кучку недоумків та анархістів. Ця організація внушила собі думку, що є наддержавною структурою з безмежними повноваженнями. Поводирі цього напівлегального бандформування ніяк не усвідомлять, що закони України розповсюджуються на них також. На лице злочини (погрози посадовим особам при виконанні службових обовязків, шантаж, хуліганські дії). Гадаю, що цю бандитську організацію потрібно негайно заборонити в судовому порядку. Поки не пізно.

Сувора реальність 2014-12-06 / 15:43:05
Та всі хто цікавляться уже давно знають, що у ПС,особливо на Закарпатті є свої спонсори, якості яких аж ніяк не збігаються із декларованими самою організацією і Д.Ярошем зокрема. ПС може просто зайти у ректорат і закричати "Слава Ващуку", не треба обманювати людей.

Дмитро 2014-12-06 / 15:33:41
На всі сто підтримую "ужгородку"! Нехай на схід їдуть, спробують там свої сили! Тоже мені люстратори хренові.

Владислав 2014-12-06 / 15:29:18
А как быть с Шандором?

алма 2014-12-04 / 23:50:14
Ващук зарабатывал незаконно деньги в ужну хочет вернутся видимо есть шанс но маленький там все такие уроды грабят страну видно это круто когда руки в дерьме

Вуйко 2014-12-04 / 20:43:10
переста Дюрьо до цього часу збирає бабло з стомата і всім каже шо скоро Путін на руських танках буде в Унгварі і тоді Федя Ващук і ун будуть назад царьовати в УЖНУ

2217 2014-12-04 / 20:00:49
Чому Смоланка до цих пір тримає в ректораті Шандора, кадровичку, начальницю канцелярії, секретарок, які служили і служать Ф.Г.?
Чому Лендєлка обіймає три посади? Це дозволяється???

УжНУ 2014-12-04 / 19:46:05
Подейкують що зливає все федору Палінкаш, ніби товаришує з сливкою а насправді....

Тютка 2014-12-04 / 18:38:07
А ще вони взяточники!!! Гвоздяк В.М. запросив по 350 грн. за екзамен. Коли такими будуть займатися? І так з року в рік!

людина 2014-12-04 / 17:49:41
Нарешті і до ващука дійшли руки. він вже 100 раз мав сидіти за свої афери.

УЖНу 2014-12-04 / 17:03:37
Судити Ващука. І обов"язково не забути про його соратників, таких як Шандор,Сойма, Височанський, Тимчак,Офіцинський, Переста (яких до сих пір "кормить" Ващук і які вірять бредовим бажанням Федька , що він повернеться в ректорат. Гнати цих хлопців з УЖНу. Чому цього не робить Смоланка?

IN RE 2014-12-04 / 16:38:49
Придуркуватий ващук інакше діяти не вміє. Заплатив ярошу бабло за фотку. Зараз випливуть дуже цікаві факти з діяльності "закарпатського поплавського" ващука. Тому екс-ректор думав, що правим сектором залякає слідчу комісію. Не ті часи настали, ферку!

НОВИНИ: Кримінал

16:08
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 3
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 2
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків