Путін: В Криму була не армія, а народ, але "ситуація, пов'язана з застосуванням збройних сил, вичерпана", в східній Україні нічого подібного робити не доведеться

Ситуація в Криму стабілізувалася, українська армія не пішла проти народу, вважає президент Російської федерації Володимир Путін.

Про це він заявив, під час прес-конференції 4 березня.

"Слава Богу, там не було ні одного пострілу, жодної жертви", - заявив Путін.

За його словами, частини української армії в Криму блокували місцеві жителі.

"Люди приходили, блокували підрозділ збройних сил і домовлялися з ними про те, щоб вони підкорилися волі народу, що проживає на цій території", - стверджує він.

Внаслідок цього "єднання" ситуація на півострові стабілізувалася, розповів Путін.

"Ситуація, напружена ситуація в Криму, пов'язана з застосуванням збройних сил у Криму, вона була вичерпана, в цьому немає ніякої необхідності", - заявив російський президент.

Крім того, Путін заявив, що російські військові готувалися до атак бойовиків.

"Ми посилили охорону військових об'єктів, тому що вони весь час отримували загрози. Тому що ми бачили, що в Крим підтягуються бойовички з націоналістичних організацій", - заявив Путін.

"Припускаю, що і в східній Україні нічого подібного (вводити війська - ред.) робити не доведеться", - додав він.

Як відомо, у Криму тривають спроби великих груп озброєних людей зайняти територію частин Збройних сил України, заволодіти їх зброєю і схилити військовослужбовців до співпраці з самопроголошеною місцевою владою на чолі з Сергієм Аксьоновим.

Ці люди, яких в Росії називають представниками самооборони, мають військову екіпіровку без распозравальных знаків, часто мають автоматичну зброю і навіть використовують військову техніку. У деяких випадках їм сприяють представники військ РФ, чисельність яких на території України зросла до 16 тис. осіб.

Українські військові на провокації не піддаються і продовжують утримувати свої об'єкти на території Криму.

 

04 березня 2014р.

Теги: Путін, Крим

Коментарі

симеиз 2014-03-05 / 23:12:55
господи ! такой щупленький пиз.деныш , а шума на всю ивановскую! интересно, в росии президент проходит психиатрическую проверку ?

сімферополь 2014-03-05 / 10:01:25
Точно Пупкін хворий, в нереальному світі живе.Вся Европа,Азія,Америка зрозуміли,що він є агресор,подібний Гітперу,який здуру застрелився,подібний Сталіну,Каддафі,Мілошивічу,Хусейну,і що з ними сталося? Їх просто знищили.Манія агресії затуманила розум.Росіяни!задумайтеся,хто вами керує.

Цезар 2014-03-04 / 21:25:59
Жалюгідний брехач. Стверджує, що в Криму військові частини української армії блокують не расейські вояки, а невідомі йому кримчани, що купили військову форму у магазинах. Автомати, кулемети та військові камази з расейськими номерами також купили в кримських магазинах? Кого ти лошариш тварюко?!!! Своїх же недоумкуватих, тобі подібних рабів, лошариш. Казахи,чукчі та коряки вже розкусили тебе, недоумок. Твоя дорога - дорога бандита та злочинця януковича. Тільки,как говорят в одессе, между вами большая разница - тебе не прийме "с гуманитарных соображений" ні одна країна в світі. Бацька перший відмовить тобі (згадає як ти принижував його), на Венесуелу також не
розраховуй.Будеш ховатися в карельських лісах, але недовго, чукчі тебе вислідять та не промахнуться.

Дружина 2014-03-04 / 16:41:16
Велике спасибі нашим військовим,командуванню за вірність народу України,що не злякалися агресії хворої людини (путіна).Хлопці ми молимося за вас кожного дня,кожної хвилини,у кожній церкві згадують Ваш героїзм.Тримайтеся ми з Вами.Нехай Бог Вас оберігає.

крым 2014-03-04 / 16:28:57
Никогда настоящие крымчане не захотят видеть шизика Путина на крымской земле.А кто идет с ним на переговоры так это предатели,которые продались за пару долларов.Позор Путину,что таким подлым образом хочет "прихватить" Крым.Специально дисстабилизирует обстановку в крыму,чтобы сорвать курортный сезон,потому что он вложил в Сочи 52 миллиарда долларов,а люди в Сочи не идут.Все будут отказываться в участии в олимпийских играх.Пускай путкин сам катается на лыжах.Провокация не пройдет.Мы за ЕДИНЫЙ КРЫМ.

Тримаймося! 2014-03-04 / 16:28:47
Зеки в тюрмі навіть ті мають номерки на одязі, а це - зброд, який представляє хвору людину.

Недарма в цивілізованих країнах президент може обиратися тільки на 2 терміни максимум по 5 років, бо коли більше - то манія величі починає зашкалювати.

Найважче тепер в Криму нашим вірним військовослужбовцям. Без надії сподіваємось на краще. Тримаймося!

доктор 2014-03-04 / 15:49:07
Путін хворий. У нього поїхала криша.

земляк 2014-03-04 / 15:35:32
Брехач-преємнік! Ні більше, ні менше...

Цинізм ситуації в тому, що путіноїд послав своїх військових, фактично на війну, попередньо знявши з останніх, усі військові відзнаки. Це означає, що громадяни Росії (тобто солдати, з народу!), одним розчерком пера "гаранта" стали... СМЕРТНИКАМИ!

Хоча, чому дивуватись? Ми ще всі, недавно, будучи в СРСР - були у цьому ж статусі...

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини