"Регіони" знову взялися за знищення української мови. Шляхом референдуму

Партія регіонів починає підготовку до всеукраїнського референдуму з приводу надання державного статусу російській мові і щодо позаблокового статусу України.

Російська мова проти української, Янукович проти Ющенка
Російська мова проти української, Янукович проти Ющенка
Про це на прес-конференції в середу заявив керівник виборчого штабу партії Борис Колесніков.

За його словами, перше питання, яке Партія регіонів планує винести на референдум, звучить так: "Чи згодні Ви, щоб державними мовами в Україні були українська мова і російська мова?".

"Друге питання звучить так: "Чи згодні Ви, щоб голови районних і обласних державних адміністрацій обиралися громадянами України прямим голосуванням?". І третє питання – "Чи згодні Ви, щоб Україна була постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках?", - сказав Колесніков.

За його словами, процес збору підписів почнеться найближчим часом з повідомлення всіх місцевих органів влади про реєстрацію ініціативних груп.

Він також зазначив, що підготовка до референдуму буде тривати 60-75 днів. При цьому Партія регіонів планує зібрати не менше 9 млн. підписів.

На питання, для чого потрібен референдум про надання російській мові державного статусу, Колесніков відповів:

"Саме референдум і ухвалення змін до Конституції дасть можливість повноцінно фінансувати розвиток української мови. Тому що буде абсолютно ясно, що україномовна преса за обсягом накладів і українська література за обсягом накладів значно поступається російській мові".

За його словами, це дасть "офіційні підстави фінансувати українську мову мільярдами гривень".

На питання, як буде діяти Партія регіонів у випадку, якщо президент відмовить у проведенні референдуму, Колесніков відповів:

"У нас достатньо сил і можливостей для того, щоб довести рішення референдуму до змін у Конституцію. Що стосується підпису президента, то за результатами референдуму, у яких ми не сумніваємося, я не думаю, що президент відмовить власному народові в правовій процедурі підписів для проведення референдуму і передачі документів до Конституційного Суду", - сказав він.
Українська правда
05 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

я 2007-09-12 / 16:40:00
А що, і такий язик є? Ану висунь...:-)

1 2007-09-12 / 15:01:00
а тко знищує русинськый язык?

too Mira 2007-09-08 / 20:05:00
Свободно общаюсь по-русски, причём, уверен, гораздо чаще, чем вы по-украински. И друзей русскоговорящих или просто русских у меня немало. Так что не ищите в моей персоне националиста. Не получится. А вот патриотом я себя действительно ощущаю. Не патриотом персонально Ющенко, Тимошенко, и уж, тем более, Януковича. А патриотом своей страны - Украины. А по существу предыдущего моего поста вы так и не ответили: в нём, если вы не поняли, речь шла о том, что "ущемлённый" русский язык чувствует себя на (в) Украине гораздо вольготнее, чем государственный украинский. И, соответственно, носители украинского чувствуют себя гораздо некомфортнее, чем русскоязычные, большинство из которых (ни в коей мере не хочу их обидеть)сами того не понимая, к тому же являются продуктом советской (русской) политики слияния в один "великий советский (русский) народ".




Мультики, действительно, лучше бы делать самим, или, как минимум, дублировать украинским сделанные другими. Но вот этим как раз, по примеру уважающих себя стран, должно заниматься государство. Вот именно за это я и критиковал януковичей, которые в угоду батюшке Путину и, естественно, под выборы в очередной раз устраивают в стране языковой "разводняк", углубляя раскол страны по языковому принцыпу. За одно только это преступление эти политические "бандыты" должны бы "сыдиты в тюрмах".

Хрюндель 2007-09-08 / 18:18:00
скотобаза, одним словом

таня 2007-09-08 / 17:01:00
Чим вам голубі не подобається українська мова?Що знову хочете розколювати Україну?

Mira to ? 2007-09-08 / 11:57:00
Myltuku vlasnory4no robutu treba, a ne dybl'ovani wykatu. Te z same i z literatyrou.


A 4omy treba movy robutu vidpovidalnou za dii rosi9n, ykrainziv,gryzuniv,iudeiv,italiüziv(st.Petersbyrg)ta inwux, 9ki bylu pru4etni do zix podiü?

A nimzi, 9ki ne nuwat' narodu- "eto vu, batenka, zagnyli"Z9 novo9vlenna ykrains^ka istoru4na korotkozorist'(tyt ba4y, a tyt ne ba4y) neperekonluva.

A teper vopros: 4em vu lu4we tex ze regionalov, kotorue typo ne xot9t y4it ykrainskiü? Vu z brat^9 po razymy, tolko 9zuk pomen9t!

A zeü ykrainomovnuü saüt dosut 4asto peredrykovye statti z rosiüs^komovnux.Ne pomi4alu?


too Mira 2007-09-07 / 23:16:00
А тому, що ні німці, ні італійці, ні представники інших націй, що населяють Швейцарію, не нищать інші народи і мови, як це роблять росіяни (власне, Російська держава). Чи знаєте ви, що на момент "возз"єднання" України з Росією росіян було менше, аніж українців, Сибір ще не був "русскаґаварящим", а Санкт-Петербург (Лєнінґрад), збудований Петром Першим на кістках тисяч людей, ще перед Другою світовою війною був оточений селами, заселеними переважно представниками фінно-угорської народності? Де вони тепер, якою мовою говорять? Ви особисто не робите навіть спроби спілкуватися українською на україномовному сайті в Українській державі.



Може, між іншим, ви підкажете мені, де я можу купити дубльовані українською мультики для своїх дітей? Чи, може, поясните, чому я в Україні не можу придбати потрібні мені спеціалізовані книжки українською мовою?



Продовжувати далі?

Mira 2007-09-07 / 13:33:00
A po4emy v Schweizarii funkzioniruet? Po4emy ob9zatelno odin 9zuk protiv drygogo?

свуй 2007-09-06 / 09:40:00
Ну і хто, панове реґіонали, знову розколює Україну?

* 2007-09-05 / 19:21:00
Знову під вибори затівають в Україні колотнечу. В економіці ж - суцільні провали

Ууууу: 2007-09-05 / 17:45:00
мм да, піар велика сила :D

сорри 2007-09-05 / 15:56:00
Скоти донецькі. Вибачаюсь за м"якість.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38