Сільського голову Лугу на Рахівщині затримано на хабарі

Працівниками СД СБЕЗ Рахівського РВ УМВС у службовому кабінеті сільського голови с. Луг на Рахівщині задокументовано факт отримання Іваном Бондюком неправомірної вигоди у сумі 2,5 тис. грн., які той вимагав у підприємця за видачу розпорядження на погодження сезонного продажу овочів та фруктів.

6 липня до міліції із письмовою заявою звернувся приватний підприємець, мешканець с.Сюрте, Ужгородського р-ну. У зверенні йшлося про те, що 24 червня близько 12.00 год. сільський голова с. Луг на Рахівщині Іван Бондюк вимагав від нього неправомірну вигоду в розмірі 4000 гривень за видачу розпорядження про погодження сезонного продажу овочів та фруктів в с.Луг.

15 о 17.00 працівниками СД СБЕЗ Рахівського райвідділу міліції по вул.Центральній в с.Луг у службовому кабінеті сільського голови задокументовано факт отримання ним неправомірної винагороди у вигляді грошових коштів у сумі 2500 гривень від підприємця-заявника.

Грошові кошти в сумі в 2500 гривень вилучено.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу відносно сільського голови с. Луг.

16 липня 2014р.

Теги: сільський голова, Луг, хабар

Коментарі

INESKA! 2014-07-21 / 14:44:13
MOJI BATJKU JAKHOBU VURIHULU ROZLYCUTUSJA JA TOZE BUM JIM NEZMOHLA POMIHATU.DITU NENUSYTJ VIDPOVIDALJNISTJ ZA SIMEJNI STOSYNKU MIZ BATJKAMU.FORKOHY SOVET JAKHO TOBI NAPUSALU SOSYNOK TODI CEJ COLOVIK ZAHADKA MOZE TOBI BYTU BATJKOM.TAJ JA DYMAJY,HO TU VASJA MACYSI PID KRELO NEPOMISTUSJA.HUDKO DAZE CUTATU JAK TOBI CEPKAJYT MUNYLUM TVOJIX BATJKIV.ATU PLJYJ NATO I BYTJ MYDRUM I NEZVURTAJ NA TAKUX KOZLIV YVAHY JAKI OBIZAJYT TEBE I TVOJIX BATJKIV.

INESKA! 2014-07-21 / 13:52:02
VASJKA VUBAC ALE JA ZNAJY TVOJIX BATJKIV I DALAM VIDPOVIDJ CUM LJYDJM.PRUCOM TYT TU I TVOJI BATJKU?NUROZYMIJY.OJ XTOSJ DYZE TEBE LJYBUT JAKUSJ VANJA I VASJA.JA PONJALA VONU,MABYTJ NETRADUCIJNOJI ORIJENTACIJI.VASJA BYDJ NACEKY MOZE,XTOSJ DOTEBE BYDE ZALUCJATUSJA IZ MYZCUN CUX DVOX.XA-XA-XA!!!!!!

INESKA! 2014-07-21 / 13:41:12
Dobre pidstavljatu kolu hrohi sam yzjav.Jakoho xera vzjav hrohi y ryku?Cej xer,ho jomy hrohi prudlozuv molodecj.zvitku cej prodavecj tyt zjavuvsja nixto nuznaje.Moze takux jak vin Yzhorodsjki vidpravljajyt provirjatu nahux holovuj siljsjkux,mentiv,sydiv,prokyroriv na pidkypnistj!A takux jak nah holova prodaznux po,Rajony doxera.TAK,HO TREBA DYMATU HOLOVOV A NE ODNUM MISCEM!!!! Vidpovidajy Ivany procutaj svij komentarij tobi tocno nepoxubut doycutusja ato mabytj hkoly prohyljyvav.Vasja a teper tobi vidpovidajy.Popovody mojix batjkiv vonu dorosli sami vurihyjytj svoji simejni stosynku.A nahcot macyhu ja tam nuzuvy i jixnemy zutjy nemihajy.Tak,ho tu yrod prokolovsja popovody svoho komenta!!!BOZE JAKUJ VAM FORKOH VELUKUJ V OCAX.No maluj molodecj mabytj cutaje ta iz vas smijetjsja dvox dyrnjy.Pidstavljajete Bondjyka ta pidstavljajte ale vidkrujtu svoji rozi naj ljydu bacytj komy mihaje Bonjdjyk v seli i Forkoh.Bydjte myzukamu ane hancirkamu!!!!!!!!!

Нейтральна сторона..... 2014-07-20 / 12:44:56
Підстава 100%, підприємець з Сюрте, сразу було видно що він не просто так там продає овочі на т 5 фольцвагені, тай баб копчає, і з редбулами ходив)))) на овочах тяжко на хліб заробити а не на ретбули....такшо думайте кому він помішав

вася 2014-07-20 / 09:57:28
Послухай сосунок мене як мене а матір свою точно бо с продав іі та пішов під крило мачусі

іван 2014-07-20 / 07:41:31
Послухай дізнисмен раз найми учителя аби навчив тебе нормативну лексику а ти так ноль без палочки

INESKA! 2014-07-19 / 21:33:46
neznajy,xto tu za xer vasja ale tebe tocno Forkoh y hrobi vudiv.Ce majzunj tu i posely cjy vonj rozpyskajeh!Zavudno tobi,ho takuj moloduj xlopecj tebe perupljynyv y biznesi?tomy mstuh?vin srav na vahi rozborku ckum tusja treh za kysok zemli.Destu dov teper bylu diznesmenu xrenovi na toj kysok zemli de Forkoh torhyje?teper vam vsjom ocu rize toj kysok zemli?Xer vam y rulo ane zemlja!!!!! A FORKOH MOLODECJ!!!!!!!!!!

вася 2014-07-19 / 16:00:34
Но шо лужани Форкош уже хоче і ритуальні послуги бо вже всіх нас у гробі видит

INESKA! 2014-07-19 / 15:17:09
Vzjav naj vidpovidaje! A cej Vasja majzunj sam ty vzjatky i zasynyv.Fopkoha tyj nesynj pideru.Forkoh vas ysjox y hrobi vudiv taj vahi biznesu i terku.Jebav vas Forkoh,tretusja na tux zemljax a Forkoha y kalohy kladetu?piderasu konceni.v ocusja duvutu odun odnomy taj zdorovajetusja a nasamom dili nehadalubustu y lusci vodu konkyrenta vtoputu.Dobre vu gandonu znajetu,hto komy ho stulut!!!!!!!!

Ivan 2014-07-18 / 06:38:47
raxivski musora vizmut paru stuk i vse bude ok,takyx musoriv jak u raxovi nemaje,ale holova vletiv v kopijku))

ВАСЯ 2014-07-17 / 10:12:49
Хіба не розуміти звідки вітер віе.Людина порядна або ні а голова чоловік порядний і то лужани знають.Ався проблема втім що не даючи дозвіл торгувати у не призначеному місці іншому підпремцю форкошу . Той досвідчений у таких справах підклав свиню .Так що в цій історіі не все чорне е чорним.

slayer 2014-07-16 / 22:52:57
Якого хрена мешканця Сюрте занесло аж в Луг,і які фрукти та овочі збирався прожавати,в Сюрте крім мілких контрабандистів,інших підприємців не існує.Попахує типовою ментовською підставою!

))))00 2014-07-16 / 14:02:08
дуже би було добре якби незабаром було опубліковано статтю ,Що голову села Луг посадили за хабар .а то наші мусора возьмут бабло з голови іііі,самі знаєте.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 5
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу