Балога порадив всім критикам миру на Донбасі йти з автоматом на передову або хоча б допомогти коштами

Народний депутат Віктор Балога прокоментував дії політиків, що під вибори взялися критикувати мирні ініціативи президента Петра Порошенка на Донбасі.

Балога порадив всім критикам миру на Донбасі йти з автоматом на передову або хоча б допомогти коштами

«Вчора і «Батьківщина», і «Народний фронт», та інші учасники виборчого процесу за люстрацію проголосували. Але, нарікань до ініціатив Порошенка відносно мирного врегулювання на Донбасі (а вони є у всіх), було стільки, ніби вони готові хоч завтра йти ночувати під «Градами».

Питань нема – усі ми хочемо перемогти. Але ми і щось для цього робимо. Рецепт відомий усім: хочеш допомогти країні перемогти – береш автомат в руки і йдеш на передову. Не можеш піти на війну – допомагай коштами. А коли ти не робиш ні першого, ні другого і вважаєш, що потрібно вмирати комусь, але не тобі, то особисто я це вважаю зрадництвом», – пише політик.

«В такому випадку у мене виникає питання до цих політичних проектів – і до «Батьківщини», і до «Народного фронту», і до «Громадянської позиції», яку до речі очолює людина в камуфляжі: шановні, а ви не хочете хоча б скинутися грошима заради фронту, за який так агітуєте? Чому замість того розвісили свою рекламу на кожному туалеті та іржавому стовпі? Якщо для вас політична реклама важливіша, ніж аптечки і бронежилети, то чому хтось має йти вмирати, бо для вас війна – головна фішка виборчої кампанії?», – запитує В.Балога.

Сам В.Балога публічно відмовився на цих виборах від реклами і пообіцяв направити кошти, зекономлені на білбордах, на потреби військових. При цьому він неодноразово надсилав допомогу в зону АТО. а днями подарував військовим на Сході броньований мікроавтобус «Мерседес».

17 вересня 2014р.

Теги: Донбас, Порошенко, Балоа

Коментарі

Закарпатець 2014-09-18 / 23:05:42
Ун ще тот фрукт то помагат то нич...........

Копча 2014-09-18 / 08:17:59
Хороший приклад показали хлопці у Одесі та Києві коли старим брехунам і перевертням вказали на місце у смітнику. Тут як у анекдоті про хороших і поганих ментів та якість трун для них, аналогічно для Ратушняка, Шуфрича, Медведчука Ледиду та усіх представників влади періоду Януковича відправити у немиті довічні смітники, а балог у чистенькі та усе таки смітники хоча б історії.

вова 2014-09-17 / 23:36:20
Ну і де зрадництво Майдану конкретно в Балоги? Він навіть за закон про люстрацію голосував, який і його зачіпає.

Антоні 2014-09-17 / 22:59:26
вова-вова я маю на увазі зрадництво Майдану , і його мети...

вова 2014-09-17 / 22:55:18
У котрій владі конкретно? Назви зрадників поіменно

Антоні 2014-09-17 / 22:50:32
зрада вова не серед потенційних добровольців котри ще не воюють , а у владі...

вова 2014-09-17 / 22:48:14
Антоні, то задавай свої запитання за адресою, а не просто, аби перднути у воздух

Антоні 2014-09-17 / 22:42:47
слухай вова я задаю риторичні запитання представнику влади, уже де- факто.

вова 2014-09-17 / 22:30:19
Михайло, якщо ти кажеш, що вони всі однакові, то розкажи про каміони з допомогою, які відправляли на схід Рата, Лань, Бушко і інші. А ще покажи їх у Фейсбуку. А ще розкажи, де вони були тоді. коли Балога підтримував Майдан.

вова 2014-09-17 / 22:27:56
Антоні, ментами командує не балога. і не Порошенко, а уряд. Тому роби пред"яви Яценюку і його Народному фронту

михайло 2014-09-17 / 22:25:47
Вова, Балоги такі точно як і Ратушняк, Ланьо, Бушко і інші, всі герої в Фейсбуку, і всі советують, що робити простим Українцям,... які набагато більше пожертвували на АТО ніж Балоги з Ратушняками,... Най Балога свого сина відправить в АТО, раз такий патріот

Антоні 2014-09-17 / 22:17:57
а лишити всіх ментів на посадах, в тому числі і беркут не зрадництво ?

вова 2014-09-17 / 22:16:57
Антоні, а до чого тут добровольці, коли йдеся про небідних політиків, які під вибори піаряться на цій темі? чи ти тупий?

вова 2014-09-17 / 22:15:53
Михайле, доєбися до Ратушняка, Гайдоша, Ланя, Ковача, Шуфрича, Бушка і інших. Балога відправляє в АТО допомогу цілими каміонами і від реклами на білбордах під час виборів на користь армії відмовився. Але вам, антимайдановцям, треба мочити його, а не тих, з чийої руки кормитеся.

Антоні 2014-09-17 / 22:15:10
зрадництво ??? а трагедія під Ілловайско це не зрадництво ?

Антоні 2014-09-17 / 22:05:51
дуже легко Балога записав у зрадники десятки тисяч готових іти на фронт добровольців

михайло 2014-09-17 / 22:02:17
А най Віктор Іванович сам покаже приклад, візьме братців, автомати, і в АТО

Закарпатець 2014-09-17 / 20:59:10
Купча , конюх чи бандит ратушняк? Балога бачив вас разом з порошенком в гробу, ви батальйони дивані хочете воювати, бидлота риговська? Думаю ні, писати так.

Копча 2014-09-17 / 20:38:29
Від "яструба" до "голуба" за один тиждень
11.09 "...мирний план Президента України тріщить по швах. Нереальність будь-яких домовленостей з Путіним знову стала очевидною. Дипломатія не працює. Зволікання із задіянням військових засобів збільшує наші потенційні втрати в рази", - важає В.Балога.
15.09 Долю Донбасу не можна віддавати на розсуд нинішнього парламенту – Балога. ...децентралізація потрібна, але, вона не може починатися і закінчуватися на окремих територіях. Так званий, особливий статус потрібен усім – Волині, Галичині, Поділлю, усім регіонам. А долю Донбасу, впевнений, слід вирішувати на всеукраїнському референдумі. Це надто делікатне питання, щоб віддавати його на розсуд парламенту."
15.09 Порошенко призначив нового тимчасового в.о. "губернатора" Закарпаття - Василя Губаля
17.09 Балога порадив всім критикам миру на Донбасі йти з автоматом на передову...

Копча 2014-09-17 / 20:22:17
Лизнув Петі :) зараховано.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК