Люстраційний комітет Закарпаття очолить Василь Маняк

Щоправда, лише тимчасово - на перші 10 днів.

Про таке сьогодні під час засідання сесії Закарпатської обласної ради повідомив громадський активіст Юрій Світлик.

У люстраційний комітет увійдуть 12 осіб, які так чи інакше були активними учасниками революції в Україні.

Остаточний склад комітету, як і його оцінку щодо тих чи інших пропонованих чи призначених на посади осіб, буде озвучено під час недільного віче, пообіцяв Юрій Світлик. 

07 березня 2014р.

Теги: люстраційни комітет, Маняк

Коментарі

Петро 2014-03-12 / 18:11:16
Шановні друзі! За кілька днів, тижнів чи місяців нам не вдасться докорінно змінити краіну, "правопорядок" і "законність" в якій формувалися десятиліттями! Процес якісних перетворень в Україні ми можемо прискорити усі тільки конкретними справами, діями, а не спостереженнями та критикою.

Михайло 2014-03-12 / 18:07:56
ВЛАДА НОВА А ПОЛІТИЧНА КОРУПЦІЯ ЩЕ СИЛЬНІША, НІЖ БУЛА ВЧОРА!

ВИМАГАЄМО НАЗВАТИ ПРІЗВИЩА ТА ПОСАДИ ТИХ ЧИНОВНИКІВ, ЯКІ ЛОББІЮВАЛИ ЦІ ПРИЗНАЧЕННЯ , ІНАКШЕ МИ НІКОЛИ НЕ ПОДОЛАЄМО КОРУПЦІІ, ЯКА, МОВ МЕТАСТАЗИ РАКОВОЇ ПУХЛИНИ, ПРОСЯКЛИ В УСІ СФЕРИ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ І НЕДОПУСКАЙТЕ ДО ВЛАДИ ТИХ, ХТО
,НАШВИДКОРУЧ, ВСТИГ ПЕРЕФАРБУВАТИСЯ ЧИ ПРИСТОСУВАТИСЯ, А ЩЕ ВЧОРА ЗНУЩАВСЯ НАД ВАМИ І , МОВ ВАМПІР, ПИВ ВАШУ КРОВ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

P.S. МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!

Михайло 2014-03-12 / 17:54:23
ЯКЩО ЛЮСТРАЦІЯ СУДДІВ УСІХ РІВНІВ НЕ БУДЕ РОЗПОЧАТА НЕГАЙНО, ТО МАЙДАН ПОВИНЕН НЕВІДКЛАДНО ЗДІЙСНИТИ ЛЮСТРАЦІЮ УСІХ НАЙВИЩИХ ЧИНОВНИКІВ У ОРГАНАХ ВЛАДИ, ЯКІ ВІДВЕРТО САБОТУЮТЬ ЦІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ!

Петро 2014-03-12 / 17:51:49
ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ ЛЮСТРАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ.

Сьогодні, як ніколи раніше, повсюдно лунають заклики щодо необхідності проведення люстрації в Україні політичної еліти ,
чиновників усіх рівнів та, особливо, суддів і працівників правоохоронних органів.

Ми не являємось піонерами в реалізації цієї ініціативи, оскільки цим інструментом для очищення влади скористалося, свого часу, чимало країн Європи.

Пропоную Вашій увазі цікаву, на мій погляд, статтю нашого земляка із Києва про те, що дала люстрація, через яку пройшла еліта Чехії.

http://lustratio.blogspot.com/2009/11/blog-post.html

123 2014-03-11 / 21:32:11
Люстраційний комітет когда уволят Ильницького ?

Ода 2014-03-07 / 19:04:01
Для 111 о то правда Слава Україне !

курах 2014-03-07 / 19:03:34
Люструйте мене першого,бо вже совість ня починає мучати лизати жопу всім властям,а грошей я набрався доста,хочу йти домів у Латірку!

111 2014-03-07 / 18:05:39
12 осіб, які так чи інакше виконуватимуть "побажання" ОЗУ "Барва" і прикриватимуть свої дії "інтересами громади", яку навіть не запитали. Чудно.

Ода 2014-03-07 / 17:58:52
З народу ні одну просту умну людину не вибрали обратно рішают ті кто має гроші і власть !!!!!

Ода 2014-03-07 / 17:51:20
Для патріота я да и мої друзі тож !

Патріот 2014-03-07 / 17:20:33
для "ОДА". А ти за щось боровся? Чи просто на клавіатурі букви набирав?

Героям Слава! 2014-03-07 / 17:20:03
тот кто работал по заказам погорелова будет возглавлять Люстрационый комитет? Где Правый Сектор ? Почему не вмешается ? Или надо приглашать Дмитра Яроша ЛИЧНО РАЗОБРАТЬСЯ !!!

ОДА 2014-03-07 / 16:32:03
Люстраційний комітет возглавіт Рекет і за что ми бороліс ???? Маразм

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"