"Ми знаємо, хто зацікавлений в угорсько-українських провокаціях, і їх не допустимо" – ЗАЯВА ЗАКАРПАТЦІВ (ВІДЕО)

"Провокаціям – ні!" – приблизно під таким гаслом зробили спільну заяву представники політичних і громадських організацій Закарпаття.

"Ми знаємо, хто зацікавлений в угорсько-українських провокаціях, і їх не допустимо" – ЗАЯВА ЗАКАРПАТЦІВ (ВІДЕО)

Напередодні відзначення річниці Угорської революції та 75-річчя проголошення Карпатської України закарпатці висловилися про злагоду в краї, неприпустимість міжнаціональної ворожнечі та протидію провокаціям, які можуть бути вчинені силами, зацікавленими у дестабілізації ситуації в регіоні.

Із заявою виступили Юрій Угрин (Автомайдан Закарпаття), Віталій Лазаренко (Самооборона Ужгорода), Олександр Сачко (Правий сектор Закарпаття), Олег Куцин (Закарпатська організація ВО "Свобода"), Василь Маняк (Громадський конвент Ужгородського Євромайдану).

Відео Алли Хаятової:

14 березня 2014р.

Теги: провокація. ворожнеча, злагода

Коментарі

пес 2014-03-16 / 17:06:17
Депутат Європарламенту від Угорщини Бела Ковач, член парламентської партії Йобік, Венгерського паламенту визнав законність референдуму в Криму.
Це референдум не визнає весь цвілізований світ. За винятком Північної Кореї та Сірії.
Цей депутат з партії Йобік, чи він просто й--й?

Istvan 2014-03-15 / 17:33:18
Поки пан Куцин не пійде у відставку від політики, ніякого примірення не може бути між ВО Свобона (Правого Сектора, Закарпатського Євромайдану енд Со.) та угорцями Закарпаття.

Tibor 2014-03-15 / 17:00:02
Я вважаю що треба виходити із того, що з українцями нам надалі жити в братерських стосунках. Ради збереження миру давайте прощати один одному минулі гріхи. Ми угорці теж не святі... Треба дивитися в майбутнє"! Нас все рівно більше об"єднує!!!За спільну країну!!! Україну!!!

Михайло 2014-03-15 / 16:52:21
«…у 2011 р., коли троє активістів «Свободи» посеред ночі обклали символічний вівтар в основі монумента автомобільними шинами, облили бензином та підпалили. Одним з учасників підпалу був Олег Куцин, голова Закарпатського осередку «Свободи» [Карпатський об’єктив. №10, 13 березня 2014 р., С. 2].

Tibor 2014-03-15 / 14:40:41
Вважаю, що на сьогоднішній день найбільшим ворогом угорців є Путлер та його прибічники. Впевнений, що підпал Врецького пам"ятника, то є провокація від Росії. Потрібно пітримати єдність країни незалежно від національності, партійної приналежності. Росіяни тільки використовують свої імперіалистічні цілі, коли говорять, що вони захищають росіян, угорців та інших націй в Україні. Їм байдуже доля угорців, їм потрібно відновити Радянський Союз, закабалити всіх. Так, я багато в чому не розділяю ідеологію Свободи, правого сектору, але це сьогодні другорядне. Я впевнений, якщо ми збережемо Україну разом, то ми знайдемо порозуміння зі всіма українцями, росіянами та іншими громадянами нашої, єдиної країни! УГОРЦІ ПОВІННІ БУТИ РАЗОМ ЗІ ВСІЄЮ УКРАЇНОЮ, ТАК ЗА МАЙБУТНЄ!!!!

Микола Б. 2014-03-14 / 21:57:45
Підтримую хлопців. Прокремлівські провокатори будуть інтенсивно "возникать". Дати їм відсіч - ваш(наш)обов'язок. Навколо вас - сидори-доктори-жопани-geci'ї-ковачміклоші та інша нечисть...

Микола 2014-03-14 / 21:48:08
А що по сьому поводу мовчит "голос з Фейсбука"???

obiszrani 2014-03-14 / 19:58:12
petuhy vy vszi, kucinoidy

НОВИНИ: Політика

16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 92
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
13:06
/ 4
Угорщина продовжує блокувати євроатлантичну інтеграцію України – посол в НАТО
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 14
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 16
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні