Лунченко прийняв відставку заступників попереднього голови ОДА

Сьогодні, 5 березня 2014 року, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко прийняв заяви про припинення повноважень першого заступника голови ОДА Ігоря Свища, заступників голови ОДА – Михайла Поповича, Івана Качура та Павла Черевка.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих держадміністрацій у день їх призначення.

На період до завершення призначень керівного складу Закарпатської облдержадміністрації, виконувати обов’язки заступника голови ОДА продовжуватиме Михайло Попович. Він опікуватиметься питаннями економіки, фінансів та інфраструктури області, повідомили Закарпаттят онлайн в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

05 березня 2014р.

Теги: Лунченко, повноваження

Коментарі

ааа 2014-03-07 / 14:01:46
негайно провести люстрацію центра зайнятості Мукачева -с...Пехньо Яка не меше має ніж будьякий керівник області .Вон Фущича .Який лобілує це все.Швидко це зробити Дайте дорогу молодим

ааа 2014-03-07 / 13:56:42
швидко і негайно звільнити Кляп і Сопко Анцю Вон у Обаву. Дайте можливість працювати молодим.

ОДА 2014-03-06 / 10:58:39
Найбільший корупціонер із дуполизів Ледиди-начальник Головного управління юстиції у Закарпатській області - гнида Петро Ільницький Фактів настільки багато, що їх неможливо описати у короткому коментарі. Все вам можуть розповісти працівники управління та підпорядкованих районних управлінь. Настійливо просимо Вас недопустити можливості переходу в іншу партію

працівник ОДА 2014-03-06 / 10:19:16
поставте нових начальників управлінь, зокрема директора департаменту Кляп та Собкову!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Геть таких людей від влади

ужгородці 2014-03-06 / 09:13:48
Ледиду,Погорєлкіна та їх одножлобів до кримінальної відповідальності за розкрадання коштів,знищення майна,перевищення влади!

zemlenoi 2014-03-05 / 22:55:37
Правий сектор 2014-03-05 / 21:11:54
П О Г Р О З А

Офіційно заявляємо, що хто не піде сам, того ми можемо винести!

Думаю то не правий сектор пише думаю там не дурні хлопці щоб себе так дескридитувати.

громада 2014-03-05 / 22:39:53
До ПРАВОГО СЕКТОРУ !!! потрібно розібратися з корупційними схемами розкрадання бюджетних коштів в СВАЛЯВСЬКОМУ БТІ керівник РУЩАК О.О. який без освіти займає дану посаду !!! крав десятиліттями ліс тепер в БТІ розкрадає !!! в СВАЛЯВСЬКОМУ ВОДОКАНАЛІ керівник ГРИГАШ М.М. ціна на воду в Сваляві 10,24 грн це дуже беє по карманах місцевих жителів !!! це само більша ціна на воду в УКРАЇНІ а може і в ЄВРОПІ !!! більша за бензин !!! і при таких колосальних прибутках він показує збитковість підприємства !!! в СВАЛЯВСЬКІЙ ЛІКАРНІ головний лікар СУРАН О.О. на приймальному відділенні заставляють купляти навіть перекись !!! ліві працівники так званні мертві душі !!! НАЧАЛЬНИК ОСВІТИ РУСИН В.П. для того щоб влаштуватися на роботу бере взятки 5 тис.дол. !!! ці посадовці потребують люстрації я запрошую вас відвідати їхні оселі !!! не хужі ніж у ЯНУКОВИЧА !!! ПОТРІБНО ЗУПИТИНИ БЕЗЛАД У НАШІЙ ДЕРЖАВІ !!!

***** 2014-03-05 / 22:06:30
А Петро Ыльницький начальник юстицыъ ще хворыэ чи так треба. Слимак, не додержав слово даное Ледиді, що відразу за ним піде у відставку,як вірний пес...А тепер карти мече-залишать чи не залишать на посадів.Ні,ще шукають гідну заміну...

Правому сектору 2014-03-05 / 21:28:58
Поважаю.Винесіть будьте добрі заодно і друга Ледиди і Годинки директора басейну у Берегові київського рига Клепку.Він так себе добре почуває і типирь хозяїном і дальше краде державні гроші.Най іде з Яником на Дальний восток.

Правий сектор 2014-03-05 / 21:11:54
П О Г Р О З А

Офіційно заявляємо, що хто не піде сам, того ми можемо винести!

Які 2014-03-05 / 21:02:42
Половина Ригів лишаться, в т.ч. і Лукеча - на зама ще піде, то бля тобі і люстрація!

забудівник 2014-03-05 / 20:20:34
О. не забудьте Коблика Й. От набрався сволота. Через своїх інспекторів за штуку доларів і говорити не хочуть. Можливо за ці кошти Кобоик купив собі від Януковича облиту кровю медаль. Цікаво чи носить її на роботу .

Міжгіря 2014-03-05 / 20:13:20
Особливої уваги заслуговує останній рік «роботи» земельного управління де за одноосібним підписом «керівника» Антола було роздано декілька тисяч гектарів Закарпатської землі не за дякую! А ще перевірити скільки на жононих родичів земельки понаписував!

Люстрація 2014-03-05 / 19:25:43
Ми, мешканці Закарпаття, вимагаємо від нової влади провести розслідування діяльності Ледіди на посаді голови Закарпатської ОДА!
Для цього потрібно негайно – за участю міліції, прокуратури та СБУ провести виїмку документів в фінансовому управлінні, управлінні екології управлінні земельних ресурсів та лісового господарства за весь період діяльності! Для запобігання тиску на органи слідства взяти під варту основних фігурантів – співучасників розкрадання державного майна – Лазара, Погорєлова-молодшого, Антала та Фізика! Утворити спільну комісію за участю вказаних правоохоронних органів та громадськості (самооборони, правого сектору, народної ради, активістів майдану, тощо). Регулярно висвітлювати у ЗМІ результати діяльності комісії – з зазначеням документів, фактів, свідчень, сум та інш.
В разі не проведення зазначених заходів залишаємо за собою право РАХУВАТИ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ ВЛАДНИХ ОСІБ ЗРАДНИКАМИ МАЙДАНУ!

Працівник ОДА 2014-03-05 / 18:52:28
Якщо Валерій Валерійович розумна людина то він не тільки заступників попереднього очільника області звільнить, а й керівників та заступників структурних підрозділів, хто ж буде цих всіх "зміїв" прикривати!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая