Ледида взявся реанімовувати на Закарпатті антиукраїнську та антинародну Партію регіонів

На Закарпатті відновлює діяльність Партія регіонів.

Ледида взявся реанімовувати на Закарпатті антиукраїнську та антинародну Партію регіонів

Після обрання керівника обласної Партії регіонів Олександра Ледиди до політради партії, останній взявся реанімувати політсилу в краї. Нагадаємо, що 20 лютого ПР на Закарпатті по суті саморозпустилася. Була ліквідована фракція регіоналів в облраді, у всіх міських та районних радах теж розформували фракції ПР.  

Минулого тижня Олександр Ледида домігся відновлення Перечинської та Рахівської районних організацій ПР. Також в планах екс-губернатора Закарпаття й відновлення фракції регіоналів в облраді. Водночас Ледида очолив обласний виборчий штаб кандидата в президенти Михайла Добкіна. Нині регіонали, яких ще на перше січня в області нараховувалося майже 19 тисяч, шукають активістів, які б долучилися до формування дільничних виборчих комісій.

06 квітня 2014р.

Теги: Ледида, Партія регіонів

Коментарі

чудеса 2014-04-08 / 09:43:19
Ледида, звичайно, не інтелектуал, а з Андріюка і Закуренного дивно, що підтримують партію регіонів. Чесні люди б застрілилися від того, що регіони наробили

лівий сектор 2014-04-07 / 14:35:32
якщо будуть усі спати, то конюх скоро піде опятькирувати. грошей нап...в до х...ра. хватить відкупится. флаг му в руки.

Гуцул з Рахова 2014-04-07 / 08:53:57
А у нас закурений і андріюк відновили партію Риггів на. Гуцульщині, йдемо до них до хати вже пора!

Активіст 2014-04-07 / 08:43:19
А він ще не сидить?

Русин 2014-04-07 / 08:07:22
Як бде в Міжгірю? Сморчков казав, що такої партії в Міжгірю більщ ниє! Подивиме! Аш нєт то много кого в Міжгірю більш не буде. А Щурь, Суботік щи дако най начинают сушити сухарі.

Ілліч 2014-04-07 / 00:17:15
ПР це вже минуле, нормальні люди давно повиходили з цієї ганебної партії,залишились тільки деградовані злочинні інфузорії. Ганьба вам прокляття буде з вами!!!

Роман 2014-04-06 / 23:51:49
От сука! На їх руках кров, а вони суки знову у владу пруться! Суки бл..я знову голови попідіймали. Хочу подивитись тим ЧЛЕНАМ комісій у очі від ПР!!

шваб 2014-04-06 / 23:39:56
Добкін і Ледида - ум честь і совість нашої епохи!!!

Олександр 2014-04-06 / 22:35:07
Є речі які не тонуть. На жаль.

Погоріляк 2014-04-06 / 20:43:01
Ну Слава Богу, все стоє на свої місця. А то ми з моїм шефом, головою Перечинської РДА - Петр(о) Грициком уже не знали що робити. Хоть іди та вішайся, або до Юльки в штаб. Це рівносильно однозначне, Ланьо так і пропонує. А ще хтось рознюхав що ми в Ужгород Титушок звозили. А зараз можна жити, Лелида своїх не здає, Добкін так Добкін, Перечинщина вперед! Бабло буде!

Лопіт Іван 2014-04-06 / 20:12:30
ПР вороги народу банду геть!!1

Вася 2014-04-06 / 20:12:14
На реанімацію ПР чекають у Виноградові,бо місця собі не находять. Лиш інтересно наблюдати, шо будуть обіцяти на сей раз. Майже штаб Допи очолить газда фірми" ТРИ ДУБИ ".

василь 2014-04-06 / 19:37:05
Як може по вашому ця "порядна" людина агітувати за Добкіна? Як може після загибелі стількох людей,які вбиті за наказом Яника взагалі відкривати рота Да він співучасник всього і дивно,чому ще не в СІЗО Хто його підтримує- такий же бандит

Лопіт Іван 2014-04-06 / 19:13:56
партія регіонів вбивці, це вороги українського народу Смерть Ворогам!

БАМчик 2014-04-06 / 19:10:18
ледюга це представник пятої колони. Котра активно підтримує сепаратизм ! мразь одним словом .

жеребцов 2014-04-06 / 18:28:51
есть в нем шо-то лошадиное.

пуцькін 2014-04-06 / 18:27:09
гепа, допа и бля дида. по-моєму все ясно.

Колишній. ПР 2014-04-06 / 18:24:03
Хто такий Ледида ? Шавка. на крав грошей., а зараз хоче від тягнуть голоси від Тегіпка ,це завдання Балог за посаду мера Баранинець .

ленін 2014-04-06 / 18:11:56
партія регіонів має найбільшу підтримку на Закарпатті. Що вам поганого конкретно зробив Ледида? Чим за нього Лунченко кращий?

Міжгіря 2014-04-06 / 18:05:56
Якщо народ буде промовчувати те що ця бандитська партія на чолі з злодіем Ледидою а в Міжгірі з Щурьом хоче реанімуватися то вони побачили в неовій владі слабинку але вони помилилися народ більше не дасть цій Ригівській сволоті шансу.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая