Закарпатські студенти неправильно зрозуміли рух України в Європу і влаштували "гей-парад" (ФОТО)

Інформація і фото з заходу на цьогорічній "Студреспубліці" викликали шквал обурення в соціальних мережах.

Закарпатські студенти неправильно зрозуміли рух України в Європу і влаштували "гей-парад" (ФОТО)

Як розповідає Про Захід, на цьогорічній "Студреспубліці", що у ці дні проходила в Кострині на Великоберезнянщині, відбувся епатажний суб-фестиваль "Love-парад". Участь у ньому взяло близько 17 хлопців, яких на конкурс делегували команди. Учасники змінили свій зовнішній вигляд та імена – замість Андріїв, Євгенів та Ром перед студреспубліканцями постали Ізабелла, Дашенька, Марта, Кендіс, Анжелка та інші панянки. Найоригінальніші "дівчата" принесли своїм командам додаткові бали, а переможницею визнали Афродіту.

"Я чогось не зрозумів... Друзі, а може ви побачили в цьому глубокий замисел? Я був на першій республіці часів Вікнянського, але тоді навряд чи уявив би сьогоднішнє. Вся стрічка забита АТО, і тут такий контраст", - написав у своєму пості громадський активіст Володимир Феськов.

11 липня 2014р.

Теги: Студреспубліка, гей-парад

Коментарі

Бу бу 2016-10-15 / 05:48:29
Можливо. Отець. Михайло. Прочитає. і. Подумає. Бо. Всяка. Правда. Гірка
А. Гріх. Солдкий. .....папа. Ратцінгер. Покривав. Багатйох. Священників. Педофілів. Аж. Поки. Його. Самого. Не. "Попросили" піти. .бо. і. Сам. Напевно. Таким. Був.

Бу. Бу 2016-10-15 / 05:34:27
Біблія. Також. Вчить. 1. Хто. Прощаіе. Той. І. Сам. Прощений. Буде .2. Полюби. Ближнього. Свого. Як. Самого. Себе. 3.не. Судіть. І. Не. Судимі. Будете. Невже. Цього. Мало ...... І. На. Останок. Священнику. Моліться. За. Ворогів. Своііх

Закарпатець 2014-07-11 / 20:41:43
На мого пана ко сисі люди іще є такі я думав тото уже усіх перейшло.

Люстрац 2014-07-11 / 20:35:04
Громадські активісти! Зробіть великі фото цих персонажів і під написом "Ми воюєм,вони-відпочивають!" виставте на стенді перед ОДА,нехай народ знає своїх героїв!!!!!!!!!

ак74 2014-07-11 / 20:32:11
це всі ті хто не знає що таке 90-ті роки,всі ті які не знають що таке справжній чоловік,всі ті хто під час війни в країні і загибелі наший громадян ,веселяться і отриваються...Це майбутні судді,прокурори,депутати і "еліта" України!!!Підарри ,мені за вас всіх стидно

традиційні цінності 2014-07-11 / 19:59:34
Оці потвори і збоченці - це цвіт нації? Тобі, скотино, язик повертається? Цвіт нації зараз гине на Сході, аби таке бидло розважалося в такий потворний спосіб?

Student 2014-07-11 / 18:12:27
Це цвіт нашої нації - яскрава, розкріпачена, вільна молодь, не зіпсована совєтською стандартизацією життя. Нарешті закарпатці духовно інтегрувались у ЄС! Життя різноманітне, навчімось цінувати його у всіх барвах, а не сидіти на диванах за компом і засуджувати того, хто бере від життя більше!

Традиційний 2014-07-11 / 16:16:52
Пригадується що на одній з прес-конферернцій по СНІДу була озвучена цифра 2000 геїв в Закарпатті (і це тільки офіційна статистика...). Більшість голубків - це саме студенти і "золота" молодь з благополучних родин..

Ужгородець 2014-07-11 / 14:51:31
То є бидло яке треба кинути на передову.

Отець Михаїл 2014-07-11 / 13:34:23
Біблія чітко стверджує, що гомосексуалізм є гріхом (Буття 19:1-13; Левит 18:22; Римлян 1:26-27; 1 Коринтян 6:9). Текст Римлян 1:26-27, зокрема, навчає, що гомосексуалізм є результатом відкинення і непослуху Бога. Біблія свідчить – коли люди перебувають у гріху та невір’ї, Бог «кидає їх» у ще більший гріх, аби показати їм нікчемність і безнадійність життя без Нього. 1 Коринтян 6:9 проголошує, що «мужоложники… Божого Царства не успадкують».

небайдужий 2014-07-11 / 13:30:05
Ганька, коли країна хоронить своїх найкращих воїнів,в області заборонено усі розважальні заходи, а бидлота розважається у Кострині ПІ****СИ і сволота. ГАНЬБА.На Схід їх усіх.

Віт 2014-07-11 / 12:56:55
Невже не знайшлося нормальних хлопців, щоб наставити їх на путь істинний??? Васильцюнові на замітку - 17 готових захищати Батьківщину є, терміново відправляйте... Допомогти вони навряд чи допоможуть, але хоч є шанси що не повернуться... щоб не плодилися дебіли....

GONZa 2014-07-11 / 12:27:14
ПРЕСКОРБНО... ПРЕСКОРБНО

сорри 2014-07-11 / 11:54:53
Гидота. На Схід!

Юра 2014-07-11 / 09:21:06
Це не підераси а фріки тим не менше під час війни з росією подібні "вибрики" на мою думку неприпустимі. Дивно що костринські хлопці не розігнали це дебільне шоу не виключаю також, що після такої "події" це буде останньою Студреспублікою