Основний сайт російських терористів поширив сепаратистські заклики екс-мера Ужгорода Ратушняка

Основний інформаційний ресурс проросійського сепаратистсько-терористичного руху на сході України "Русская весна" вдруге вийшов за рамки звичної для ресурсу теми подій на Сході, і опублікував інформацію, що стосується Закарпаття.

Основний сайт російських терористів поширив сепаратистські заклики екс-мера Ужгорода Ратушняка

Цього разу "героєм" публікацій кремлівського терористичного ресурсу став одіозний екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

Терористи з задоволенням опублікували його заклики до автономізації Закарпаття, підкріплені намірами поставити кулемети на ключових шляхах, що з'єднують Закарпаття з рештою України, та в аеропорту Ужгорода.

На цю неадекватність С.Ратушняка можна було б не звертати увагу, якби тільки ці заклики не лягали в загальнеу тему дестабілізації, що її через свою аґентуру реалізовує на Закарпатті путінська Росія.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора, 1 серпня, "Русская весна" вже опублікувала тематично нетипову для себе інформацію, присвячену Закарпаттю, а конкретно - спробам сил, раніше задіяних в закарпатському АнтиМайдані, дестабілізувати владу в Ужгороді. Цілком очевидно, що С.Ратушняк є активним елементом плану, що його реалізовує на Закарпатті Росія.

Як раніше повідомляло Закарпаття онайн, учора, 1 серпня, закарпатські ЗМІ виявили під час "антимобілізаційної" акції в селі Ракошино на Мукачівщині журналістку російського пропагандистського телеканалу "Russia today". УСБУ в Закарпатській області кваліфікувало її дії як провокативні і депортували її з території України.

Учора ж в Ужгороді відбувся суд над жителем Закарпаття Владиславом Сверловичем, який у соціальній мережі Фейсбук поширював заклики до сепаратизму, аналогічні до тих, що їх поширює С.Ратушняк. За рішенням суду, він отримав три роки умовно з відтермінуванням вироку на один рік. Підсудний свою вину визнав та уклав угоду з прокурором, що таких дій він робити більше не буде.

02 серпня 2014р.

Теги: Ратушняк, сепаратизм, тероризм

Коментарі

Закарпатець 2014-08-11 / 21:33:19
Майжінь для руських прийде осінь ...........і кониць кіну......

Вася 2014-08-11 / 16:55:14
Да на дворі справжня спека. Майже буде гроза і град після такої парілки

Закарпатець 2014-08-10 / 23:07:39
Што за дебільний сайт яка їще весна уже давно літо чи руські вічно удстают.

Ужгородець 2014-08-09 / 21:18:00
Для чого так Рата поступив.

Адріан Опачко 2014-08-05 / 20:50:01
Термін дійсності результатів будь-якого референдуму щонайбільше 10 років у всіх цивілізованих країнах світу! Тому ті люди, які бажають автономії Закарпаття, повинні зараз ініціювати новий референдум. Якщо Ратушняк хоче автономії Закарпаття, то якого х.. він тоді зливає про це інформацію нашим найзлішим ворогам?! Чи насправді він хоче "автономне" Закарпаття у складі російської педерації?! Що це в біса, у нас проявився ще 1 зрадник України?!

Косма 2014-08-04 / 14:29:01
Спецслужби, міліція та інші органи правопорядку Закарпаття мало спілкуються і співпрацюють з пересічними мешканцями краю задля стабільності, виявлення нових підозрілих осіб, що зявились на території краю. Саме від них можна очікувати якихось неадекватних дій, а не від наших краян, які живуть від заробітку до заробітку і прагнуть, щоб було шо дома їсти та в шо ся вбрати. Самі правоохоронні органи при якійсь дестабілізації не втримають ситуацію - це показали події на Сході України. Треба співпраця з громадськістю - це показало місто безумовний герой новітнього часу Маріуполь, де самі мешканці разом з правохоронними органами ціною надзусиль змогли виправити ситуацію, яка спочатку йшла за сценарієм Словянська та інших одіозних міст.

Рафанда 2014-08-04 / 11:41:43
У цього вуйка 100 % радванської крові. А цигани на схід не посилають!

Гуцул 2014-08-04 / 10:45:27
Щось Ратушняк перегнув палку??? Але в принципі ще в далеких 90-х Ратушняк сам особисто заявляв, що в нього тече кров циганська, мадярська, словацька, жидівська і лише 20% русинської і що від нього можна чекати???

Ферко 2014-08-03 / 19:37:48
Якщо відбудеться розкол України, то роль контролю над трубопроводами, тобто роль "президента Подкарпатської Русі", виконуватиме той, кого "призначить" Ровт з клану Ротшильдів.

Ник 2014-08-03 / 11:43:15
Ратушняк хочет сделать из Закарпатья Крым??? На войну его! Или Донбас?? Господи , останови войну!!!

Дед Западло 2014-08-02 / 23:54:30
...почему ещё не в армии или сидите по погребам и штаны сушите патриоты херовы?

Вася 2014-08-02 / 21:07:02
А це хуйло мабуть мріє стати президентом закарпутської автономії та знімати бабки за транзит газу, газ мабуть буде транспортувати тільки той, що сам в трубу напердить. Точно таке гівно доведе край до війни.

bestik 2014-08-02 / 19:19:40
Ратушняк-сволота!!!За грати його!!!І у нас до війни доведе.

7766 2014-08-02 / 16:50:46
Чому Ратушняк ще на волі??? Таких Царьових мав і Схід. І що тепер там маєме? Куди дивиться СБУ - на Росію? Шкода їм наші гроші платити.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"