Новий "губернатор" Закарпаття звільнив Шніцера, Кляп та Лукечу

Новопризначений голова Закарпатської ОДА Василь Губаль із приходом на посаду розпочав кадрові чистки в облдержадміністрації: сьогодні зі своїх посад були звільнені Роман Шніцер, Маріанна Кляп та Віктор Лукеча.

Новий "губернатор" Закарпаття звільнив Шніцера, Кляп та Лукечу

Як повідомлють Закарпаття онлайн джерела в Закарпатській ОДА, новопризначений "губернатор" Василь Губаль вже у перші дні на посаді зробив те, що його попередник Валерій Лунченко, попри дані громадськості обіцянки, не міг здійснити упродовж 6 місяців керівництва областю - звільнив керівників управлінь, до яких у громадськості було чимало питань і люстрації яких вимагали ще у лютому активісти Майдану.

Так, з посад сьогодні звільнено начальника управління охорони здоровя Романа Шніцера, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріану Кляп та директора Департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Віктора Лукечу.

Зі звільнених начальників управлінь - двоє мають приналежність до Партії регіонів, йдеться про Романа Шніцера та Маріанну Кляп.

18 вересня 2014р.

Теги: губернатор, Шніцер, Кляп

Коментарі

Люстратори 2014-10-13 / 22:19:44
Много шуму без конкретних дій. Кого-кого там звільнили вже? Ану лишень нагадайте мені! Тому вони ж усі кричать повсюдно, що нічого не змінилося. Шановний губернаторе, так змінюйте їх уже нарешті на кращих і достойніших! Може тоді щось і в Украні почне змінюватися на краще!

**** 2014-10-05 / 19:50:25
Панове,Панове, ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ , ЗАЙМІТЬСЯ МАЙНОВИМИ І ПРИВАТИЗАЦІЙНИМИ СЕРТИФІКАТАМИ періоду з 1990 року, там дуже усе цікаво , як у кіно!!!

гоцул 2014-10-03 / 21:16:21
Вже настав час розплати з регіоналівським жополизом начальником Мчс бандюком Щербиєм

небайдужий 2014-10-02 / 09:23:41
шановний голова ОДА! Чому призупинили люстрацію медицини? Чому такі злоді як Брич,Ромако далі працюють! Чому Соскида досі керує кардіологічною лікарнею на Шахті, а його жінка Великоклад лариса - керує меліцейською лікарнею! Оба злодії - працюють ще на 05 ставки посумісництву, а фактично розкрадають державні гроші!

Закарпатець 2014-10-01 / 18:38:26
Ніко буш не буде нам указувати як жити ми жиєме по правді а із скотинами по скотськи поступиме .................

вуйко 2014-09-29 / 10:02:29
Підтримую! Це позор ане кандидати! Злодії Ратшняк,Ледида,Курах,Каменяш хотять бути депутатами! Це злодії в законі! Ратушняк розікрав пів міста! За базаром вся вул.Фудинця його! ЗЛОДІЙ!!!

Гензик 2014-09-24 / 21:02:12
а тепер ще треба люструвати старих-нових кандидатів в депутати. А то куди не подивишся старі обличчя

ОДА 2014-09-24 / 10:05:06
Молодець!!!!!! А про Лазаря незабудьте, це ще та падлюка.

бувший медик 2014-09-24 / 10:01:28
молодець керівник ОДА! продовжуйте так і далі! не заббудьте про злодіїв від медицини: Соскида Р,Брич В,Канчій В, вся братія ОЗО - всі десь процюють по - сумісництві - беруть гроші даром бо не відробляють свій робочий час,розкрадають держмайно,списують топливо,медикаменти,медичні приладдя іт.д.Кінець злодіям від медецини!

Николай 2014-09-23 / 14:52:32
О нарешті ми побачили хоч якийсь результат, але як ж інші державні структури прокуратури, мнс , мвс ...?? Як я знаю є багато незадовільних, які були на майдані і лягали під дубінки беркуту раді добробуту.

до нещасника, який називається Бог в поміч 2014-09-23 / 13:26:24
Ти просто зависна, свинувата челядь. Бо тебе, небого, не взяли на ту посаду? Ти, бидлото, перед тим як хаяти інших подивися зі сторони на себе. Тобі до проректора, як від землі до неба. Спочатку наберися розуму... і порядочності і вихованості і взагалі зарийся, аби тя не було ні чути ні видно.

Пидищ!! 2014-09-23 / 10:51:14
ну непогано, але хотілось б , що б цей список поповнили остальні корупційні начальники Закарпаття , аля Щербей і т.д.

мнс 2014-09-23 / 10:38:28


Пане губернатор, візьміться за силові структури. А саме ДСНС. Той Щербей вже всіх за***ав, ніх***я не вміє крім того щоб бабки рубати.


пожежний 2014-09-22 / 17:37:54
http://ord-ua.com/2014/09/03/zakarpate-tri-shtriha-i-shtrishok-ob-ato-i-zakarpatskom-mchs/?lpage=1
Цікаве про ДСНС

лісник 2014-09-21 / 23:38:16
Добрий початок!Треба негайно братися за лісову крупцію! Тим більше губернатор добре знає цю систему.Наприклад у Сваляві керує лісгоспом тітушка -регіонал Дуфінець О.О.із славним кримінальним минулим!Краде і далі у немовірних розмірах і хвалиться що викупив собі цю посапду на три роки!!

Чорт наніч 2014-09-21 / 21:23:35
До "Бог в поміч"
Шановний пане Богів. Для чого так обливати брудом нормальних людей? Ну не вийшов у вас ректорський проект з Росулом...І що тепер? Всі кругом дурні? І не радив би наїжджати на Балог...Ой, не радив би

ніла 2014-09-21 / 20:44:35
Да, шо забрав то забрав, даже заяви не принимали в ящики, але він знав до всього причепитися якшо хотів лиш ти маршрута, то свиня, якій все мало.

джоні 2014-09-21 / 20:40:13
Не лише Лукечу гнати в шию, а ше і його підлеглого Бобика Петра, який знав підставляти перевізників брехнями.Лишили нормальних перевізників роботи, а наклав свої маршрути, наприклад Рахів забрав, Великий Березний забрав, який зареєстрував під Гапака В.Ф, автобуси не в порядку, перевірку на нього шваль кончена