Від "губернатора" Лунченка вимагають звільнити всіх керівників ОДА періоду Януковича (ДОКУМЕНТ)

Громадський люстраційний комітет Закарпаття (ГЛКЗ) вимагає від голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка звільнити всіх керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, що працювали при режимі В.Януковича, та їх заступників.

Від "губернатора" Лунченка вимагають звільнити всіх керівників ОДА періоду Януковича (ДОКУМЕНТ)

Наступною вимогою ГЛКЗ до В.Лунченка є знайомити комітет з новмими кандидатурами на звільнені посади, а при їх висуненні враховувати критерії, що їх прийняв ГЛКЗ.

Відповідне звернення до "губернатора" Закарпаття Громадський люстраційний комітет Закарпаття прийняв разом з відповідним додатком на своєму минулому засіданнні.

06 квітня 2014р.

Теги: люстрація, Лунченко

Коментарі

читачі 2014-04-08 / 15:54:53
До Васі. "Поживем - увидим". Хоча народна мудрість гласить:"Што видиш на другому - чекай на собі".

Вася 2014-04-08 / 14:11:06
До Читача .Я не маю ніякого відношення до ОДА. а тим більше до звернення.,але підтримую люстрацію. Особливо це стосується начальників відділів та їх заступників . членів та керівників "Партії регіонів ". Влада міняє всіх ,якщо там був хтось порядний , то він повинен був сам звільнитися, і не прислуговувати злодійській владі, з вовками жити по вовчому вити, всі вони однакові.

читачі до ВАСІ 2014-04-08 / 11:35:05
От,бачите, як критика діє! Ви, мабуть один з писарів ЗВЕРНЕННЯ. Але вже хоч пишете грамотно. Це прриємно спостерігати. Я не працівник адміністрації, але трошки знаю специфіку їхньої роботи, бо працюю недалеко від них.Все залежить від людини. Є такі керівники із неприємної вам влади, що нічого не нажили, бо віддали себе улюбленій професії і працюють на її розвиток ще і з власної кишені. А хто прийшов на посаду для відмивання коштів - я з вами ЗГІДНА - треба гнати!

Буря 2014-04-08 / 09:40:04
Пане Лунчеко, ви сліпий? Чи ви отримали владу, як подарунок до свята? Чому ще всі на своїх місцях? Особливо всі начальники відділів, керівники навчальних закладів( де далі буйно цвіте корупція) і наша СЛАВНА міліція,яка своїм розумінням-, а не законом і совістю захищає свій народ. Рухаєтесь пане Лунченко, як ЧЕРЕПАХА!!!!!!

Вася 2014-04-07 / 11:39:38
ЧИТАЧУ відповідь : Ви видно один з керівників адміністрації , що так переживаєте за долю люстрованих. Награбованого ними вистачить і на їх внуків, треба вливати нову кров , нове мислення і бачення,а ви другий раз пишете про орфографічні помилки в тексті! Їхні помилки у керуванні областю для своєї користі -це злочин!Звільнення з роботи - це подарунок для них , по них тюрма плаче !!!

Читачі 2014-04-07 / 10:48:11
До писарів ЗВЕРНЕННЯ! Перевірте скільки помилок у ЗВЕРНЕННІ?! Сякі хочуть люстрацію проводити? Научіться раз писати! А Лунченко розбереться з ким йому працювати. Якщо губернатор переживає за майбутнє України,то розумних керівників збереже, ще їх і сокотити буде. Бо скати палити-розуму много не треба.Слава Україні!

неля 2014-04-07 / 08:29:48
Ерфана В. добре перевірити, то хитрий регіонал! Ким він тільки не був заради кар"єри, зараз мабуть знову перефарбовується !За роки правління добре збагатився на "відкатах" по спорту !!!

депутат 2014-04-07 / 08:11:21
лепея юру на люстрацыю

natabezmata 2014-04-06 / 22:33:01
зацікавиться, як ці дві очільниці із служби у справах дітей та й центру для сім"ї та молоді живуть за рахунок своїх соцзакладів в Ужгороді, Сваляві, Батьові й Перечині! Всіх своїх родителів у штат напхали, зарплати собі в кишеню, і доять завідуючих закладами, як своїх корів, а у закладах пусто, діти ниє, а грошики ідут!

адвокат 2014-04-06 / 17:38:49
АКІРА_М.Не заперечую, що керівників, які мають серйозні недоліки в роботі, що ,тягнуть, на звільнення, потрібно гнати геть! Однак, це треба довести у законний спосіб.Проблема в тому, що горе-люстратори уже вирішили, що цього робити не слід і усіх ТОП-чиновники потрібно звільнити і крапка.Так не вийде, тепер судді отримали, або ще отримають урок і думаю, що будуть діяти по закону,а не будуть обслуговувати інтереси замовних люстраторів... Зрештою голова адмінсуду уже мав нагоду поспілауватися з тією компашкою

нікіта 2014-04-06 / 16:20:09
Змінити потрібно всіх перерахованих ! Більшість з них не один раз змінювали колір, як ящірки скидали шкіру і в новій знову збагачувались! Прийшов час їм збирати каміння, давайте допоможемо їм швидше звільнити кабінети!!!

АКІРА_М 2014-04-06 / 16:17:06
До адвоката, щоб знав!!! А, що звільнення за неналежне виконання службових обов’язків, за одержання неправомірної вигоди та зловживання службовими обов’язками…, слабо??? Чи може не має кому в Закарпатській області належно задокументувати і пред’явити звинувачення, як це б належало за дії або бездіяльність окремих «державних службовців» – торгашів землі, природних ресурсів (лісового господарства), комунального майна, яке належить територіальним громадам в області??? Чи може в області правоохоронці перевелися, і набули статусу співчуваючих правопорушникам???

юра 2014-04-06 / 16:00:19
саме корумповане управління не включають. Чому цікаво?
Видно воно вже "пролюстроване"

читач 2014-04-06 / 15:45:03
Правильно вимагають! Не для того українці віддали своє життя, щоб беззаконня мало продовження. Очищення має відбутися однозначно.А ті, хто з керівників працювали за влади Януковича давно мали піти у відставку, ане чекати поки їх силою випруть.Незамінимих людей немає, прийдуть на їх місце достойніші і чесніші.В противному випадку корупція ніколи не зменшиться, бо викорінити її вкрай важко і неможливо-це свого роду складова суспільства...

правий 2014-04-06 / 13:48:47
Само велика корупція в управлінні земельних ресурсів .Антал -очолює приймає рішеня , а Токар з Поповичоч захищавуть і легалізовують усі рішення Антала. Гнати треба усіх

горец 2014-04-06 / 12:24:01
Тот дітвак під умовною назвою губернатор Лунтік з перших днів свого перебування на посаді почав херньою страдати, то хустян-тітушок привіз під стіни адміністрації, то на Правий Сектор натровив сотню з Києва-тим самим взявся захищати Медведчука туй !
Погано кончить з своїм Бровдійом, будуть в Ефіопії зерно обоє в роздріб продавати і коз пасти ! Чорти нагуляні !

хустянин 2014-04-06 / 12:02:51
лепей юра каже йому все по барабану звісно в на хустщині його ні хто не поважае

читач 2014-04-06 / 11:51:31
І що це за люстратори, які стількох помилок допускаються? Навіть державну установу не можуть написати правильно. Не знають її назви. Ганьба.

депутат 2014-04-06 / 11:47:55
лепей юра до цього часу на роботі прийшовши до влади під час првління партіею регіонів 2012 році здав в покуратуру колишнього помаранчевого голову рда Качура та й ТОКАР вернувся до влади при партіі регіонів 2012

Юра 2014-04-06 / 11:45:20
Дійсно , що це за продажний комітет ? Де управління держземагенства ? Відкупитися видно

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"