Секретаря Ужгородської міської ради вдарили ножем

Секретаря Ужгородської міської ради, в.о. міського голови Ужгорода Віктора Щадея невідомий вдарив ножем ззаду в районі лівої нирки.

Секретаря Ужгородської міської ради вдарили ножем

Це сталося близько 21.20 на автостоянці поблизу пивного ресторану Pub house, що на вулиці Минайській, 16, коли він вийшов зі свого авто.

Зараз В.Щадей перебуває в реанімаційному відділенні Ужгородської міської клінічної лікарні. Загрози його життю немає.

На середу, 5 березня, в Ужгороді заплановано перше засідання міського виконавчого комітету у новому складі. Ймовірно, на ньому доведеться головувати новому керуючому справами міськради Олександрові Волосянському.

Наразі В.Щадей є єдиним керівником Ужгорода, оскільки його заступників ще не встигли обрати через затягнуту процедуру обрання нового складу виконавчого комітету.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, В.Щадей був обраний на посаду секретаря міськради обласного центру Закарпаття 24 лютого, після того, як більшість депутатів оголосила недовіру міському голові Ужгорода, члену Партії регіонів Віктору Погорєлову.

Нагадаємо, що вперше замах на В.Щадея мав місце у травні 2012 року, коли він вперше займав посаду секретаря Ужгородської міськради. Тоді на нього напали двоє невідомих у масках і камуфляжі.

04 березня 2014р.

Теги: Щадей

Коментарі

доктор 2014-03-05 / 12:06:04
злопыхатели -идиоты и счастье что в больницах еще остались врачи а не экзальтированные 6 курсники-шницерки желаю полного выздоровления и мудрости

М пенсіонер 2014-03-05 / 08:29:21
Це почерк "ментов",таким чином хотять залякати Щадея,але я вірю в нього і він буде боротися з ними до кінця,Таких нам людей побільше,а не таких як слизняк Балога

Радикал 2014-03-05 / 08:10:25
Дороге СБУ Ви така крута структура самий час показатися і очистити Закарпаття від ГНИД!!!

найдіть копчу 2014-03-05 / 01:07:42
*Поражение почки*. Удар ножом в почку вызывает внутреннее кровоизлияние, а затем смерть.
если кто то говорит о запугивании то это не так ! это покушение !

Ясен 2014-03-05 / 00:22:49
А де був правий сектор? Раніше Віктор мав бодігарда. Чому тепер без нього в такі часи? Нікому не дивно? І чого він по рабам блукає: то у Чучки то у іншу пивнушку поїхав?

жека 2014-03-04 / 23:54:30
Война – это когда люди, которые не знают друг друга, убивают друг друга ради выгоды людей, которые друг друга знают и друг друга не убивают — с Елена Балашова.

Лора 2014-03-04 / 23:51:25


http://zakarpattya.net.ua/News/118168-V-Uzhhorodi-nevidomyi-napav-na-pidpryiemtsia-i-vdaryv-ioho-nozhem

2 місяці тому за те що підтримав майдан


Лоран 2014-03-04 / 23:34:41
А такий схожий напад вже був десь мысяць тому

незнайомка 2014-03-04 / 23:20:26
люди звірі...((
він же по-людськи сказав, що посаду займає тільки 3 місяці,до виборів, що ж тут незрозумілого?!?!

слідак 2014-03-04 / 22:54:55
Точно бандюка Волошина справа. Більше у владі нема нікого з такими замашками

777 2014-03-04 / 22:50:40
По-перше, Щадей публічно заявив, що не йтиме на вибори. Цю заяву йому ніхто не забуде.
По-друге, а якщо його колись уб'ють, ви те скажете, що це самопіар?
По-третє, якщо ви колись опинитеся в такій ситуації, я вам бажаю таких же цинічних коментарів.
Якщо Щадей сфальсифікував напад, це колись виясниться. Але наразі ви цинічна скотина, нешановний Мики.

виборець 2014-03-04 / 22:48:15

«Перо в бок» - це не самопіар.
Це, мовою криміналу, за таких обставин, покарання за щось.

Хто замовник цього злочину, враховуючи посаду В.Щадея, - перелік великий.
В першу чергу самі великі «дерибанщики» міста.
Хто виконавець – «шістка» на кшталт І.Волошина, який в боргах, як у шовках.

Таня 2014-03-04 / 22:47:51
Люди, ви зовсім хворі? Який піар - замовити, щоб тебе штрикнули ножем у поперек? Хтось точно не дружить з головою

Мики 2014-03-04 / 22:23:53
Можливо самопіар перед мерськими виборами? Бо у нас люблять тиххто пострадав. А можливо і дійсно помстилися за те. що ходив по владним кабінетам?

Читач 2014-03-04 / 22:21:14
На БАМі його нема.

maks 2014-03-04 / 22:19:58
погорелов біситься

НОВИНИ: Кримінал

21:18
/ 1
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
11:29
В Ужгороді чоловік удома вбив приятеля по чарці
» Всі новини