На Тячівщині люди з барикад і через перекриття дороги вимагають припинити безконтрольну вирубку лісів (ФОТО)

Інші вимоги обурених протестувальників, що спорудили барикади і перекрили дороги лісовозам під ДП “Брустурянське лісомисливське господарство”: покращення соціального стану в селах, ремонт доріг, зведення дитячого садочка.

На Тячівщині люди з барикад і через перекриття дороги вимагають припинити безконтрольну вирубку лісів (ФОТО)

Сьогодні, 13 травня, обурені люди зібралися на мітинг під ДП “Брустурянське лісомисливське господарство”. Більше сотні мешканців Тячівщини спорудили барикади і перекрили лісовозам дороги.

Як розповів один із активістів Іван Фабрицій, останньою краплею стало безконтрольне, на думку селян, вирубування лісів - тільки за останні 5 місяців вирубано більше 85-ти тисяч кубів деревини.

“Вирубується навіть перша група, це молоді ліси, які законом заборонено вирубувати. На підприємствах задіяно лише 25 чоловік, інші змушені шукати роботу за кордоном. Дороги у страшному стані, якщо можна ці напрямки назвати дорогою, школа розсипається на очах. Ми вимагаємо, щоб сюди приїхала екологічна інспекція, прокуратура і розібралася з тим, що тут відбувається”, – зазначив чоловік.

Вимоги протестувальників однозначні: припинити самовільну вирубку лісів, покращити соціальний стан в селах, відремонтувати дороги, подбати про будівництво садочка. 

Раніше повідомлялося, що у Лопуховому вже 15 років немає дороги, і це не зважаючи на те, що Лопухове і сусіднє село -  Руська Мокра є найбільшими постачальниками деревини на Закарпатті. Щодня селами курсують лісовози, знищуючи залишки дороги...

Тим часом до протестувальників уже приходив голова Тячівської РДА Петро Голубка і пообіцяв посприяти вичищенню лісової мафію в районі. Та люди не поспішають виріти обіцянкам влади...

13 травня 2014р.

Теги: барикади, вирубка лісів, перекриття дороги

Коментарі

123 2014-05-14 / 22:02:36
Я все розумію..незаконні рубки, розбита дорога..но причом тут Мурга до розваленої школи, садочка і соціального благополуччя тячівських сіл??
Люди, ставте конкретні вимоги до конкретних людей, які можна хоча б теоретично виконати. Навіщо блокувати роботу всього підприємства і підривати цим самим благоустрій його всіх штатних працівників? Хіба не за це ви боретесь?
Не просувайте нових злодіїв на старі місця, якщо ви хочете покращення.
А це "блокування" нічого не дасть, і перевірки також - не одну вже лісгосп пережив..бачили ми вже "непідкупність і дієвість" Правого сектора в облуправлінні..і де результат?

Брустуряка 2014-05-14 / 16:33:20
Урааа!!!! Хлопци маемо результат дорогу обицяють. Типирка мурга буде супукуйно на мерси до роботи ходити та лисничим не треба касу мургови аж до нереснисници на заправку возити. Мурга з генералом могорич протестувальникам за дорогу пообицяли

лєший 2014-05-14 / 16:02:43
Я б тобі Міша не радив у очко генералу зазирати, ризикуєш лишитися без свого. Задрипанець ти коли не вмієш бомжів алкашів відрізнити від адекватного народу. Хто з них щось для нашого села зробив? За школу кричать які в школу взагалі не ходили і грамоті не вчені, за 100 грейцарів і душу і шкуру свою продали, а може ще наколоті чи обкурені, бонд правду має, як сміє на сусіда руку підняти. Генерал не стане руки грязнити у тітушок, вони самі себе передушать як зголодають, дуже скоро...

Лісова армія Генерала 2014-05-14 / 14:09:52
13 Травня у вечері пяїні Брустурські тітушки зупинили робочу машину лісорубів, побили лісника та пенсіонера віком 67 років який пропрацював 42 роки лісником при чому на одному обході, це люди яким Фабріцій "Воха" пообіцяв посади. Ниміняйте свою чисть і пусті обіцянки на 150 гривень та обіцяні посади. Воха брехло.

???!!!??? 2014-05-14 / 13:48:53
Тим хто стоїть на барикаді по 100 гр. дають.Вже продалися,не з цього починаєте!Почнить з себе!Змінюйтесь самі і змінеться все коло вас!Одну банду геть,а другу?Всі однакові!Якщо зміни,то нові облича,а ці ми вже бачили,знаємо!

Лісова армія Генерала 2014-05-14 / 13:48:18
Доки ви хлопці їсте бограч, п"єте водку, вашого батька МАХНА "Фабриції В В" порушена кримінальна справа по двом статтям. Ваш Махно в клітці.Хлопці вещі забирайте. На підході лісова армія ГЕНЕРАЛА. Махно вас зрадив, самооборони ніякої нема. То всьо брехня, він хоче стати директором. Махно кидало.

Лісова армія Генерала 2014-05-14 / 13:40:35
ваі

Верховинець 2014-05-14 / 09:11:16
Хащовик - мочиш, ти рупор Лопухова. Коменти бомба!!! Продовжуй...Продовження слідує???

!!! 2014-05-14 / 00:47:54
Прокуратурі на замітку! За вашим сприянням, якщо зобов’язати «Мелиту» розрахуватися за безкоштовно вивезений ліс, тобто погасити дебіторську заборгованість перед господарством, якщо звичайно в обліку борг відобразили,то може би щось і трудовому народу перепало. А так, помітингують…

Свідомий 2014-05-14 / 00:16:56
Я так зрозумів, всі ті коменти написав один і той же чоловік, при чому боячись народного гніву ))))) Громада молодці, бандити вже запісяли , не здавайтесь, скоро прийде допомога!

Хащовик 2014-05-13 / 22:45:06
Хлопци вижу по фотках що вас мало, тикайте доки генерал не всердився бо такои п----ди получите що земли тяжко. Або маете вариант зибрати чоловик 500 та твердо вказати ко грабуе лис и жеби набиват. Бо з такими малими силами получите п---ди од генерала та ще й справу криминальну

Міша 2014-05-13 / 22:26:09
Що коментатори ? Засрали ? То тепер не бомжі восстали то тепер великий пи..дець до вас подкрався злодії. Це ще лиш початок вашуй злодійськуй банді , генерал або Золотарь най сушить сухарі падлюка , бо його зарплати вмісті з кумом Мургом зараз рахуються чи хватають на їхній рівень життя, і золотарь най купує памперси йому пригодяться при його роздовбаному очкові яке в нього скоро буде на зоні

бонд 2014-05-13 / 22:17:37
вам лохам несадочок треба а витверезник!!!!!!!!!!!!!

углянин 2014-05-13 / 21:48:24
воха ти вже небудеш директором нігда бо ти хуй

углянин 2014-05-13 / 21:45:57
хащовик каже правду йдіть собі хлопці думу!!!!!!!!

лісничок 2014-05-13 / 21:44:28
Воха не використовуй простий люд для своєї карєри, і дай відповідь як ти за 50 тис грн купив лісозавод при його вартості 3 млн грн, це наше спільно нажите добро. (питання для перевірки правоохоронним органам),та розкажи як ти в 2004 році платив за підтримку Януковича на президентських виборах по 1000 грн кожному працівнику підприємства, які і зараз працюють а ти приклеївся до Юльки (пристосуванець) козел ти кончений одним словом, не обманюй народ піди до церкви і покайся,

углянин 2014-05-13 / 21:42:41
той журналіст який написав що за 5 місяцю зрубано 85 тис кубікув лісу вирубано ,то не мае блідого поняття про ліс!!!!!!!при союзі рубали 100 тис коли працювали всі лісокомбінати в районі!!!!!а тепер за за рік брустуряни рубають 40-50 тис максимум!!!!

хощовик 2014-05-13 / 21:42:25
ліпше йдіт дому бо з того нич, най "печут" вас дале злодии кой не можете за ся твердо стояти