Громадський люстраційний комітет Закарпаття забракував три кандидатури Лунченка на голів РДА

Громадський люстраційний комітет Закарпаття забракував три кандидатури голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка на голів районних державних адміністрацій. Кожен з них заплямував себе співпрацею з режимом Віктора Януковича. Комітет робить слушний акцент на тому, що такого роду пропозицій можна було б уникнути від початку. якби влада діяла прозоро і публікувала детальні біографії претендентів.

Коментарі

Украiнець 2014-03-25 / 01:27:21
Попелич ми з тобою! Наведи порядок на Воловеччинi! Розкажи людям правду як крали землi у Воловцi та районi. Розкажи громадi правду чому тебе так бояться, чому так поливали гряз'ю, кому ти так мiшаеш?

Украiнець 2014-03-25 / 01:22:58
Попелич пройшов люстрацiйний комiтет, цiкаво чи тi комп'ютернi криси що тут поливали його гряз'ю тепер заспокояться?

земляк 2014-03-23 / 15:13:08
Юрію. До речі, може і прізвище назвете, а то так не цікаво.

земляк 2014-03-23 / 15:11:09
Юрію. Якщо помітили, тоді я не розумію, як можна одночасно підримувати протилежні позиції?

Юрій 2014-03-23 / 14:59:31
Земляку: Помітив Василь Васильович....

земляк 2014-03-23 / 14:51:03
До Юрія. Якщо ви раптом не помітили, це був сарказм.

Юрій 2014-03-23 / 14:05:32
Цілком підтримую Ігоря та земляка.

земляк 2014-03-23 / 13:11:38
Ну от тобі й маєш... Якийсь "Люстраційний комітет" вирішив, що має право зруйнувати давню мрію Михайла Попелича зайняти крісло керівника Воловецького району. Як вони не розуміють, що він не для себе старається, не заради тих можливостей, які відкриє перед ним дана посада. Не заради доступу до бюджетних коштів, можливості ділити державні посади та прикривати свій (не завжди легальний) бізнес. Ні, єдина його мета - трудитися, не покладаючи рук, на благо свого краю! Він робить це заради кожного простого мешканця Воловеччини. Бо неможливо, щоб людина так старалася обійняти владну посаду лише задля власної наживи.

михаль 2014-03-23 / 12:06:40
єдиний достойний кандидат у воловець- це "кукі". ;)))
він з ментами порядок шіковно би навів.

Мальованцю - Цінику 2014-03-23 / 08:10:23
Цінику, ти чмошнику можеш підписуватися ях хочеш, але тебе уроде і так вичислили,- Коноба, Льопа, Беркут і Дрибітко то твої друзі, чи не так? Чи відречешся від них. Сиди ган...не у Ужгороді, сюда не показуйся, бо буде тя нога боліти.

Мальованиць 2014-03-22 / 23:28:46
Попелич бов заступником голови фракції ригів, бо ковбаско з щербейом нич не могли зробити з Панасовичем, який не хотів їм лизати гузицю та й поклали сього дурня, який добре язиком робит і файно ссе. А висунули го типир злодії такі як коноба беркут льопа дребітко, що торгуют у районі наркотов

Буркуш 2014-03-22 / 22:31:45
Насправді, все просто - проведіть відкритий та справедливий конкурс на всі важливі посади ( в т.ч. замів губернатора та керівників районів ). Виберіть самих достойних. Це по європейськи. Але, не зробите це ви ніколи.

воля 2014-03-22 / 22:21:45
всіх скотів з партіі регіонів гнати в шию, або сажати в тюрьми ,за злочин і тортури проти народу Украіни

піпе 2014-03-22 / 20:17:28
а ти ПСЕВДОНІМ дрогобецького піди в сваляву у больницю.ТАМ ТЕПЕР ДАЮТЬ БЕЗПЛАТНО ЛІКАРСТВА.

піпе 2014-03-22 / 20:11:02


ви народ прості *****ки самі нич неробите і другим яким в підмталпу не годитеся пишете.бо більше нич неможете.прославтесь хоч чимось.а не радуйтесь із пальця,звільнили одного покладуть другого.ЯКБИ ТІЛЬКИ КРАЩОГО.а скоро прийдуть нові вибори дістанете пару копійчат і знову буде вам недобре!схаменіться!


Ігор 2014-03-22 / 18:53:23
Шановні члени люстраційного комітету!
Для того щоб когось люструвати треба хоч трохи розібратись в суті питання. Хочу вас проінформувати, що фракція партії регіонів у Воловецькій селищній раді, якою так часто дорікають Попеличу була створена тільки на папері, бо так було потрібно тодішньому голові Воловецької РДА Ковбаску, щоб показати свою плідну роботу в районі. Натиснули по різному на кожного з депутатів щоб отримати підпис про сворення фракції. Ця так звана фракція жодного разу не збиралась і не вирішувала ніяких питань, не було жодного спільного голосування цієї фракції і це можуть підтвердити депутати селищної ради та Воловецький селищний голова Панасович. Тим більше варто відмітити що на час створення фракції там не було жодного члена ПР. Так що як бачите сенсація яйця виїденого не вартує. А якщо більш широко брати проблему то у більшості людей які є зараз на слуху в області є багато фактів у біографії які б тепер дуже хотілось забути, а ще краще щоб забули про них люди. Тож вважаю, що шановні члени комітету більш детально вивчать цю ситуацію.

Дрогобецкий 2014-03-22 / 17:44:59
Свалява 2014-03-22 / 13:29:41
Дроба не мош лишати бо буде жопа. Він і дня не може прожити бо шось не украсти од держави або людей а особливо землі. У Поляні уже почти нема ділянок, всьо продав. Най сидить у Поляні і не рипаться. Він так держиться за крісло шо складаєся враження шо Клюєв од нього взяв за цю посаду по двійному тарифу)))
Реально на Дроба є стільки компромату шо його мош засадити на 5 років точно, так шо ліпше най не парить людям мозги, бо возьмеся за нього прокуратура но туди вже буде пізно. КАКАЯ ПОЛЯНА????? ЭТОТ "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ"-ГОССЛУЖАЩИЙ ЛЕТ НА 10 ЗАРАБОТАЛ, И ЭТО ПРО НИСХОЖДЕНИИ СУДА( ЕСЛИ БАБОК ДАСТ).ЛЮДИ!!! ГДЕ ВЫ ЖИВЁТЕ?? над вами просто смеются а вы и счастливы, неужели не можете сложить 2плюс2?

воловцю 2014-03-22 / 17:44:26
якщо тобі заплатити то ти і про януковича будеш писати що він той чоловік що треба

Голубине 2014-03-22 / 13:46:36
Капустей бо бов нормальним головов, но ониі із Дрогобецьким обоє регіонали та й плюс до того цімбори. Короче то буде шило на мило.

Народ 2014-03-22 / 13:35:22


Може Мішка Кепу покласти головов у Сваляві??? Як думаєте народ???? Нормальний мужик. Тоже доста много с****ив но зато журиться про народ так як про себе.


НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК