Головою Закарпатської ОДА призначили Лунченка?

"Валерій Лунченко - губернатор Закарпаття!", - таке повідомлення розмістила в соціальній мережі Фейсбук журналіст, колишній прес-секретар Закарпатської обласної організації партії "Фронт Змін" Лариса Липкань.

Головою Закарпатської ОДА призначили Лунченка?

Цю ж інформацію як уже підтверджену оголосив у соцмережах і депутат Ужгородської міськради від "Фронту Змін" Андрій Баганич.

Як стверджує Лариса Липкань, факт свого призначення на посаду голови Закарпатської ОДА їй особисто підтвердив В.Лунченко.

На офіційному сайті Президента України, обов'язки якого тимчасово виконує голова Верховної Ради Олександр Турчинов, офіційного підтвердження цій інформації немає.

Валерій Лунченко - народний депутат України від партії "Батьківщина", колишній очільник обласної органіхації партії "Фронт Змін", яку очолював нинішній керівник уряду України Арсеній Яценюк.

Валерієві Лунченку всього 32 роки. Він народився 13 жовтня 1982 року в м. Хуст Закарпатської області.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, ймовірно за протекції В.Лунченка новим начальником УМВС України в Закарпатській області було призначено начальника Хустського РВ УМВС України в Закарпатській області Василя Турдая. Це призначення, однак, викликало масове незадоволення закарпатців, які звинувачують В.Турдая в "кришуванні" винуватця кривавої ДТП в Хусті павла Нагірного.

01 березня 2014р.

Теги: Лунченко

Коментарі

Галя 2014-03-19 / 14:37:55
Громада Міжгіря просить направити ревізію в управління Н.Маркович та заступник Я МАркович які вимагали від підлеглих звіт про роботу агітація за регіоналів,просимо перевірити по автоперевезені 2013-2014 роки,за підробки вони отримали посади ,а Ямаркович говорить що буде начальником просимо провести по них люстрацію.

1111 2014-03-04 / 20:07:17
Жаль так ніколи порядку не буде

мешканець міста 2014-03-03 / 16:31:42
А ви кого очікували. Невже Ви думали, що до владного крісла прийде справжній фахівець із простого народу? Нажаль мрії залишаються тільки мріями.........

Русин 2014-03-03 / 11:15:23
Що регіоналів нагнали це безумовно позитив, але оскільки соціо-економічна ситуація в області, як і в державі критична то будь-ласка давайте оголошуйте кастинг професіоналів на керівні посади з Конкурсною комісією.
Конкурсна Комісія має право:
1) заперечити призначення некомпетентного керівника на посаду голови ОДА, коли соц-екон. стан в області зруйновано.

2) добиватися проведення відкритого конкурсу на посаду голови ОДА за критеріями, підготовленими і запропонованими Комісією.

3) В конкурсній комісії мають бути депутати, чиновники, вчені,
практики, представники місцевого самоврядування, бізнесових кіл,
церкви та громадськості

4) всі бажаючі (в т.ч. випускники Йельського, Кембриджського та
Московського університетів) подають в конкурсну комісію заяви,
рекомендації, CV та документи, які підтверджують їх досягнення в
політиці та практиці

5) комісія + держслужба проводить ревізію стану справ в області і формує перелік головних управлінських завдань з реабілітації ОДА

6) перелік додається у вимоги до претендентів

7) проводиться конкурс і його переможець затверджується Верховною Радою

Така людина, хто б це не був, обовязково виправить соц-екон. ситуацію в області, бо жодна собака не зможе поставити під сумнів його
компетентність та легітимність.

Все це можна і треба зробити за місяць.
PS
Можна, звичайно і я переконаний, що так і буде, наламати дров і тимчасово заспокоїти ситуацію за допомогою кредитів від МВФ, Євросоюзу, Папи Римського......
Але післязавтра воно повернеться на круги своя вже без Януковича і тоді знову небесні сотні будемо готувати, а наприкінці все-рівно хрест на державі.
Така-ж ситуація і з переважною більшістю новопризначених керівників.
Амінь

Гуцул 2014-03-03 / 08:21:32
Жах!!! Оце у людини життєвого досвіду...

хустянин 2014-03-03 / 01:33:27
хлопець молододий зато з мозгами

Пугачу 2014-03-02 / 19:25:29
Так напугай голой ср-ой ежика.
Я серьезно - тебя ждут тяжеліе времена

Пугач 2014-03-02 / 17:00:42
Людину ще офіційно вчора не призначили, а тушка Шафарь у фейсбуці почав вже йому зад лизати.

ФанМайдан 2014-03-02 / 16:59:17
а сайті Президента є офіційне призначення.

123 2014-03-02 / 16:43:27
Вже призначили - http://www.president.gov.ua/documents/16592.html

Юра 2014-03-02 / 16:09:06
Успокойтеся . Не призначать його губернатором . Всі прекрасно розуміють , що він не потягне

Istvan 2014-03-02 / 15:13:06
Це якась клоунада, а не перевантаження влади...

Юрій 2014-03-02 / 15:09:00
Я РАДИЙ ЗА ТО, ЩО МОЛОДЬ ПРИХОДИТЬ ДО ВЛАДИ! МОЛОДИЙ ЧУДОВИЙ ХЛОПЧИНА. Я ГОТОВИЙ ЙОМУ ДОПОМАГАТИ, І ВСІМ НАМ ТРЕБА ДОПОМАГАТИ ЙОМУ В НОРМАЛІЗАЦІЇ ЖИТТЯ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ.!!! НЕ БУДЬМО МАЛОДУШНИМИ СВИНЯМИ В ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ЧАС!!!

СхаМенiться 2014-03-02 / 14:22:16
На майдан його, разом з Турдайом

Правда 2014-03-02 / 13:59:26
Йшлося про те, що всі повноваження передаються обласним та районним радам. Що відбувається? Знову політичні призначення? Вже краще нехай Балога керує, ніж цей рафінований мажорчик. З народом це питання узгодили? У Майдана спитали?!!!!

2012 2014-03-02 / 11:08:13
Як може "потягнути область" людина, яка навіть міським головою не була? Проголошувати політичні гасла може кожен, а навести порядок хоча би в окремо взятому місті чи селі? Невже у нас у Закарпатті немає дійсно господарників???

Вчитель 2014-03-02 / 10:50:00
Особисто знайомий з Лунченком, враження позитивні: врівноважений, спокійний, толковий і компетентний молодий чоловік, інше питання чи потягне він зараз область у таких складних умовах і ко входитиме до його команди, але флаг йому в руки.

влад 2014-03-02 / 10:35:08
Нахрена нам голови ОДА ,є голова обласної Ради .Потрібно відновити виконкоми ,які мають очолювати голова рад а не роздувати штати бюджетних паразитів .

Япа 2014-03-02 / 10:32:15
Який голова ОДА це дитина ще...

Юра 2014-03-02 / 10:08:01
На рахунок атестата правильно !!! Най викладе , най покаже людям . Слабо?

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"