Ужгородська "Говерла" вилетіла з розіграшу Кубка України

Ужгородська "Говерла" у розіграші національного Кубку на стадії 1/8 фіналу за сумою двох матчів поступається харківському "Металісту".

Гоподарі з перших хвилин прибрали м’яч до своїх ніг, намагаючись атакувати позиційно, не поспішаючи. «Говерла» ж, довго втягувалась, а тому великими зусиллями переходила центр поля. На 4 хв. – після розіграшу кутового і подальшим пасом у штрафний майданчик незграбно пробивав Шав’єр – вище.

На 11 хв. «Металіст» створив реальну нагоду для взяття воріт. Стрімка атака завершилась ударом з-за меж штрафної у виконанні Кулакова – Коваль відбиває.

У «Говерли» ж, на вістрі атаки старався Фещук. Так, в одному з епізодів, Максим отримавши передачу поблизу карної площі, опинився в оточенні оборонців, але зумів заробити на собі штрафний. До гостроти не дійшло.

На 27 хв. екс-гравець «Говерли» Давидов проривався у карну площу, але був зупинений Ягодінскісом. Нападник впав на газон, проте все в рамках правил.

Атаки «Металіста» не були наднебезпечними, але відзначались періодичністю. Одна з таких атак на 38 хв. завершилась взяттям воріт. Після розіграшу кутового «Говерла» отримала контратаку на свої ворота. Перевід м’яча Торесом на Жажу Коельо і останній виграючи забіг у Герасимюка,  переграє і Коваля. 1:0

У другому таймі «Говерла» була ближче до відновлення паритету. На 54 хв.Каверін з лівого флангу віддав на Фещука. Максим налаштувався на удар, проте м’яч прокотився повз ворота.

На 59 хв. знову Фещук опинився у центрі уваги. Форвард «Говерли» намагався накрутити опонента, а згодом і зумів пробити з носка. Дишленкович ледь не пропустив собі за комірець, але, зрештою, перевів круглого на кутовий.

На 66 хв. після кутового удар Качараби міг підправляти Степанюк, який чатував на дальній стійці, але нічого конструктивного не вийшло.

А на 79 хв., на подив усім, «Говерла» зрівняла рахунок. Герасимюк віддав точний пас на Бурдужана у штрафну. Форвард, вийшовши на заміну 4 хвиланами раніше, обіграв кіпера і розписався у воротах господарів. 1:1. Грозний забитому м’ячу невимовно зрадів і намагався вирвати путівку до наступного етапу національного кубку. Грати залишалось більше 10 хвилин, і «Говерла» могла стрибнути вище голови. Але «Металіст» впевнено контролював м’яч і не дозволив гостям створити щось по-справжньому серйозне біля своїх воріт.

Не програвши у двоматчевій дуелі, ужгородська команда вилітає, за сумою забитих/пропущених м’ячів на виїзді. Але здобутий результат з таким суперником, безумовно, повинен додати впевненості нашим футболістам у Прем’єр Лізі.

Металіст - Говерла 1: 1 (перший матч - 2: 2)

Голи: Жажа, 38 - Бурдужан, 79

Металіст: Дишленкович, Вільягра, Березовчук, Торсільєрі, Кобін, Торрес, Шав'єр, Кулаков, Болбат (Краснопьоров, 68), Жажа (Ребенок, 75), Давидов (Гоменюк, 65)

Говерла: Коваль, Хомин, Акакпо, Ягодінскіс, Качараба, Мякушко, Герасимюк, Шацьких (Райчевіч, 62), Каверін (Бурдужан, 74), Степанюк, Фещук (Панфілов, 88)

Попередження: Качараба

Олександр Курта, інформаційний відділ ФК "Говерла"