Очільника закарпатського У ДСНС Щербея не можуть звільнити через контракт, але ситуація може змінитись після формування коаліцї

Про таке сьогодні розповів під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Василь Губаль під час прес-конференції.

Так, говорячи на тему здійснення люстраційних процесів в області, керівник ОДА, відповідаючи на питання щодо ситуації і досі перебування на посаді нинішнього очільника управління ДСНС в області Мирослава Щербея, який був призначений і керував відомством за часів режиму Януковича, зазначив: звільнити головного рятувальника наразі немає можливості через підписаний ще за минулої влади контракт.

Разом з тим, Василь Губаль припустив, що із остаточним формуванням нової парламентської коаліції та уряду ситуація таки зміниться.

"Усі керівники, які працювали за попередньої влади, повинні піти. Однак, щодо окремих очільників, то у декого на сьогодні підписаний контракт на посаду із попереднім керівником області. Є керівники установ та організацій із підписаними контрактами, щодо яких ми все-одно подавали подання на звільнення. Але у Міністерствах чули у відповідь – треба діяти виключно у рамках законодавства", - розповів керівник області, відповідаючи на запитання щодо перебування і понині на посаді Мирослава Щербея.

Разом з тим, висловив сподівання, що "після того, як буде сформований новий уряд і коаліція, ситуація зміниться". І додав, що по завершенні згаданих процесів область знову направлятиме на Київ повторні подання на звільнення керівників установ та організацій, якими продовжують керувати люди, призначені за часів правління "регіоналів".

"Направлятимемо за двома підписами - голови облради та ОДА. Або й навіть разом зі зверненнями депутатського корпусу обласної ради, проголосованими на сесіях", - додав Василь Губаль. 

19 листопада 2014р.

Теги: Щербей, контракт

Коментарі

Ласло 2015-01-24 / 23:23:28
Кому ти "Дснс" лапшу вішаєш? Щр Щербей, що Крицький, що Беспалько і Бурковьский - всі на одне лице!!

ПОПЕЛИЧ 2014-11-21 / 22:23:42
ДОРОГІ ДРУЗІ!СЛАВКО ПОБІГ ШУКАТИ ПІДТРИМКИ У ЛУНЧЕНК ОБІТЦЯВМУ 70%НА ВИБОРАХ КОЛИ ПРИЗНАЧИЛИ НОВОГО ГУБЕРНАТОРА ТО СТАВ БІГАТИ В МУКАЧЕВО ТАМ ТОЖЕ ОБІТЦЯВ 70%.ЛИШЕ ВОНИ ВСІ НЕРОЗУМІЮТЬ ЯКИЙ ЗАРАЗ АВТОРИТЕТ У НЬОГО.ЇДЬТЕ У ВОЛОВЕЦЬ ТА ВЧУЄТЕ(ВСІ ВІД НЬОГО ПОВТІКАЛИ).ПІДТРИМКИ В НЬОГО 3-ЧОЛОВІКА ЯКІ МОЖУТЬ ДАТИ БІЛЯ 50-100ГОЛОСІВ А НЕ ТІ ТИСЯЧІ НА ЯКІ ВЕДУТЬСЯ ПАРТІЙНІ БОСИ.У ВОЛОВЦІ ВЖЕ НОВІ ЛІДЕРИ .

смішно 2014-11-21 / 11:49:16
А що серед МЧСників немає нормальних хлопців же би му писок набили?

Сікора 2014-11-20 / 21:07:26
Мирко це ганьба усієї системи, це лайно здатне тільки бухати

Дснс 2014-11-20 / 21:05:02
Повна маячня, контракт може засунути по глибше в дупу, цей вилупок не відповідає займаній посаді, освіта фізкультурника, нехай відпрацює тоді спорторгом по контракту, крицький це фахівець з досвідом, а його на звільнення, де логіка?

МЧС 2014-11-20 / 14:02:34
Шкода Іване, що губернатор твій коментар ніколи читати не буде.

Іван 2014-11-20 / 13:09:57
Який убогий розповідає, що у нього контракт на начальника? В таке вірить тільки Щербей. У всіх мчсників - контракти. То вони, що тепер всі мають бути начальниками? Контракт є тільки на проходження служби, а проходити службу можна будь де і будь на якій посаді - наприклад ртяувальником в аварійно-рятувальному загоні. Хтось губернатору шепче х...ню, а він ведеться

Антоні 2014-11-20 / 09:57:59
Чергова брехня від чиновника .

горянин 2014-11-20 / 09:02:43
Дивно, але Щербей спокійно уживається з усіма очільниками ОДА. Прямо парадоксальна річ. Ціла делегація із Воловця, понад 60 чоловік вимагали від Лунченка його звільнення з МЧС і нічого не змогли зробити. Тепер новий голова ОДА незрозумілим чином трактує законодавство. Дивина та й годі.

Дснс 2014-11-19 / 21:47:37
Пане Губалю контракт в щербея не на посаду а на проходження служби в органах цивільного захисту, то хай проходить у своєму рідному воловці , хоча й там його теж не хочуть бачити

Щербей Мирослав 2014-11-19 / 19:56:04
я ся договорив з ланьом, ланьо з балогов-і мене кивати не мож!

Гасич із Міжіря 2014-11-19 / 19:52:31
Губернатор трошки не то сказав але я думаю не настільки ми пасивні щоб самим його не скинути все буде добре!!!потерпіть, на звіти не принесіть ні копійки...то буде)))

ара 2014-11-19 / 19:35:27
В статті вказано, що контракт підписала минула влада. Але необхідно уточнити, що мається на увазі не Ледида, як хтось може подумати, а Лунченко, який попродав крім Щербея не один такий контракт і благополучно відчалив у Київ писати закони.

Гасич 2014-11-19 / 18:52:21
мірко Щербей кожну суботу в Жденієвому з сусідом по Фазенді Медведчуком кумом ХУ@ЛА париться в чанах і бухає

блатний 2014-11-19 / 18:24:58
Походу Славко знову їздив на сеанс жополизства шоб хоть на трошки лишиили ще підзаробити.
Але, нажаль в нього це вийшло.
Позор губернатору, який тупого міжгірського футболіста з поста голови ДСНС не може вигнати...Слабак

Нікіта 2014-11-19 / 18:19:48
Цьому лизоблюду і крихоїду з медведчуковського буфету, який тільки й вміє, що собачим поглядом випрохувати пайку - давно місце у тюрмі. Його не звільняти, а саджати треба.

юрист 2014-11-19 / 18:00:34
Щось я люди ніде в Законі про люстрацію не бачив такої підстави для відмови в люструванні як - контракт. Оце мабуть наша місцева новація.

ЧТО? 2014-11-19 / 17:39:16
"але ситуація може змінитись після формування коаліцї"

ЩО???

МОЖЕ ЗМІНИТИСЬ?

Це шось дивовижне.
А якщо в нього контракт на 10 років і ситуація, яка "може змінитись" не зміниться? ОЦЕ буде очолювати разом з Вами одну з найважливіших структур області?
Невже людина не підпадає під люстрацію? Це ж очевидно!
А "може змінитись" - це якщо рятівники Закарпаття, які вже втомились від поборів та діянь керівника вчинять з ним так само як з Януковичем?
Оце тепер так усіх треба "люструвати"?

Петрович 2014-11-19 / 17:31:03
"звільнити головного рятувальника наразі немає можливості через підписаний ще за минулої влади контракт"

Чому не можливо, контракт можна розірвати на основі ЗУ "Про очищення влади" якщо би Голова служби подав списки керівників які підлягають люстрації у Мінюст, просто в ДСНС План перевірки зробили на 2015 по 2016 р.р. Розумно чи не так.))))

но-но 2014-11-19 / 17:08:12
Сякоє люди перший раз чую. Тобто Майдан і люстрація до одного місця, чи не так?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ