На Закарпатті довіреними особами Петра Порошенка стали представники Єдиного Центру (ДОКУМЕНТ)

9 квітня 2014 року постановою №234 Центральна виборча комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Петра Порошенка на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, зокрема у територіальних виборчих округах, розміщених на території Закарпаття.

На Закарпатті довіреними особами Петра Порошенка стали представники Єдиного Центру (ДОКУМЕНТ)

Реєстрацію здійснено на підставі заяви кандидата на пост Президента України П.Порошенка. До заяви додано письмові заяви відповідних осіб про згоду представляти інтереси зазначеного кандидата на пост Президента України в указаних округах.

Отже, на Закарпатті довіреними особами стали представники родини Балог та найбільш наближені до них особи:

ВО 69 Смоланка Володимир Іванович - в.о. ректора УжНУ, депутат Закарпатської обласної ради, професор, доктор медичних наук

ВО 70 Токар Ілля Іванович - депутат Закарпатської обласної ради, колишній голова Мукачівської РДА

ВО 71 Реблян Михайло Іванович - колишній голова Воловецької РДА

ВО 72 Балога Павло Іванович - народний депутат України

ВО 73 Петьовка Василь Васильович - народний депутат України

ВО 74 Балога Павло Іванович - народний депутат України

Усі зазначені особи представляють політичну партію Єдиний Центр.

Постанову оприлюднено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії за підписом голови Центральної виборчої комісії   М. Охендовського.

11 квітня 2014р.

Теги: Порошенко, Балога

Коментарі

Русин 2014-04-13 / 00:43:23
Порошенко чесно заробив! Де в Пітері з сокиров.! Не рахуйте всіх дурнями.в нас чесно нажитого капіталу ниє. Все вкрадено в нас.

Ужгородка 2014-04-12 / 10:55:33
А що так бентежить шановних Закарпатців у тому що Балога підтримує Порошенка? Порошенко по крайній мірі бізнесом гроші чесно заробив,а не накрав від народу як "попереднікі" з своїм шефом.Згадайте також майдан і перший штурм адмін будівель,де на передовій зупиняв провокаторів саме Порошенко.Розумний бізнесмен і дипломат.А щодо Балоги,то він завжди мав рацію кого підтримати у ВР.В цьому з ним згідна на всі 100%.Кличко теж зробив правильну ставку.Інших достойних кандидатів на посаду президента поки не бачу!!!

буревій 2014-04-11 / 17:32:44
УКРАЇНЦІ в Закарпатті будуть голосувати в першому турі за Тягнибока або за Яроша.БОГ І ВІРА З НАМИ СЛАВА УКРАЇНІ.

влад 2014-04-11 / 12:17:48
Не можна сліпо довіряти рейтингам...Соціологи нас зомбують схиляючи до вибору того чи іншого кандитата. Порошенко - вічний опозиціонер, але яка би не бюула влада, збагачувався невпинно..Робімо висновки..Потрібно підтримувати тих на кого "наїжджають" олігархи через провладні ЗМІ...Думайте, аналізуйте...Судіть за справами, а не...

виборець 2014-04-11 / 11:42:33

Якщо П.Порошенко разом з В.Балогою, як і Ю.Тимошенко – це для когось нове обличчя влади, то Бог цим виборцям суддя.

Але, на мою думку, жоден з цих «нових облич» не пройшов би люстрацію у виконавчу владу, згідно проекту закону, який успішно провалюється у ВР України вже новою більшістю.

Чому не приймають загальний закон про люстрацію до виборів президента? - Відповідь проста – обирати буде майже з нікого.

саша 2014-04-11 / 11:15:19
Правильне рішення Порошенка.Перемога забезпечена на Закарпатті.

БАМчик 2014-04-11 / 10:52:41
Враг мого врага мій друг.( ситуативний звісно). А кому і не враг , а так... Побачимо

ось так 2014-04-11 / 10:15:10
Порох найкращий з того, що нам пропонують. І народ уже визначився. Тому він буде президентом, незалежно від того, хочеться цього ригам і юлефанам, чи ні.

мафія 2014-04-11 / 09:59:07
порох буде президентом. що всі так переживають, що єц працює на порох. хай працюють на пороха і риги з бютом, рата с тітушками!А слабо. Не беруть сердешних. А тому переживають страшно, бо прийдеться за всі минулі гріхи перед державою та народом віповідати.

Закарпатець 2014-04-11 / 09:47:25
Чого інтересно юльофобія така в закарпатських ригів , ідіть і займайтеся юлі ними виборами.
Що так переживаєте за Балога й Порошенка?
Є за що?
Тоді чекайте.)

ЗвіздЄЦ ПР 2014-04-11 / 09:37:33
У Балоги давні добрі стосунки з Порошенком. Тому все закономірно.

Риги можуть біситися і забризкувати монітор слиною

Скептик 2014-04-11 / 09:25:51
Велика ймовірність, що Порошенко стане президентом. Тому некоронований король Закарпаття задобряється в очах можливого президента, щоб продовжити собі кар’єру та покращення свого життя вже сьогодні. Якщо завтра – не дай Бог – до влади прийдуть комуністи, то Балога стане комуністом. Тут принципів нуль, є лише гроші.

сивлюський 2014-04-11 / 08:58:12
Шо риги так засуєтились???? Чи це вже тЮлькоботи???
Достойний кандидат і достойні довірені особи.

134 2014-04-11 / 08:45:42
Порошенко то є план Б для ригів.

СНС 2014-04-11 / 07:42:59
Призначення в.о. ректора УжНУ В. Смоланки начальником виборчого штабу протирічить чинному Закону України "Про вищу освіту" та Положенню МОНУ "Про вибори ректора". Сьогодні останній день подання документів на посаду ректора. Смоланка повинен бути знятий з числа кандидатів на посаду ректора, навіть якщо міністр Квіт його цімбор. Ректор та керівники державного вишу повинні бути поза політикою!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку