Професор Лемак: Ф.Ващук тримає нас всіх за бовдурів

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету УжНУ Василь Лемак прокоментував оприлюднену заяву ректора УжНУ про, начебто, його звільнення.

Професор Лемак: Ф.Ващук тримає нас всіх за бовдурів

"Обман, спроба №2. Можна по-різному ставитися до Ф.Ващука, але сила його слова відома кожному в колективі. Вчора він обіцяв написати заяву про відсторонення (якої, звісно, не може бути в природі), а написав заяву на відпустку. Сьогодні - нова заява. Зверніть увагу на коментар медіацентру (внизу) - "Ректор дотримав слова перед Вченою радою і своїми студентами". Тепер зверніть увагу на два моменти в формулюваннях заяви: 

1) він просить "розглянути питання про розірвання контракту", але не просить РОЗІРВАТИ КОНТРАКТ. Юридичною мовою це означає, що в заяві чітко не виражено волевияв суб'єкта;

2) він просить вчинити розгляд питання про розірвання (не саме розірвання) не просто так, а в зв'язку з низкою обставин, зокрема, "оголошенням дострокових виборів ректора". Пишучи такі слова, він точно знав, що "оголосити дострокові вибори" міністерство не може в принципі. Воно може оголосити лише конкурс і лише після того, як посада ректора стає вакантною. А вакантною (за логікою заявника) вона не стане, бо одночасно міністерство не оголосить дострокові вибори. 

Заява свідчить про одне - він і далі має намір залишатися на посаді. Пишучи подібне і публікуючи, Ф.Ващук, крім іншого, виражає глибоку неповагу до інтелекту і професійності колективу УжНУ. Простіше кажучи - він тримає усіх нас (і всю область) за повних бовдурів.", - констатує В.Лемак.

27 лютого 2014р.

Теги: відставка, Ващук, Лемак

Коментарі

Декан 2017-08-31 / 23:17:03
Перший раз чую за Ліховіцького? Що за один? Бо за всю іншу "кормушку" знають всі

Юрист 2014-03-02 / 10:05:03
Згідна! Треба з юридичним навести порядок! Особливо з Бисагою, ліховіцьким, Сідаком, Семераком, Фазекошом , Сливичем та Лазуром!

Василина 2014-02-28 / 09:54:07
І правильно робить! Фазекоша, Лемака, Ярему, Бисагу та їм подібним, давно пора гнати. Ці люди не дають знань студентам, а тільки думають про "заробіток" під час "жнив" (сесії та поступлення у вуз). Спробуйте, щоб розумна дитина, яка чесно здобуває знання, самостійно поступила в аспірантуру, для неї це недоступно, навіщо їм породжувати собі конкурентів з інтелекту та розуму? Доки там є слабші від них, доти вони почувають себе царями з купленими дисертаціями за рекетовані гроші.

Оксана 2014-02-27 / 22:45:50
Цікаве про лемака
http://zakarpattya.net.ua/Blogs/104165-Ofitsynskyi-Lemak-i-standarty-zhurnalistyky
http://ru.szp.org.ua/blits-krigh-po-rektorstvu-uzhnu.aspx
http://zakarpattya.net.ua/News/106520-Pershym-prorektorom-UzhNU-stane-V.Lemak

до студентів 2014-02-27 / 22:24:20
Лемак недаремно співзвучне з слимак, слизняк. Це слова, які його дуже влучно характеризують. Він уже був у керівному кріслі, що він зробив для університету, крім вболівання за свій шкурний інтерес??? Бачили ми вже очільників, при яких корупція в вузі процвітала, а про вуз ніхто й не думав, бо є власна велика кишеня. В корпусі чи не вперше за багато років тепло (бо Ващук, з якого зробили ворога народу, подумав про централізацію опалення і встановив котельні, замінив двері на центральному корпусі, туалети (як він міг??? підписантів звернень про відставку абсолютно влаштовували совдепівські, головне,щоб на власні потреби вистачило!)Перелік можна продовжувати.. Шкода студентів, які не знають справжніх причин "бунтарів"-професорів - вони просто хочуть дірватися до кормушки. жаль, бо їх використовують лише як засіб, щоб потім від них же вимагати хабар за залік в сумі 60 євро (так, професоре, чи такса виросла?)

ніч в ректораті 2014-02-27 / 21:58:16
пополиз - це не засіб - це покликання.

Vykladach 2014-02-27 / 21:53:56
Підтримую вимогу багатьох колег про припинення повноважень Ващука. Людина, яка прийшла до керівництва УжНУ шляхом залякування та підкупу ніколи не буде поважати думку професорів, доцентів, асистентів... Окремо слід звернути увагу на організаторів тієї "виборчої кампанії", серед яких чільне місце займає Лемак. Може розкажіть нам пане Лемак, як Ви фальсифікували вибори ректора і забезпечили програш професора Смоланки?

Микола 2014-02-27 / 21:06:02
Лемак працював на Ващука, а коли той зняв його з посади проректора став революціонером. Колектив УжНу про це памятає і не вірить. Щирі мотиви та право вимагати змін має зав. Кафедри політології Лендєл, але ніяк не Лемак та Палінчак.

направда 2014-02-27 / 20:29:36
Я теж навчався на юрфаці в УжНУ.Враження від професора Лемака зовсім погане.Він справляє враження як фальшивої людини.Перший раз кинув хорошу людину, професора Вегеша,а коли влада помінялася теж саме пише за Ващука.І якщо чесно-викладач він нікудишній.І в студентів немає ніякої підтримки.

Микола 2014-02-27 / 19:56:49
"юрист" Лемачок тоже шапку перевернув? Так його також гнати в шию з УжНУ, хабарника...

читач 2014-02-27 / 19:53:27
ващук з помилками написав заяву!!!!!!!!!! проффесссорррр?!

cправедливий 2014-02-27 / 19:21:42
до "економіста". Можливо Мікловду й справді підставили, але всі памятають його агітацію за Ващука під час виборів ректора. А тепер він один з так званих "революціонерів". Можливо в УжНУ й справді потрібна справедлива люстрація.

Колишній студентці 2014-02-27 / 18:50:50
Нормальна людина , як ви її називаєте, бачила фото деяких викладачів вашого вишу, які знімали голих студенток. Тому не робіть собі образи.

Економіст 2014-02-27 / 18:47:28
Не називайте Мікловду хабарником:всі хто вчився на економічному (дійсно вчився,а не штани протирав)знає його як чесну і виважену людину...а про справу з підставою Мікловди знають всі, і неважко здогадатиь чиїх рук це справа була...він занадто заважав Ващуку своєю кандидатурою

Колишня студентка 2014-02-27 / 18:42:53
До "студентці" Нормальна людина таке не напише. Натурою - це у вас так прийнято?

Ален Панов 2014-02-27 / 18:24:29
Абсолютно не маю наміру обговорювати плюси і мінуси "правління Ващука і його команди".
Разом з тим вважаю абсолютно недопустимим зовнішнє втручання у академічне життя Університету.
При всій повазі до громадськості і її окремих представників - колектив має дати чітку відсіч будь-яким спробам відвертого лобіювання інтересів окремих політичних сил в університетських справах.
Університет раніше був одним з ключових суб!єктів суспільного середовища області. Після "періода Сливки" він, на превеликий жаль, перетворився на об!єкт реалізації політичних та бізнесових амбіцій. Найбільший колектив Закарпаття, який має формувати середовище, перейшов на ручне управління тими, хто керує в області. Спочатку СДПУ(О), потім Наша Україна, яка плавно переросла в ЄЦ, потім ПР.
Вважаю, що політикам не місце в УжНУ і потрібно утриматись від подальших експерементів над його колективом. А викладачі мають нарешті встати з колін і висловити справжню позицію - а не вовтузитись, поливати один одного брудом та прислужувати політикам у очікуванні особистої вигоди.
П.С. Порада. Шановний Василю Васильовичу! З повагою ставлюся до Вас, як до свого колишнього викладача і теперішнього колеги. Однак, заберіть з власного коментарю фразу про "всю область". По-перше, це не справа "всієї області", яким чином буде вирішено питання керівництва АВТОНОМНИМ ВУзОМ.
По-друге, занадто прозоро проглядаються інтереси окремих політичних сил.
Окрім цього, "тримає за бовдурів" - трохи неадекватна лексика для професора.

Студентці 2014-02-27 / 17:47:48
Як відомо в УЖНУ беруть не тільки хабарами, а й натурою.

Колишня студентка 2014-02-27 / 17:44:39
Я провчилася на юрфаці 5 років і чомусь від мене жодного разу ніхто нічого, крім знань, не вимагав! Між іншим, маю диплом із відзнакою! Всі би були такими хабарниками як Фазикош і Лемак, Ярема - може би порядок був у державі!!!

про так 2014-02-27 / 17:42:17


Тролінг і зловживання багатоніковістю. Коментар видалено. Адмін


викладач 2014-02-27 / 17:33:53
Скажіть будь-ласка, яке моральне право має проф.Лемак очолювати акцію протесту проти Ващука, якщо він фактично відкрив йому двері до УжНУ, керуючи виборами ректора?

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 2
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини