"Духовний лідер русинів" Сидор закликав Росію "активно освоювати Закарпаття"

Голова невизнаного Сойму підкарпатських русинів, настоятель кафедрального собору УПЦ (МП) в Ужгороді протоєрей Димитрій Сидор закликав Росію до активного освоєння Закарпаття, щоб зберігати в регіоні "кровні інтереси Росії".

"Духовний лідер русинів" Сидор закликав Росію "активно освоювати Закарпаття"

"Самим російським людям треба усвідомити: є східнослов'янська, загальноросійська цивілізація. Вона починається з нас, з Закарпаття, і тягнеться до Аляски!" – заявив священик, слова якого цитує російська "Літературна газета".

Він поскаржився, що такого розуміння сьогодні в Росії немає. "Чому у американців є тут інтереси? Двісті різноманітних фондів та центрів створили. Росіяни –жодного. Через нас проходять всі нафтогазові потоки. А яка краса, санаторії! Освоюйтесь, щоб хоча б це охороняти і використовувати. Адже почнуться скоро провокації, претензії, якщо воно так і далі піде. Втручайтеся - тут кровні інтереси Росії. Не розуміють! " – заявив отець Димитрій.

Священик зізнався, що його особливо "пригнічує і вражає, що, залишаючись вірними нашій спільній вірі, давньоруській мові", русини не отримують "жодної допомоги від Росії".

Нагадаємо, в 2012 році Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив без змін вирок, винесений протоєрею Димитрію Сидору Апеляційним судом Закарпатської області – три роки позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки. Главу «Cойму підкарпатських русинів» притягнули до кримінальної відповідальності за меморандум, прийнятий на конгресі русинів 25 жовтня 2008 в Мукачеві. Текст меморандуму містив «Акт проголошення відновлення русинської державності».

У 2011 році священик Димитрій Сидор в примусовому порядку намагався змусити Кабмін України визнати його нацменшиною, а також заявив про право русинів "зі зброєю в руках захищати свою свободу" від України. У тому ж році на екстреному засіданні керівників молодіжних русинських організацій 10-ти країн о. Дмитро Сидор з соратниками оголошені "маріонетками в руках імперських спецслужб" Росії та США.

У 2010 році лідер русинів протоєрей Димитрій Сидор отримав від Патріарха Кирила благословення і взяв участь у Європейському Російському Форумі.

 

14 червня 2014р.

Теги: Сидор, русин, Росія

Коментарі

Ужгородець 2014-06-19 / 17:41:47
Так з ним давно пора все вирішувати тут на місці ............

Майдан 2014-06-16 / 09:53:01
Неодноразові заклики до сеператизму з боку московського агента в рясі та його сподвижників-відморозків невідомо з яких причин залишаються без відповідної ревкції СБУ. Питання: або в цій службі сьогодні перебувають та отримують немалу зарплату з наших кишень абсолютні непрофесіонали, або в цій службі залишились підлеглі зрадника-Якименка.
Народ вправі спитати про позицію керівництва закарпатського СБУ та негайно отримати відповідь. У противному разі у майдана є перевірені дієві методи змусити спецслужбу виконувати присягу по захисту народу України від посягання антиукраїнських,ворожих елементів.

До СБУ 2014-06-16 / 08:26:06
Не стримався в період випробувального терміну! За грати сепаратиста! Всім вірникам, що носять у храм сидора свої граши варта задуматися щоб не вийшло як у Словянську. Сьогодні ви співатимете хвалу сидору і рускаму міру а завтра доведеться тікати від куль на галичину

... 2014-06-16 / 07:19:31
На Виноградівщині є його духовні брати і сподвижники Василь Лендєл і Миукола Староста. Відрізняються тільки масштабами особистості, а запах той же.

селянине 2014-06-15 / 22:16:18
його доця не шл.юха а просто чесна давалка. а то большая разніца.

Елена Бессмертная 2014-06-15 / 20:08:21
Неужели служба безопасности Украины в Закарпатской области не видит и не слышит? Ребята да он же агент ФСБ России!!! Да во время великой отечественной войны таких расстреливали без суда и следствия. Ребята, а вы не хотите провести обыск у него? Может и оружие найдёте? Если он призывает придурка у трона - Путина приехать в Закарпатье, то вполне возможно, что у него для оккупантов что-то припасено. Неужели нужен гром, чтобы работники СБУ зашевелились? У вас под носом открыто призывают уже двинутся российских бандитов на Запад, а вы, как тот кот ест сметану и облизывается. Немедленно арестовать Сидора, провести обыск и привлечь к уголовной ответственности!!! Какой он священник? Сатана в рясе!!! Молодые ребята гибнут, а он, предатель и сепаратист, жирует да ещё деньги собирает от прихожан. А куда идут эти деньги? Может на покупку оружия? Уважаемые сотрудники СБУ! Проснитесь! У вас под носом агент ФСБ России!!!

селянин 2014-06-15 / 19:30:24
а хто такий той сидор-пидор и дочь его шлюха

караул!!! 2014-06-15 / 18:54:40
Чому Сидора ще не посадили за грати?Чи ми чекаємо в Ужгороді такі ж події як на Сході?Де СБУ,Прокуратура,міліція, чекають гроші від Сидора і тому він на свободі?

Koratowycz 2014-06-15 / 18:17:47
'чемодан - вокзал - москва!

Верховин 2014-06-15 / 17:41:52
Підорята.

Сосіпатр 2014-06-15 / 15:01:57
Це як "Сралін - тиран, але хто ж тоді написав 6 млн. доносів?", так само і тут, сидор - підор, але хто ж тоді ті тисячі людей, які ходить до нього в храм? Якщо вони там, то це значить що вони підтримують його. Шоцезанах????

ужгородець 2014-06-15 / 13:14:34
Ублюдок! Бойкот його московській гундяєвській церкві

Олександр 2014-06-15 / 13:06:31
Суку зловити і повісити прямо на проспекті. Треба мабудь було б сказати прости Господи, бо священник... та не буду. Бо якщо там щось колись і було від священника, то вже давно відбуло.

Лілі 2014-06-15 / 11:12:36
Давним-давно пора вже того Сидора судити!Люди, які ходять до нього у церкву, майте розум, схаменіться, думайте, що робите і кого слухаєте! Як може церковний служитель закликати до таких дій! Не будьте ідіотами "цивілізації від Закарпаття до Аляски".

маша 2014-06-15 / 10:27:15
А чому мовчить епископ ФЕДОР

Анжела 2014-06-15 / 02:33:14
НЕе побоюся цього слова - гівнюк. Людьми маніпулює, мені здається, він сам у Бога не вірить, а лише гроші його іменем заробляє. Зятя пригрів коло себе, вірникам голову морочить. Ьл не служитель Бога - то сатана в сутані

Андрій 2014-06-14 / 23:00:06
Треба наше СБУ на місяць відправити на схід, може тоді вони зрозуміють "духовного підара" і візмуть того попа за кацапівську продажну бороду

НА ГІЛЯКУ!!!! 2014-06-14 / 22:40:15
Повісити за бороду цю промосковську паскудь прямо під його "храмом" на радость масковскому патріархату

Атеїст 2014-06-14 / 22:36:01
Кровні інтереси якраз у Сидора, звик неборака, коли возили гроші з московії міхами на вибори в нашу верховну зраду. Досить на таких розстриг пальцем махати, йому вже давно пора дати кайло в руки. Там буде час подумати кому служити: Богу чи Путіну?

Андрій 2014-06-14 / 22:24:31
РПЦ благословляє терористів щоб ті убивали наших людей, а більша половина Закарпаття належить УПЦ Московського патріархату. http://www.youtube.com/watch?v=YUYmAy4Qb4g

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38