У Великому Березному вітром пошті повністю знесло дах (ФОТО, ВІДЕО)

Cьогодні, 15 травня, в смт Великий Березний через шквалисті пориви вітру зірвало дах на будівлі, де знаходиться місцеве відділення пошти, ПАТ «Укртелеком» та інші офісні приміщення. Повідомлення про дану подію надійшло до служби порятунку «101» о 12:00 від місцевих мешканців. Площа знесеного даху сягала близько 800 кв. м.

У Великому Березному вітром пошті повністю знесло дах (ФОТО, ВІДЕО)

На місце події відразу ж було направлено два чергових відділення 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт В.Березний та рятувальників гірського пошуково-рятувального поста с. Вишка. Очолював дану рятувальну операцію заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Глєб Бурковський. Діяти рятувальникам довелось дуже швидко та оперативно, адже під знесеним дахом могли перебувати люди. Допомагали професійним рятувальникам правоохоронці, прикордонники та місцеве населення.  Для ліквідації даної надзвичайної події рятувальникам знадобилось близько години.

На щастя, постраждалих та загиблих на події не було.

 

Загалом, від оперативно-рятувальної служби краю, для ліквідації наслідків даної події задіяно 36 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки, - повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

15 травня 2014р.

Теги: Березний, пошта, дах

Коментарі

друг 2014-05-17 / 11:36:28
а скільки місцевих рятувальників було без форми у гражданці ви не бачили.

12345678 2014-05-16 / 14:32:06
ага))да-да))особино на фото приймала дуже ктивну учать спостерігаючи як ми працюємо

до бачив 2014-05-16 / 12:50:49
якщо хочеш когось із міліціонерів обс...ти, то говори, а не видумуй дурнички - міліція прймала активну участь у ліквідації

2216 2014-05-16 / 11:24:18
Звісно треба сказати велике дякую всім хдо приймав участь у ліквідації даної події.

1222 2014-05-16 / 11:15:07
Бачили але добре що і хлопці взяли і допомогли зробити

до 12345678 2014-05-16 / 10:45:20
А оперативний автомобіль МЧС ви що не бачили?

Бачив 2014-05-16 / 10:29:08
Наші хлопці молодці так тримати не дивилися осторонь а працювали злагоджено і швидко і дякувати Богові що там нікого не було!!!

Березний 2014-05-16 / 10:28:47
А поцику,щось не видно, щоб допомагали.

12345678 2014-05-16 / 08:49:59
3 одиниці техніки???де ж вони?Чого ж ви так преукрашуєте???

Радикал 2014-05-16 / 08:26:25
чого всі затихли за мирка гнати його требе, він ще й тепер регіонал і пофіг йому на всіх!!!

111 2014-05-16 / 08:18:30
Молодці!!!Всі молодці!!!

Ми можемо 2014-05-15 / 23:52:01
Березняни молодці !!!
Будьте і надалі такими згуртованими як сьогодні , це нас робить сильними !
Най Закарпаття бачить нас лише таким , без сварок і без образ.

Близький 2014-05-15 / 23:51:42
Покажіть мені Бурковського і 36 чоловік особового складу на фото чи відео.
Місцеве населення і місцеві ж рятувальники - от і злажоджено спрацювали)

Очевидець 2014-05-15 / 22:34:47
Допомагали професійним небайдужим жителям селища правоохоронці-тим що дивилися, прикордонники-яких не було та місцеве мчс-молодці хлопці чоловік 7 відсили. Для ліквідації даної надзвичайної події небайдужим жителям та мчс знадобилось близько години. НАВЧІТЬСЯ ПИСАТИ ПРАВДУ!!!

1234 2014-05-15 / 20:43:52
Титичка там не видно було.Майже як все жер по ресторанах.Або підприємців напрягав на так звані страховки,або хабарі!

123 2014-05-15 / 20:19:01
Титичко кращий.

Громадянин 2014-05-15 / 18:43:35
Так міліціонери тільки спостерігали за всім але нічого не робили тільки мешканці і МНСники працювали
молодці швидко впоралися!!!!

Громадянин 2014-05-15 / 18:36:29
МНСники молодці!!!!

бачив 2014-05-15 / 16:36:56
Міліціонери стояли в стороні тільки дивилися як мнс і місцеві жителі розберали рештки даху!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини