Затримано адвоката, члена Громадської ради при Ужгородській міськраді Анастасію Бачинську

Сьогодні, 21 серпня, близько трьох годин тому затримано адвоката, члена Громадської ради при Ужгородській міській раді Анастасію Бачинську.

Затримано адвоката, члена Громадської ради при Ужгородській міськраді Анастасію Бачинську

За інформацією Закарпаття онлайн з джерел у правоохоронних органах, затримували її на терасі одного з кафе на вулиці Волошина в Ужгороді.

За наразі офіційно не підтвердженою інформацією, А.Бачинській інкримінуються шахрайство і підбурювання до дачі хабара. Йдеться про вирішення справи в суді за, начебто, мировою угодою, на що адвокат, начебто, отримала 2500 доларів.

Оперативний супровід справи вели співробітники УСБУ в Закарпатській області. Тепер справою займається слідче управління УМВС України в Закарпатській області.

При затриманні були присутні представники Ради адвокатів Закарпатської області. При цьому, за інформацією Закарпаття онлайн, через конфлікт з органами адвокатського самоврядування Закарпаття, А.Бачинська зареєстрована як адвокат на Львівщині.

Завтра, 22 серпня, відбудеться судове засідання щодо призначення А.Бачинській міри запобіжного заходу.

Як адвокати справою А.Бачинської опікуються Олександр Пересоляк (голова Громадської ради при Ужгородській міській раді та секретар Громадської ради при УМВС України в Закарпатській області) та Павло Марамигін.

21 серпня 2014р.

Теги: Бачинська, адвокат

Коментарі

йойо 2015-02-07 / 14:45:00
А чом сайт не пише ож обвинувачення зняті? Ниє доказів, а той шо підставив займається тим професійно?

Левко 2014-08-26 / 14:58:57
А бачинс ька прищава?

Настя... 2014-08-24 / 15:22:02


У пошуку "не розумних статей продажних дешевих журналістів" ви зайшли не на той сайт. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2014-08-23 / 20:43:55
Я про адвоката Марамигіна хорошої думки.Шкода коли талановиті адвокати опікуються справами авантюристки у якої оточення аферистів і сволот, які керовані явно не добром і свідомим розумом!

benladen 2014-08-23 / 14:30:43
Вы сами взяточники. Бачинскую необходимо отпустить.

808 2014-08-23 / 13:30:24
Настя, випиши собі ордер і скажи їм нехай стають у чергу

Ужгород 2014-08-23 / 02:21:09
тут можна писати хто, що захоче.....під любим ніком....люди пишуть всяку бридоту- без доказів,без підстав, так що.....

Житель 2014-08-22 / 19:53:53
Де докази?
Де справжні хабарники?
Де покарані судді котрі судили активістів?
Де мліціанти котрі били та катували студентів?
Прокурори які саджали людей під час майдану?
Де депутати які довели місто до катастрофічного стану?
Чому до сих пір головні чиновники кришують контрабанду та торгівлю людьми?
Чому СБУ не ловить закарпатських сепаратистів, котрі підбурюють руинів та угроців?
Коли в країні хаос треба робити винних, сьогодні це А.Бачинська. Завтра можете бути ВИ!

Небайдужий 2014-08-22 / 15:52:56
Знаю це тупе стерво особисто. Багато хто її знає. І ніхто доброго слова не скаже. Авантюристка і шахрайка. Вона і Слюсаренчиха вже не одну людину обдурили. Всіх кругом себе вважають тупими і вчать як жити. От тепер її життя і навчить. Заслужено затримали. Якби і покарали відповідно... І ніяка вона не активістка громадська. За гроші Балоги зі своїм "пересувним цирком- шапіто" ходить по державних органах і вирішує особисті "шкурняки". Вона тепер почне вопіти, що їй це за "громадянську позицію". Не вірте. Це- заслужено, бо зажралася і плювала на всіх кругом.

За чесну правду 2014-08-22 / 13:57:17
Так всі люблять говорити "та така, той такий", таке враження, що декотрі автори коментарів мають всевидяче око! Ви коли спіймаєте людину "на ділі" за руку, вот тоді і говоріть, а не перекидайте чутки і особисту неприязнь про інших людей!

За правду 2014-08-22 / 13:51:27
З якого то перепою Хаятова активістка майдану???! І Бачинська теж ніяка не активістка була! Нащо зараз брехати?

Володимир 2014-08-22 / 11:38:37
Як тільки вчинила злочин, то відразу активістка! СБшники зверніть увагу також на її подругу Слюсаренко В.Є. та солодкого коханця Сашку Пересоляка!

Вчитель 2014-08-22 / 11:04:53
А до чого тут "провокації проти активістів Майдану"? Не така ж вже й активна на Майдані була ця пані, а журналістів вчила виключно через те, що їй платили грантові кошти (і доста великі!!!). Ця жіночка даром нікого ніде захищати та консультувати не буде. Чомусь в таких махінаціях "кляті влада з міліциштами" не заплямували ані Юлю Дуб, ані Аллу Хаятову, ані інших відомих активістів Майдану (навіть то ж О.Дибу!!!). Бруд до чистих людей не липне, а тут... І не треба розводити смолі, мовляв "підставили, бідолашну..." Знала що робила і чому. Нехай тепер відповідає.

столяр))) 2014-08-22 / 10:08:59
На огинь відьму=) би її громова куля спалила=)

слюсар 2014-08-22 / 10:02:54
Всі ви знаєте як працюють адвокати, але далеко не всі рішають так всі свої справи, самі клієнти просять передати. І фіг знає що за справа мала бутиб тому не треба судити якщо не знаєте всього.

для "Дира настя" така людина як ви, перш ніж робити заявки про те, що вона займалась громадською роботою за гроші і звинувачувати людину в таких нісенітницях подумайте. Хоча чим ви можете думати, якщо ви навіть висловлюватись не вмієте. Мабуть одна звивина в голові, і то плоска.

Дира настя 2014-08-22 / 06:34:11
настя це шизофренічка ипуча, яка так бориться проти хабарів, що аж сама їх носить і підтримує таку систему ділом. Звиздло і урод настя.І таке чмо хоче у владу, звинувачує всіх у хабарництві? Циганський пес тепер з нею буде працювати, і хто тепер бабки відробить або віддасть, що заплатились для того щоб розігнати і звільнити місця в органах влади? ААА? Звиздло і падла тупа гієна так влетіти і спортити все...

До Nika 2014-08-22 / 03:54:13
Якби всіх взяточників можна було хоть коли повязати - їх би давно всіх пересажали. Взяти взяточника "с поличным" не так просто. Поняття "лем тепер" не аргумент. У любий час можна сказати: "Чому лем тепер, а не учора". І що вона таке накопала і найшла ? А копала она лише в один бік - до корита. Чому она там учила своїх активістів - знає лише вона. Мати коло себе стаю дурниковатих псят, аби тих псят натравлювати на когось, а потім в тіхаря збити капусту - фішка многих нововиявлених "псевдореволюціонерів". А журналісти лише роблять свою роботу, та виклали факт, що вона затримана, і на якій підставі.
Боротьба з корупцією завжди представлялася самими корупціонерами, як боротьба з опозицією, політичною помстою, і т.д. Відповідь лише одна: Не треба брати в руки брудні гроші. А вона їх взяла, і взала під час жорсткого міліцейського документування.

журналистка 2014-08-22 / 00:08:23
А журналісти вже чим не догодили?

Nick 2014-08-21 / 23:53:26
Якщо Анастасія така велика взяточниця, то її могли хоть коли пов'язати (і не тільки її). Чого саме тепер така розправа? Бо почала глубоко копати? Бо найшла то, що не мало бути знайденим? Настя не взяточниця, людей не розводила ніколи, а навпаки вчила активістів і журналістів. Тепер видно як журналісти їй повертають подяку.

Добрий вечір 2014-08-21 / 23:35:46
Люди, яка на фіг підстава? Хіба можна підставити взяти хабаря? Вона його мала взяти, щоб її арештували! Значить не треба допускати таку сволоту розказувати іншим про мораль і представляти громадськість

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет