В Ужгороді розпочався чемпіонат України з гандболу для юних спортсменок (ФОТО)

В спортивному комплексі "Юність" стартував чемпіонат України з гандболу, де за нагороди боряться дівчата 1998 та 1999 років народження.

До столиці Срібної землі зїхались команди, що представляють наступні регіони: Львівська область; м. Київ; Закарпатська область; Київська область.

Ці команди протягом 3-ох днів, з 23 по 25 жовтня, змагатимуться між собою по коловій системі.

Сьогодні, 23 жовтня, розпочався перший ігровий день з матча між командами міста Києва та Київської області.

Столичне дербі виявилось доволі цікавим. Обмінявшись на початку гри голами, команди випробовувували захист одна одної та частенько хибили зі семиметрової відмітки. До 26-ї хвилини першого тайму гра була рівна, рахунок 10:10, а останню "п'ятихвилинку" тайму змогли вирвати дівчата з Київської області, 10:14. Мабуть це стало переломним моментом, оскільки другу половину гри, вони повністю домінували на майданчику та довели гру до переможного завершення, 23:30.

Найактивнішими в складі команди з м. Києва були Євчук М. - 9 голів, Микитей М. - 7, Мошул А. - 3 Долгожевська В. - 3, Мошул Н. та Сіденко Є. по 1 забитому голу.

Київська обл.: Рейнт М. - 6, Есманович К. та Бабоколонова Б. - по 5, Щипанська І. - 4, Антонюк Д. - 3, Малькевич Х., Черв'як І. та Серга О. - по 2, Петренко С. - 1.

Після завершення першого матчу відбулось відкриття чемпіонату та перад учасників змагань.

По завершеню урочистої частини, на майданчик вийшли команди із Закарпатської та Львівської областей, тим самим зібрали багато охочих повболівати за рідну команду.

Матч був не менш цікавим, закарпатські дівчата частіше забивали, тому відставання львівської команди інколи сягало до 6 м'явів. Завершився перший тайм на користь місцевої команди - 23:18. Щодо другої половини гри, то здавалось що перемога вже в "кишені", та львів'янки не здавались і змогли наздогнати в рахунку і вийти вперед, проте ненадовго. Найнапруженішою виявилась остання "п'ятихвилинка", хоча і вона не змогла виявити переможця. Завершився матч з нічийним рахунко - 33:33.

Закарпатська обл.: Чекрій К. - 13, Готра Я. - 10, Мелекесцева А. - 6, Бойкова Д. - 2, Орос Ю. та Дідик Х. - по 1.

Львівська обл.: Маркевич М. - 16, Бойчук Ю., Братковська Ю. та Коцаб'юк Н. - по 4, Ришко Т. - 2, Василяка О. та Поляк Т. - по 1.

Завтра матчі розпочнуться о 10:00,