На сьогоднішній сесії Закарпатської облради розглянуть питання відставки ректора УжНУ

На сьогоднішньому засіданні 17-ї сесії Закарпатської обласної ради, яке розпочне свою роботу о 10.00 годині, з-поміж іншого буде розглядатися питання відставки ректора УжНУ Федора Ващука.

На сьогоднішній сесії Закарпатської облради розглянуть питання відставки ректора УжНУ

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в облраді.

За інформацією нагшого видання, депутатти планують звернутися до Міністерства освіти з проханням прийняти відставку ректора, який своєю діяльністю поставив колектив на межу конфлікту.

Нагадаємо, що за відставку ректора підписалося вже кілька сотень представників професорско-викладацького складу вишу, а масові студентські бунти з цього приводу не припиняються вже кілька днів поспіль.

Учора Ф.Ващук заявив, що подає у відставку і звернеться до міністерства з проханням про перевибори ректора УжНУ, однак, як з'ясувалося, вкотре обманув колектив і написав лише заяву про відпустку.

26 лютого 2014р.

Теги: відставка, Ващук

Коментарі

f.v. 2014-03-06 / 22:46:10
до того списка ше додайте "Веранду". Хто дав дозвіл на руйнування будинку і спотворення цілісності вулиці,чи є дотримання техніки безпеки, яким чудом таке чудо у нас в центрі міста?чи є той дозвіл вообще... і т.д.?

Активіст 2014-02-26 / 20:46:53
А Лемак не кращий Ващука! Повірте!!!!!!

УжНУ 2014-02-26 / 14:57:57
Лемак, та ще скотина, сам привів Ващука до ректорського крісла, а тепер сволоч паскудна, під шумок і сам мітить на це ж крісло!!! Геть паскуду з вишу!

Активіст 2014-02-26 / 13:59:06
Павел.Д. - цілком підтримую!!! Це "чудо" 100% колись комусь впаде на голову! І дав би Бог щоб це був той архітектор який дав дозвіл зробити цей жах, а не прості мирні жителі міста!!! Воно ж там тримається на чесному слові! Ви бачили як це майстрували? - ЖАХ!!!

До івана 2014-02-26 / 13:48:09


Очі роззуй, 63 тільки фізики!!!!!!!!!!!!!

Залиште і не ведіться) Коментар, на який ви відповідаєте, видалено. Їх зараз масово штампують під різними ніками кілька ващуківських тролів. Адмін


павел д. 2014-02-26 / 12:14:49
а достроєне це уродство над головами у людей в центрі міста? який такий архітектор чи начальник це дозволив? де ви таке бачили? старий будинок, як лиш витримує ? і цілісність вулиці порушена... і вид ужасающий...

Вуйко з полонини 2014-02-26 / 11:56:57
Вельмишановна редакція порталу!
Вибачте за "много букофф", але при наявності двох юридичних факультетів з академіками та професорами ніхто не спромігся прочитати "опус" (бо наказом це не можна назвати) Ф.Ващука.
Трохи цитат (мусай бо юристи закони не читають).

Закон України "Про відпустки"

Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість
….
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.
….
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток

Керівним, педагогічним, науковим, науково-педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

З цього випливає
1. При наданні відпуски початок трудових відносин вказується за ПЕРШИЙ рік укладання трудового договору (Ващук перейшов в УжНУ за переводом тобто не перепивав трудовий стаж і це відбулося у 2012р).
2. За наступні роки відпустка повної тривалості надається незалежно від кількості пророблених днів.

Тому:
1. При надання відпуски в наказі терміни відпрацьованого часу вказуються ТІЛЬКИ в межах календарного року (тобто в наказі вказані терміни, що відносяться до різних календарних років "з 24.11.12 по 23.11.13" та "24.11.13 по 23.11.14"). Це є неприпустимо. Згідно закону має бути вказано "надати невикористану частину відпуски за 2012-2013 рр."
2. За 2014 відпустка повної тривалості надається без зазначення терміну закінчення трудових відносин, якщо відносини не припиняються в поточному році. (Тобто вказана дата 23.11.14 може фігурувати тільки тоді, коли є наказ про звільнення працівника в цей день.
3. Згідно ст.10 Закону України "Про відпуски" відпуск ректору за поточний рік має надаватися у період літних канікул (виключень законом не передбачено).

Є й інші порушення законодавства України в цьому "наказі" але й вказаних порушень досить, щоби прокуратура його оскаржила.

З повагою вуйко з полонини (не юрист УжНУ-ЗакДУ).

luster 2014-02-26 / 11:42:41
Якщо заява датована сьогоднішнім числом, то ця скотинка не може бути у відпустці, оскільки відсутнє погодження міністерства освіти. Він, собака, написав заяву зазделегідь (датовано 11 лютого) та отримав погодження цімбора-корупціонера Сулими (екс заст. міністра).
А вся нерухомість оформлена на зятя та двох шоферів, що обслуговують за державний кошт маму і тещу Ващука...

Василь 2014-02-26 / 11:36:51
Заява в МОН датована сьогоднішнім числом і з’явилася на сайті УжНУ вранці, десь о пів на дев’яту.

Ващук - БРЕХУН 2014-02-26 / 11:34:35
http://zakarpattya.net.ua/News/120485-Cherhova-aferystychna-brekhnia-Vashchuka-zamist-zaiavy-rektor-UzhNU-oformyv-nakaz-na-vidpustku-do-31-travnia-DOKUMENT

Василь 2014-02-26 / 11:30:35
"вкотре обманув колектив і написав лише заяву про відпустку"
Та ж наче таки написав http://mediacenter.uz.ua/news/rektor_dotrimav_slova_pered_vchenoju_radoju_i_svojimi_studentami/2014-02-26-781

Орендарь 2014-02-26 / 11:19:53
Ващук , Оренда в самого себе?? 890 кв.м. Апологет Височанський, чому відділ аспірантури на пл. Корятовича 13 ?
1. М.Ужгород ,вул.Заньковецької, 89 П/п, Михайловський Ю.М. від 30.03.2009 р №338.- 204 кв.м.
2. М.Ужгород ,вул.Заньковецької, 89 П/п Шелельо М.В., правовстановлюючий документ від 30.03.2009 р №343.-65,8 кв.м
3. М.Ужгород ,пл.Корятовича 13, П/ Баник Є.М., від 30.03.2009 р №342.- 166,2 кв.м.
4. М.Ужгород ,пл..Корятовича 5,(2-й поверх) П/п Ковач Г.В., від 30.11.2010 р №1342.- 146,3 кв.м.
5. М.Ужгород ,вул.Заньковецької, 89 П/ п Ковач М.А від 23.12.2009 р №1619.-104,4 кв.м
6. М.Ужгород ,вул.Заньковецької, 89 П /п Шелельо М.В.., від 30.03.2009 р №339.- 105 кв.м.
7. М.Ужгород ,вул.Заньковецької, 89 П/п Ковач М.А.., від 23.12.2009 р №1620.- 97,4 кв.м.

Roma 2014-02-26 / 10:41:52
барыгу надо гнать

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ