"Губернатор" Лунченко не дослухався до "кадрової" пропозиції громадськості і на Воловеччині (ДОКУМЕНТИ)

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 14 березня відбулися збори асоціації сільських та селищних рад Воловецького району, на яких розглядалося питання кандидата на голову районної державної адміністрації від громади району.

"Губернатор" Лунченко не дослухався до "кадрової" пропозиції громадськості і на Воловеччині (ДОКУМЕНТИ)

У протоколі засідання зазначено, що асоціація сільських та селищних рад Воловеччинини спільно з Народною Радою Воловецького району визнає єдиним кандидатом на голову Воловецької РДА Ігоря Шишканинця. 

Утім, згодом з'явилося дивне звернення на адресу голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка від імені, начебто, Народної Ради Воловеччини, яке підписав А.Мальованець. У ньому як додатковий кандидат зазначений Михайло Попелич.

Натомість, на вчорашній своїй прес-конференції "губернатор" В.Лунченко як єдину кандидатуру на посаду керівника Воловецького району згадав саме М.Попелича, причому - як представника громади.

Що показово, Михайло Попелич до останнього часу був заступником фракції Партії регіонів у Воловецькій селищній раді, і, як стверджують у громаді, заплямований незаконними оборудками з металобрухтом, «кришуванням» у Воловці грального бізнесу, а в боротьбі за посаду голови Воловецької РДА опирається на недавніх "регіоналів" - нардепа Михайла Ланя та очільника УМНС в Закарпатській області Мирослава Щербея.

19 березня 2014р.

Теги: Попелич, Шишканинець, Воловець

Коментарі

Жан 2015-11-05 / 21:13:34
До lemak: ти чмо не до є*** ,а шо ти би ся балатував з 3-ма класами!)сам г***,жополиз,ч***!)герой такий???просто до твого рівня не охота опускатись ***й ти обпиз****ний!)

Верховинець 2014-03-28 / 10:20:01
Кандидат на посаду голови РДА Шишканинець "пролетів" тому, що був колись у вязниці, тому й не випав вибір Лунченко на нього, а на бандита Попелича, який примудрився не загриміти до буцегарні, а варто б було!

воловець 2014-03-25 / 11:08:29
Попелич нормальна людина для його знайомих та друзів.Для Воловеччини він копія Януковича, який замовив побиття нашого мера Панасовича В.В!!!

"Наташка" 2014-03-23 / 08:04:26
Та Ціник с..ка, сидить по сайтах і гадості пише, урод кончений, ніколи не жив у Воловці, а йшло чмо Воловцьом командувати. Сиди у "Наташці" там ти місто.

іван 2014-03-22 / 20:17:18
залиште ви всі попелича!нормальна він людина!!!скажіть хто кращий?мальованець. шишканинець.ціник.яворський???ні!якщо не підходить найдіть кращого!алене цих!!!!!!!!!!!!

роботяга 2014-03-22 / 15:38:47
Сись великий політичний діяч спит і видит себе керівником хоть чогось(циганського табору,Волівця,району).Лим би поближе до корита,і ложка оби побільша. Всьо життя нич не робит ,лим ся рве до кормушки.

воля 2014-03-20 / 14:48:18
неплач міша якось бало відробиш,но репутацію вже николи,уже плями твоєї діяльності будуть тебе сопроводжати до кінця твоїх днів,але ця посада була тобі непотрібна як намене,але ти сам вибрав шлях жополиза так тоді вже йди по ньому.

урховинець 2014-03-20 / 14:40:32
пак люди добрі дахто напішіть остаточно бде попелич головов чи бде головков покашо,хто за нього стоїть вкусітся тоді за гу...цю.

Обурений. 2014-03-20 / 13:36:27
Ще до теми: Критерії до претендентів на керівні посади Громадського люстраційного комітету в Закарпатській області (для заг.розвитку і порівняння з запропонованими кандидатами)
• ПРОФЕСІЙНІСТЬ. Кандидати повинні мати закінчену профільну або суміжну вищу освіту, позитивні рекомендації
• ДОБРОЧЕСНІСТЬ. Щодо майбутніх керівників не повинні існувати обґрунтовані підозри у причетності до корупційних правопорушень, інших кримінальних правопорушень та порушень прав і свобод людини. При цьому йдеться не тільки про підозри, які висувалися державними органами, але також про ті, які з’явилися внаслідок журналістських розслідувань засобів масової інформації та авторитетних громадських організацій;
• ПРОЗОРІСТЬ СТАТКІВ. Майбутні керівники, які раніше займали посади в державних органах влади, повинні оприлюднити в засобах масової інформації свою декларацію про майно, доходи і витрати та декларації членів їх родин до розгляду питання про призначення на посаду і оприлюднювати в подальшому щорічно відповідно до законодавства та високого суспільного запиту на прозорість. При цьому задекларовані доходи повинні відповідати реальним витратам особи".

Бідний Воловець 2014-03-20 / 09:23:22
е сусід Попелича нашептав (Тіберій Нілабович помічник народного депутата Лунченка). Ось такі у нас ігри політичні.

Здивований 2014-03-20 / 09:21:35
До народної ради Воловеччини. Люди ви взяли собі високу назву Народна, то невже серед вас намає чесніших за Мальованця, що йому довірили підписати заявою до Лунчека? Ви самі себе вибрали то хочь не позорьтеся перед народом а Воловець не позорьте по області. Ганьба.

ВОЛОВЕЦЬ 2014-03-20 / 09:12:18
Но кить губернаторови сам МАЛЬВАНЕЦЬ советує класти Попелича то як туй мож не слухати такого великого діяльника і патріота. Най лем го Луеченко зазвідат у якому році послідний раз на роботу ходив вать з якого бізнеса жиє і налоги платит. Тепер го треба до Попелича замом класти тогди верховина точно процвіте.

Vendeta 2014-03-20 / 08:37:39
борітеся й поборите !

Обурений 2014-03-20 / 08:35:34
Люди добрі!! Я в шоці від кандидатури Попелича!! Я- житель Воловеччини, і чудово (не зі слухів) знаю, кого собою представляє пан Попелич, а також найближче коло його друзів. Це збіговисько бандитів, хабарників, спекулянтів і просто звичайних злочинців з епохи 90-х. Це тепер таке уявлення про європейську владу?!! Це для таких людей помирали на Майдані?!! Отямтеся!!! Через кілька місяців під його керуванням страйки будуть не в Києві, а під стінами адміністрації. А про його управлінські функції.., ну, ромським жителям Воловця він "довподоби".

Lemak 2014-03-20 / 03:14:07
Читаючи коменти до статi, я побачив двi подii, одну погану а другу хорошу.Погана в тому що у Воловци помiняли "шило на мило", а добра новина в тому,Волiвчани потроху "прозрiвають", судячи по коментах i по iх кiлькостi.

lemak 2014-03-20 / 02:50:30
Офигеть! Даже Йовжко Мент i "То ГМО" було в РИГАХ.

юля вол 2014-03-20 / 00:38:04
я думаю попелич собі за всі роки репутацію зробив хіба беровом може бути і то лише циганським

урховиниць 2014-03-20 / 00:35:05
пак най уповість попелич куько партій уже поміняв як перебігав до литвина після чого дуже скоро і в удар подався де чомусь він довго непротримався бо заманила багата партія регіонів а типирь поставтего головов РДА від бюта тай порядок

лосось 2014-03-20 / 00:24:41
в.ворота міша протів я зробив всьо щом міг.або пой знами або бдеш стими регіонами в пи...ді главноє ціника непустити бо задавитнас всіх типер

вуйко 2014-03-19 / 23:58:22
всіх голів сільрад під люстрацію. всі вори і пердуни

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"