Василя Скрипа офіційно представили як головного медика Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

У вівторок, 7 жовтня, голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль представив колективу управління охорони здоров'я ОДА нового начальника – Василя Скрипа.

Василя Скрипа офіційно представили як головного медика Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

Василь Скрип зазначив:

– Я в управлінні людина не нова. Але зараз інший час та обставини. Я хотів щоб у роботі управління було більше прозорості, методичності, вимогливості. Впевнений, що з таким  з такими колективом медиків області ми зможемо рухатися вперед. 

Довідка

Скрип Василь Васильович народився 28 грудня 1960 року в смт. Перечин в родині службовців. 

У 1977 році по закінченні загальної середньоосвітньої школи  вступив до Ужгородського університету на медичний факультет, який закінчив у 1983 році за спеціальністю «лікарська справа» .

З серпня 1983 року по грудень 1999 року працював в Свалявській районній лікарні, де пройшов шлях від лікаря-інтерна до завідуючого протитуберкульозного відділення та заступника головного лікаря з лікувально-профілактичної роботи. 

З грудня 1999  – головний лікар  Перечинської ЦРЛ, а з лютого 2002 року – головний лікар ОКТМО «Фтизіатрія» . 

З жовтня 2008 року по березень 2010 року працював на посаді начальника Закарпатського обласного управління охорони здоров’я. 

З березня 2010 року – генеральний директор ОКТМО «Фтизіатрія».  

Прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області

07 жовтня 2014р.

Теги: медик, Василь, Скрип

Коментарі

хворий 2014-10-09 / 21:33:21
у першу чергу треба навести порядок з гиниколагами дуже велики гроши беруть за роди

Медик 2014-10-07 / 19:38:06
Ох, яка палка дискусія навколо особи п.головного лікаря області. І що цікаво: жодного коменту по темі... Може хтось розповість як керував п. Скрип у своїй попередній каденції? Які революційні зміни із боротьбою в корупційних схемах відбулися? І невже за цей період всі лікарі припинили брати хабарі, а в пологових ніхто нікому не платив? Одна порядна люди (навіть десять!!!) не змінить систему, допоки у владі будуть ті, хто розграбував цю країну. І вони ж знову лізуть у парламентські крісла і під себе ж зробили закон про люстрацію. Панове, майданівці, так проти кого і проти чого Ви стояли і віддали свої життя? Щоб депутатів, президента, податківців і все інше Ґ(,,,,)не можна було пролюструвати? Всі найбільші грабіжніки та злодії країни - у Верховній раді (за поодиноким виключенням). саме вони є тим злом, яке роздирає Україну на шматки.А щодо Василя Васильовича, то людина він інтелігентна, вважена, але в цей час йому буде дуже важко... Відповідати за медиків, які при жебрачій зарплаті викачують гроші із пацієнтів, щоб самим вижити - ой, яка невдячна робота... Шкода його...

Ярослав Глагола 2014-10-07 / 18:05:06
Саме таку школу, як зазначив ЧИТАЧ, закінчив головний медик Закарпаття Василь Скрип!

Читач 2014-10-07 / 17:00:10
До Макс
Все-таки правильно середня загальноосвітня школа, а не загально середньоосвітня школа, як Ви написали :) Гляньте вікіпедію хоча б :)
Я не заперечую, що в інтернеті можна знайти і Ваш варіант, але то в новинах чи статтях :) Гляньте на будь-яку печатку у атестаті :)

Ярослав Глагола 2014-10-07 / 15:37:26
Можно тільки привітати медиків краю з компетентним, грамотним, людяним керівником. Вірю - результати незабаряться.

Макс 2014-10-07 / 15:17:32
http://niceplace.com.ua/node/343
http://ns.netbee.ua/resumes/transport/?page=7
Як не було? А куди поділися? Завжи була загально середньоосвітня школа... Врешті-решт, закінчив школу 10, 11, 12 класів... З цією реформою вже не знаєш як називається той чи інший навчальний заклад. Наплодили ліцеїв, коледжів, шкіл з різними назвами. навіть ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ І-нет не дає однозанчної відповіді...
ГОЛОВНЕ - НОРМАЛЬНА ПОРЯДНА ЛЮДИНА ПРИЗНАЧЕНА НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА! ВІТАЮ

Читач 2014-10-07 / 14:26:03
Дуже порядна і високопрофесійна людина. :)
P. S. ...по закінченні загальної середньо-освітньої школи...
Не було таких шкіл:) Середня загальноосвітня, ні? ;)

медик 2014-10-07 / 12:05:36
Нормальна, розумна, толерантна людина.
Молодець. Успіхів в роботі.

Адмін 2014-10-07 / 11:59:42
Подякували. Виправили на коректну дату

GONZa 2014-10-07 / 11:57:18
перевірте цифри 1083 рік!!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК